XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/covid-19-ne-malin-e-zi-me-te-prekur-jane-tivari-dhe-ulqini/100%Always2020-03-31 20:02
https://a2news.com/video/biznesi-i-madh-eshte-totalisht-jashte-vemendjes-se-paketes-se-qeverise/100%Always2020-03-31 19:58
https://a2news.com/video/italia-publikon-bilancin-ditor-837-viktima-ne-24-oret-e-fundit-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-31 19:47
https://a2news.com/video/12-raste-te-shtuara-me-koronavirus-ne-durres/100%Always2020-03-31 18:25
https://a2news.com/video/mjeket-shqiptare-ne-itali-shefi-i-urdhrit-te-mjekut-duhet-ti-kishim-dhene-certifikaten-e-sjelljes-se-mire/100%Always2020-03-31 18:16
https://a2news.com/video/per-nje-dite-20-raste-te-reja-ne-140-testime-15-viktima-dhe-52-te-sheruar/100%Always2020-03-31 17:59
https://a2news.com/video/pamundesia-per-kurimin-e-nenes-djali-ben-apel-per-ndihme/100%Always2020-03-31 17:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-243-numri-i-personave-te-prekur-13-te-vdekur/100%Always2020-03-31 14:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-basha-mbetet-urgjente-ndryshimi-radikal-i-testimeve/100%Always2020-03-31 14:43
https://a2news.com/video/te-vertetat-e-covid-19-ekzistoi-vite-me-pare-apo-u-krijua-ne-laborator/100%Always2020-03-31 14:36
https://a2news.com/video/peshkataret-e-pogradecit-cmimi-i-ulet-po-na-demton/100%Always2020-03-31 14:31
https://a2news.com/video/nderhyrjet-ne-ekonomi-qe-dikton-kriza-a2-business-31-03-2020/100%Always2020-03-31 14:29
https://a2news.com/video/fluks-ne-bankat-e-nivelit-te-dyte-per-pagen-e-luftes/100%Always2020-03-31 14:26
https://a2news.com/video/12-raste-te-reja-me-koronavirus-vetem-ne-durres-11-nga-e-njejta-familje/100%Always2020-03-31 14:24
https://a2news.com/video/beteja-me-covid-19-si-po-e-perballon-kosova/100%Always2020-03-31 14:12
https://a2news.com/video/arkitektet-e-maskave-te-mjekeve-synojme-te-prodhojme-1-mije-cope/100%Always2020-03-31 13:55
https://a2news.com/video/spanje-849-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-31 13:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-epidemiologu-njerezit-behen-imun-kur-preket-55-60-e-popullates-jemi-larg/100%Always2020-03-31 13:41
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-berlin-po-kryejme-deri-ne-400-mije-teste-ne-dite/100%Always2020-03-31 12:58
https://a2news.com/video/flet-ne-a2-infermierja-shqiptare-e-prekur-nga-koronavirusi-ne-bergamo/100%Always2020-03-31 12:54
https://a2news.com/video/pensionet-ne-shtepi-bashkia-dhe-posta-sqarojne-proceduren/100%Always2020-03-31 12:51
https://a2news.com/video/te-vdesesh-vetem-gruaja-rrefen-lamtumiren-e-trishte-me-nenen/100%Always2020-03-31 11:29
https://a2news.com/video/1-milion-amerikane-jane-testuar-per-covid-19-trump-do-te-eksportojme-ventilatore/100%Always2020-03-31 11:24
https://a2news.com/video/ulen-rastet-e-reja-me-covid-19-ne-itali-kufizimet-zgjaten-deri-ne-12-prill/100%Always2020-03-31 11:10
https://a2news.com/video/koronavirusi-fut-ne-krize-bujqesine-fermeret-shteti-te-na-ndihmoje-po-falimentojme/100%Always2020-03-31 11:05
https://a2news.com/video/koronavirusi-prek-edhe-shefin-e-laboratorit-te-mikrobiologjise-ne-a2-deklaronte-se-nuk-e-kishte-kryer-testin/100%Always2020-03-31 10:55
https://a2news.com/video/si-te-mbrojme-lekuren-nga-larja-e-shpeshte-e-duarve/100%Always2020-03-31 08:41
https://a2news.com/video/shifrat-e-covid-19-jo-realiste-cdo-model-matematikor-do-te-deshtonte-ne-shqiperi/100%Always2020-03-31 08:40
https://a2news.com/video/koronavirusi-gjata-shifrat-pozitive-por-seshte-ende-momenti-per-kengen-e-fitores/100%Always2020-03-31 08:38
https://a2news.com/video/ne-izolim-prej-koronavirusit-world-vision-ofron-fizioterapi-per-femijet-ne-nevoje/100%Always2020-03-31 08:36
https://a2news.com/video/biznesi-i-vogel-ne-kushte-karantine/100%Always2020-03-31 08:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-kujdesi-per-femijet-me-nevoja-te-vecanta/100%Always2020-03-31 08:19
https://a2news.com/video/sa-po-respektohen-masat-kunder-koronavirusit-ne-shkoder/100%Always2020-03-31 08:13
https://a2news.com/video/sa-po-respektohen-masat-kunder-koronavirusit-ne-vlore/100%Always2020-03-31 08:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-03-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-03-31 07:50
https://a2news.com/video/de-biasi-ndihma-e-shqiperise-per-italine-duhet-te-jete-lajm-i-pare-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-03-30 20:15
https://a2news.com/video/kosove-formula-qe-po-miremenaxhon-situaten-e-koronavirusit/100%Always2020-03-30 20:12
https://a2news.com/video/mjeket-shqiptare-ne-itali-impakti-ne-publik-dhe-politiken-italiane/100%Always2020-03-30 19:48
https://a2news.com/video/femijet-me-sindromen-down-dhe-mundesite-per-ndihme/100%Always2020-03-30 19:39
https://a2news.com/video/sa-te-sigurta-jane-maskat-artizanale-flasin-fasoniste-e-mjeke/100%Always2020-03-30 19:09
https://a2news.com/video/autorizimi-per-leje-e-albania-pranon-problemet-me-sistemin/100%Always2020-03-30 19:07
https://a2news.com/video/koronavirusi-pengese-edhe-per-femijet-me-aftesi-te-kufizuar-intelektuale/100%Always2020-03-30 19:04
https://a2news.com/video/pipero-kurba-do-te-nise-renien-ne-javen-e-dyte-te-prillit/100%Always2020-03-30 18:33
https://a2news.com/video/pensioni-me-poste-ne-shtepi/100%Always2020-03-30 18:29
https://a2news.com/video/femijet-me-aftesi-ndryshe-izolimi-rendon-prinderit-ne-veshtiresi/100%Always2020-03-30 18:21
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-me-bizneset-jashte-skemes-se-qeverise/100%Always2020-03-30 15:22
https://a2news.com/video/pandemia-covid-19-cmimi-i-naftes-ne-nivelin-me-te-ulet-ne-18-vjet/100%Always2020-03-30 15:15
https://a2news.com/video/deputetet-i-kthehen-punes-mbledhje-online-dhe-ndihma-per-elektoratin/100%Always2020-03-30 15:04
https://a2news.com/video/f1-ndihmon-britanine-testohen-respiratoret-e-krijuar-nga-mercedez/100%Always2020-03-30 14:43
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-arrin-pikun-javen-e-ardhshme-me-22-prill-asnje-rast-i-ri-ne-lombardi/100%Always2020-03-30 14:38
https://a2news.com/video/leja-per-pazare-nuk-ndalet-fluksi-ne-rruge-dhe-trafiku/100%Always2020-03-30 14:19
https://a2news.com/video/viktimat-nga-koronavirusi-shtetet-i-numerojne-ndryshe-dhe-ne-menyre-te-gabuar/100%Always2020-03-30 13:42
https://a2news.com/video/kriza-nga-koronavirusi-futbolli-kerkon-kompensim-nga-shteti/100%Always2020-03-30 13:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-humb-jeten-nje-tjeter-person-shkon-ne-223-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-03-30 13:30
https://a2news.com/video/pensionistet-ne-korce-dalin-per-pazar-ska-kush-te-na-ndihmoje/100%Always2020-03-30 13:25
https://a2news.com/video/ska-uje-dhe-ushqim-izolimi-kthehet-ne-tragjedi-njerezore-ne-indi/100%Always2020-03-30 13:20
https://a2news.com/video/kriza-politike-ne-kosove-zgjidhje-me-qeveri-te-re-apo-zgjedhje-te-reja/100%Always2020-03-30 13:01
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-per-ditet-ne-vijim-nga-tanja-porja-meteorologe-e-a2/100%Always2020-03-30 12:47
https://a2news.com/video/fluks-per-leje-dalje-per-pazar-shima-kane-aplikuar-shume-shqiptare-jashte-vendit-dhe-pensioniste/100%Always2020-03-30 12:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-spanje-812-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-30 11:47
https://a2news.com/video/ketu-ka-hyre-dy-here-ariu-cifti-pa-shtepi-dhe-pa-te-ardhura-kerkon-ndihme/100%Always2020-03-30 15:16
https://a2news.com/video/leje-per-dalje-nga-shtepia-policia-kontrollon-lagjet-e-tiranes/100%Always2020-03-30 10:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-kosove-vullnetaret-i-bashkohen-betejes/100%Always2020-03-30 10:44
https://a2news.com/video/kosove-kryeministri-ne-detyre-tenton-nje-koalicion-te-ri/100%Always2020-03-30 10:38
https://a2news.com/video/politike-lokale-ne-nje-kohe-pandemie-globale/100%Always2020-03-30 10:32
https://a2news.com/video/paketa-ekonomike-teliti-kur-jemi-ne-lufte-kryeministri-te-sillet-si-gjeneral-lufte/100%Always2020-03-30 10:28
https://a2news.com/video/shendeti-mendor-psikologia-meditoni-dhe-lutuni-komunikoni-sa-me-shume-me-njerezit-e-dashur/100%Always2020-03-30 10:26
https://a2news.com/video/shijaku-pas-termetit-tashme-ne-izolim/100%Always2020-03-30 10:24
https://a2news.com/video/operoi-18-vjecaren-e-prekur-me-covid-19-vata-kirurget-jane-ne-gatishmeri/100%Always2020-03-30 10:12
https://a2news.com/video/fundjava-ne-korcen-e-karantinuar/100%Always2020-03-30 10:02
https://a2news.com/video/durresi-pas-40-oreve-izolim/100%Always2020-03-30 09:59
https://a2news.com/video/speciale-a2-mesazhe-shprese-ne-kohe-te-trishta/100%Always2020-03-29 18:57
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-roma-u-dergon-pako-me-ndihma-tifozeve-te-moshuar/100%Always2020-03-29 18:39
https://a2news.com/video/numri-i-te-vdekurve-ka-kaluar-10-mije-persona-pse-po-i-ndodh-kjo-pikerisht-italise/100%Always2020-03-29 18:37
https://a2news.com/video/gent-hazizi-dua-te-ndihmoj-te-moshuarit-ju-rrini-ne-shtepi/100%Always2020-03-29 18:24
https://a2news.com/video/838-viktima-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje-6531-ne-total-autoritetet-stabilizimi-javet-e-ardhshme/100%Always2020-03-29 18:16
https://a2news.com/video/756-viktima-nga-koronavirusi-ne-itali-ne-24-oret-e-fundit-646-te-sheruar-borrelli-falenderon-shqiperine/100%Always2020-03-29 18:13
https://a2news.com/video/mjeket-pertej-duartrokitjeve-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-29 18:00
https://a2news.com/video/tirana-ne-kafaz-cfare-ndodhi-ne-kryeqytet-gjate-40-oreve-te-izolimit/100%Always2020-03-29 17:25
https://a2news.com/video/leksioni-i-shqiperise-se-vogel-mediat-italiane-i-bejne-jehone-misionit-te-30-mjekeve/100%Always2020-03-29 16:56
https://a2news.com/video/video-tregon-demin-e-shkaktuar-nga-koronavirusi-ne-mushkeri/100%Always2020-03-29 15:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-rusi-autoritetet-perdorin-teknologjine-autoritare/100%Always2020-03-29 13:38
https://a2news.com/video/pa-rregulla-dhe-kufizime-qasja-e-pazakonte-e-suedise-ndaj-pandemise/100%Always2020-03-29 13:21
https://a2news.com/video/nju-jorku-nuk-futet-ne-karantine-johnson-do-te-behet-me-keq/100%Always2020-03-29 12:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-12-numri-i-te-infektuarve-ne-durres/100%Always2020-03-29 12:41
https://a2news.com/video/masat-kunder-koronavirusit-rruget-e-tiranes-te-boshatisura/100%Always2020-03-29 12:38
https://a2news.com/video/15-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi-mirdita-i-shtohet-hartes-se-te-prekurve/100%Always2020-03-29 12:35
https://a2news.com/video/leja-per-pazar-si-te-aplikoni-per-tu-autorizuar-per-te-dale/100%Always2020-03-29 12:30
https://a2news.com/video/nuk-mendoj-se-masat-qe-mori-qeveria-angleze-ishin-te-vonuara/100%Always2020-03-28 19:24
https://a2news.com/video/mjeket-shqiptare-drejt-italise-30-vullnetare-per-1-muaj-ne-bergamo/100%Always2020-03-28 18:44
https://a2news.com/video/dyshohen-dy-te-infektuar-te-tjere-me-koronavirus-ne-vaun-e-dejes/100%Always2020-03-28 18:33
https://a2news.com/video/shtrengimi-i-masave-rama-apel-unitetit-kombetar-nuk-ka-rruge-tjeter/100%Always2020-03-28 18:29
https://a2news.com/video/gatimi-si-antistres-pasioni-qe-po-kultivohet-nga-qendrimi-ne-izolim/100%Always2020-03-28 16:22
https://a2news.com/video/alarmi-ne-shba-mediat-nju-jorku-me-keq-se-wuhani-apo-lombardia/100%Always2020-03-28 15:57
https://a2news.com/video/edhe-presidenti-i-italise-vuan-mungesen-e-berberit/100%Always2020-03-28 15:42
https://a2news.com/video/pd-qeveria-shperdoroi-7-mln-euro-per-beton-ne-nje-dite/100%Always2020-03-28 15:22
https://a2news.com/video/oret-e-fundit-te-lirise-qytetaret-dynden-ne-tregje-policia-monitoron-distancen/100%Always2020-03-28 14:38
https://a2news.com/video/ndihma-financiare-kriteret-per-te-perfituar-pagen-e-luftes/100%Always2020-03-28 14:17
https://a2news.com/video/masat-shtrenguese-jo-ne-kohen-e-duhur/100%Always2020-03-28 16:55
https://a2news.com/video/shkodranet-te-pabindur/100%Always2020-03-28 13:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-197-numri-i-personave-te-prekur-10-te-vdekur/100%Always2020-03-28 13:28
https://a2news.com/video/wuhani-drejt-normalitetit-hapen-pjeserisht-metrote-dhe-bizneset/100%Always2020-03-28 13:17
https://a2news.com/video/turqia-ndalon-fluturimet-shkretohet-aeroporti-i-stambollit/100%Always2020-03-28 12:54
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-27-03-2020/100%Always2020-03-28 12:21
https://a2news.com/video/nderron-jete-52-vjecarja-nga-vlora/100%Always2020-03-28 13:35
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-amerike-koronavirusi-mund-te-zbehet-nga-fundi-i-majit/100%Always2020-03-27 21:48
https://a2news.com/video/a-e-largon-moti-i-nxehte-koronavirusin/100%Always2020-03-27 21:34
https://a2news.com/video/volejbolli-shqiptar-njezeri-se-bashku-ia-dalim/100%Always2020-03-27 21:02
https://a2news.com/video/italia-shifer-rekord-viktimash-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-27 20:57
https://a2news.com/video/e-albania-portali-ku-duhet-aplikuar-per-pazar-me-leje/100%Always2020-03-27 20:33
https://a2news.com/video/a-kalon-koronavirusi-nga-nena-shtatezene-te-foshnja-mjeku-jep-pergjigjen-ne-a2/100%Always2020-03-27 20:08
https://a2news.com/video/rritja-e-euros-dhe-recesioni-ekonomik/100%Always2020-03-27 19:44
https://a2news.com/video/binjaket-dy-rrefime-plot-jete-ne-kete-kohe-izolimi/100%Always2020-03-27 19:24
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-qytetet-e-tjera-te-vendit/100%Always2020-03-27 19:22
https://a2news.com/video/si-aplikohet-per-te-marre-leje-per-pazar/100%Always2020-03-27 19:16
https://a2news.com/video/deputeti-alimadhi-me-koronavirus/100%Always2020-03-27 18:26
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-26-03-2020/100%Always2020-03-27 18:28
https://a2news.com/video/nuk-ka-asnje-plan-te-fshehte-per-kufijte-hiqni-taksen/100%Always2020-03-27 15:59
https://a2news.com/video/akti-normativ-tabaku-cfare-do-te-behet-me-mijera-te-papune/100%Always2020-03-27 15:48
https://a2news.com/video/ne-radhe-per-faturen-e-energjise-qytetaret-se-bejme-dot-online/100%Always2020-03-27 15:44
https://a2news.com/video/koronavirusi-dhe-tregu-valutor-perse-po-rritet-euro/100%Always2020-03-27 15:31
https://a2news.com/video/rritja-e-pazakonte-euro-kap-nivelin-e-1281-lekeve/100%Always2020-03-27 15:22
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-cfare-mund-te-kuptojme-nga-shifrat-e-deritanishme/100%Always2020-03-27 14:48
https://a2news.com/video/rama-te-henen-nisin-fluturimet-lasgushi-do-te-ktheje-shqiptaret-ne-shtepi/100%Always2020-03-27 14:42
https://a2news.com/video/nuk-tregoi-qe-vinte-nga-italia-pacientja-infekton-me-koronavirus-personelin-mjekesor-ne-lezhe/100%Always2020-03-27 14:36
https://a2news.com/video/proteste-ne-izolim-ne-elbasan-romet-kerkojne-ndihme-per-mbijetese/100%Always2020-03-27 14:06
https://a2news.com/video/skenaret-e-pergatitur-per-kosoven-nuk-jane-ata-qe-i-duhen-vendit/100%Always2020-03-27 12:08
https://a2news.com/video/avokati-daci-nuk-jemi-ne-gjendje-lufte-mungesa-e-aktivitetit-te-kuvendit-e-pajustifikuar/100%Always2020-03-27 10:57
https://a2news.com/video/blendi-fevziu-cfare-me-ka-befasuar-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-27 10:03
https://a2news.com/video/transporti-nderkombetar-i-mallrave-gonxhja-me-i-shpejte-se-me-pare-kujdesi-eshte-shtuar/100%Always2020-03-27 09:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-ademi-shkodranet-te-ndergjegjesuar-ka-nisur-te-perdoret-fondi-i-emergjences/100%Always2020-03-27 09:23
https://a2news.com/video/bota-kycet-ne-shtepi-3-miliarde-njerez-te-izoluar-shba-tashme-vatra-me-e-madhe-e-covid-19/100%Always2020-03-27 09:14
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-nenkryetari-i-bashkise-se-durresit-izolimi-ka-funksionuar/100%Always2020-03-27 09:04
https://a2news.com/video/kryeministri-komunikon-live-me-ankuesit-pd-propagande/100%Always2020-03-26 22:07
https://a2news.com/video/tjeter-dite-tragjike-ne-itali/100%Always2020-03-26 21:13
https://a2news.com/video/soreca-donacionet-e-be-se-jane-grant-jo-kredi/100%Always2020-03-26 20:46
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-gjermani-ketu-kryhen-rreth-200-mije-testime-ne-jave/100%Always2020-03-26 20:29
https://a2news.com/video/75-mije-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-shba/100%Always2020-03-26 19:46
https://a2news.com/video/italia-publikon-bilancin-ditor-662-viktima/100%Always2020-03-26 21:08
https://a2news.com/video/ulqinaku-gjurmimi-i-te-infektuarve-po-calon/100%Always2020-03-26 19:13
https://a2news.com/video/teknologjia-kunder-koronavirusit-printera-3d-per-te-prodhuar-maskat-per-mjeket/100%Always2020-03-26 18:19
https://a2news.com/video/sfida-e-maturanteve-si-po-pergatiten-per-maturen-shteterore/100%Always2020-03-26 16:34
https://a2news.com/video/femijet-dhe-pandemia-ne-bote-mosha-pediatrike-mposht-lehtesisht-koronavirusin/100%Always2020-03-26 16:15
https://a2news.com/video/izolimi-nuk-mjafton-obsh-respektoni-keto-6-hapa-per-te-luftuar-koronavirusin/100%Always2020-03-26 16:10
https://a2news.com/video/gjendja-e-oshee-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-03-26 16:17
https://a2news.com/video/koronavirusi-qe-infektoi-ajrin-ndryshimi-drastik-i-trafikut-ajror-ne-europe/100%Always2020-03-26 14:32
https://a2news.com/video/rrezimi-i-qeverise-kurti-renie-e-domosdoshme-per-ngritjen-e-nevojshme/100%Always2020-03-26 14:27
https://a2news.com/video/ndihmat-ne-vlore-te-pabindurit-mblidhen-para-njesive-administrative/100%Always2020-03-26 14:21
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-174-numri-i-personave-te-prekur-mes-tyre-edhe-4-femije/100%Always2020-03-26 14:22
https://a2news.com/video/pacientja-me-covid-19-ne-lezhe-mbyllet-pavioni-i-ortopedise/100%Always2020-03-26 14:01
https://a2news.com/video/covid-19-apo-ushqim-qytetaret-kerkojne-ndihme-nga-njesite-bashkiake/100%Always2020-03-26 13:56
https://a2news.com/video/ne-vijen-e-pare-te-luftes-ne-itali-flet-mjeku-shqiptar/100%Always2020-03-26 13:43
https://a2news.com/video/rrezimi-i-qeverise-ne-kosove-abrashi-puc-institucional-i-pashembullt/100%Always2020-03-26 13:24
https://a2news.com/video/rrezimi-i-qeverise-nurellari-kurti-duhet-te-gelltiste-ambiciet-e-veta-papergjegjshmeri-e-skajshme/100%Always2020-03-26 13:14
https://a2news.com/video/kafshoje-ta-mposhtesh-tani-mund-te-porosisesh-nje-koronaburger/100%Always2020-03-26 12:33
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-mbi-21000-viktima-dhe-470000-te-infektuar-ne-bote/100%Always2020-03-26 12:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-europe-spanja-ne-alarm-merkel-rezulton-negative-ne-testin-e-dyte/100%Always2020-03-26 12:11
https://a2news.com/video/bie-qeveria-kurti-kuvendi-i-kosoves-votoi-me-82-vota-pro-mocionin-e-ldk/100%Always2020-03-26 11:48
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-koronavirusi-sugjerime-per-kulturen-dhe-argetimin/100%Always2020-03-26 11:23
https://a2news.com/video/si-po-perballen-me-covid-19-ne-gjermani/100%Always2020-03-26 14:43
https://a2news.com/video/vlora-perballe-stuhise-se-covid-19-leli-do-te-doja-qe-masat-te-ishin-edhe-me-te-forta/100%Always2020-03-26 10:45
https://a2news.com/video/mesimi-online-boci-katastrofe-e-dale-ne-siperfaqe-e-parave-te-grabitura/100%Always2020-03-26 09:49
https://a2news.com/video/si-te-martohesh-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-03-26 09:40
https://a2news.com/video/rrezimi-i-qeverise-kurti-analisti-lane-qytetaret-pa-institucione-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-03-26 09:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-03-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-03-26 09:39
https://a2news.com/video/shefja-e-infektivit-te-pediatrise-zbulon-se-sa-femije-jane-prekur-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-03-25 21:39
https://a2news.com/video/683-viktima-te-tjera-ne-itali-sinjale-shprese-ulje-te-rasteve-per-te-katerten-dite/100%Always2020-03-25 21:21
https://a2news.com/video/sfida-me-koronavirusin-meta-mbledh-online-keshillin-e-sigurise-kombetare/100%Always2020-03-25 20:50
https://a2news.com/video/masat-per-te-zbutur-ndikimin-negativ-te-pandemise/100%Always2020-03-25 20:13
https://a2news.com/video/duhet-nje-strategji-me-agresive-testimesh-cenko-te-testohet-kushdo-qe-ka-simptoma/100%Always2020-03-25 20:04
https://a2news.com/video/punonin-ne-malin-e-zi-13-shqiptare-mbeten-ne-shkoder/100%Always2020-03-25 19:01
https://a2news.com/video/zgjerohet-harta-e-te-prekurve-ne-shqiperi/100%Always2020-03-25 18:57
https://a2news.com/video/146-te-prekur-ne-vend-mbledhja-e-keshillit-te-sigurise-dhe-videokonferenca-e-kryeministrit-edi-rama/100%Always2020-03-25 18:51
https://a2news.com/video/rama-nuk-ka-falje-per-energjine-pensionet-ne-kohe/100%Always2020-03-25 18:25
https://a2news.com/video/shkencetaret-kurseni-cdo-pike-uji/100%Always2020-03-25 17:00
https://a2news.com/video/autoritetet-dezinfektojne-banesat-e-te-infektuarve-me-koronavirus/100%Always2020-03-25 15:51
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-146-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-25 15:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-izolimi-ve-ne-veshtiresi-blegtoret-nuk-ka-veteriner-24-ore/100%Always2020-03-25 15:33
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-me-bizneset-jashte-skemave-te-qeverise/100%Always2020-03-25 15:25
https://a2news.com/video/shume-te-rinj-te-shtruar-ne-itali-spitalet-ripershtaten-per-pacientet-me-koronavirus/100%Always2020-03-25 14:56
https://a2news.com/video/mbi-1000-viktima-ne-france-si-jane-pritur-masat-drastike/100%Always2020-03-25 14:40
https://a2news.com/video/masat-e-qeverise-johnson-gazetari-shqiptar-tregon-si-po-reagojne-anglezet/100%Always2020-03-25 14:36
https://a2news.com/video/rekordi-tragjik-i-spanjes-738-vdekje-ne-24-ore-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-25 14:25
https://a2news.com/video/drita-jeshile-per-negociatat-tabaku-proces-i-ndryshem-per-shqiperine-per-te-mos-e-ndare-nga-maqedonia/100%Always2020-03-25 13:13
https://a2news.com/video/146-te-prekur-rakacolli-per-a2-ishte-e-pritshme-kishim-100-mije-te-ardhur-nga-italia/100%Always2020-03-25 12:50
https://a2news.com/video/koronavirusi-njerezit-qe-nuk-degjojne-mbeten-pa-informim/100%Always2020-03-25 09:57
https://a2news.com/video/vetem-2-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-kosove-hoti-6-ne-gjendje-me-te-rende/100%Always2020-03-25 09:47
https://a2news.com/video/drita-jeshile-per-negociatat-krasniqi-shqiperia-ska-ndryshuar-nga-tetori-be-ja-po/100%Always2020-03-25 09:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-speciale-koronavirus/100%Always2020-03-25 09:39
https://a2news.com/video/gazetarja-shqiptare-tregon-per-karantinen-ne-qytetin-e-perjetshem/100%Always2020-03-25 09:24
https://a2news.com/video/komuniteti-shqiptar-ne-itali-informacion-permes-komunikimit-online/100%Always2020-03-24 21:53
https://a2news.com/video/shba-ne-emergjence-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-24 21:44
https://a2news.com/video/hubei-heq-kufizimet-edhe-wuhani-do-te-jete-i-lire-nga-8-prilli/100%Always2020-03-24 21:38
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-gjermani-masat-jane-shtrenguar-shume/100%Always2020-03-24 21:30
https://a2news.com/video/koronavirusi-italia-forcon-masat-ndeshkuese/100%Always2020-03-24 20:40
https://a2news.com/video/dyfishohet-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-kosove/100%Always2020-03-24 19:46
https://a2news.com/video/rritet-numri-i-te-infektuarve-me-koronavirus-ne-korce/100%Always2020-03-24 19:37
https://a2news.com/video/si-ta-dallojme-infektimin-me-koronavirus-nga-alergjite/100%Always2020-03-24 19:17
https://a2news.com/video/be-ndihme-shqiperise-50-milione-euro/100%Always2020-03-24 19:09
https://a2news.com/video/negociatat-kreret-e-shtetit-gati-te-permbushim-kushtet/100%Always2020-03-24 19:05
https://a2news.com/video/rama-njofton-ndihmen-per-biznesin-e-vogel-dhe-shtresat-ne-nevoje/100%Always2020-03-24 18:40
https://a2news.com/video/koraqi-kjo-jave-dhe-ajo-e-ardhshmja-piku-i-koronavirusit/100%Always2020-03-24 18:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-gjunjezon-ekonomine-a2-business-24-03-2020/100%Always2020-03-24 17:05
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-23-03-2020/100%Always2020-03-24 17:00
https://a2news.com/video/be-jep-driten-jeshile-shqiperia-po-me-kushte/100%Always2020-03-24 16:58
https://a2news.com/video/johnson-gjoba-per-shkelesit-kemi-blere-7-mije-respiratore/100%Always2020-03-24 16:54
https://a2news.com/video/piste-patinazhi-si-morg-ne-spanje-koronavirusi-perhapet-me-shpejt-se-ne-itali/100%Always2020-03-24 16:48
https://a2news.com/video/drite-ne-fund-te-tunelit-viktima-te-reja-ne-itali-shifrat-ne-renie/100%Always2020-03-24 16:45
https://a2news.com/video/hubei-heq-kufizimet-nga-8-prilli-edhe-wuhani-do-te-jete-i-lire/100%Always2020-03-24 16:42
https://a2news.com/video/shkencetaret-ne-singapor-studim-gjenetik-per-te-arritur-me-shpejt-vaksinen/100%Always2020-03-24 16:38
https://a2news.com/video/mjeku-mel-ostreni-sipas-eksperteve-virusi-do-te-rikthehet-ne-dimer-duhet-te-jemi-te-pergatitur/100%Always2020-03-24 15:50
https://a2news.com/video/koronavirusi-gjonaj-lirohen-perkohesisht-600-te-burgosur/100%Always2020-03-24 15:29
https://a2news.com/video/5-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-123-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-24 15:27
https://a2news.com/video/trump-javes-tjeter-mund-ti-rikthehemi-jetes-normale/100%Always2020-03-24 15:17
https://a2news.com/video/rriten-ndjeshem-te-infektuarit-me-covid-19-ne-korce-veteizolohen-qindra-persona/100%Always2020-03-24 14:53
https://a2news.com/video/serish-radhe-per-ndihma-ushqimore-ne-shkoder-njerezit-jane-te-paqarte/100%Always2020-03-24 14:44
https://a2news.com/video/5-viktima-dhe-10-te-sheruar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-123-raste-ne-total/100%Always2020-03-24 14:10
https://a2news.com/video/ministrat-e-be-se-bien-dakord-per-celjen-e-negociatave-me-shqiperine/100%Always2020-03-24 13:55
https://a2news.com/video/mjekja-shqiptare-ne-itali-karantina-po-jep-efekt-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-03-24 13:46
https://a2news.com/video/nevoja-stimulon-krijimtarine-maskat-e-thjeshta-qe-po-dhurohen-ne-kosove/100%Always2020-03-24 12:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-tomini-dy-paciente-ne-gjendje-te-rende-49-te-shtruar-ne-spital/100%Always2020-03-24 10:50
https://a2news.com/video/kujdesi-per-femijet-pediatrja-eshte-me-mire-qe-ata-te-dine-te-verteten/100%Always2020-03-24 10:47
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-pse-kjo-jave-eshte-shume-e-rendesishme/100%Always2020-03-24 10:41
https://a2news.com/video/ekonomi-dhe-koronavirusi-paketa-e-qeverise-ndaj-covid-19/100%Always2020-03-24 10:31
https://a2news.com/video/marsela-cibukaj-thyen-karantinen-kendon-live-ne-dita-jone/100%Always2020-03-24 10:31
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-koronavirusi-cfare-na-keshillojne-psikologet/100%Always2020-03-23 21:22
https://a2news.com/video/lufta-e-artistit-te-rruges-sfide-koronavirusit-me-kaba-klarinete/100%Always2020-03-23 21:03
https://a2news.com/video/cadra-ne-qsut-per-kontrollin-e-urgjencave-te-tjera/100%Always2020-03-23 20:34
https://a2news.com/video/ky-eshte-nje-cernobil-kinez/100%Always2020-03-24 09:49
https://a2news.com/video/rriten-rastet-me-koronavirus-ne-gjermani/100%Always2020-03-23 20:08
https://a2news.com/video/602-viktima-te-tjera-ne-itali-lombardia-dita-e-pare-pozitive/100%Always2020-03-23 20:00
https://a2news.com/video/vlora-shenon-4-raste-me-koronavirus/100%Always2020-03-23 19:56
https://a2news.com/video/shtate-te-prekur-me-covid-19-ne-durres/100%Always2020-03-23 19:57
https://a2news.com/video/voltana-ademi-deri-tani-situata-eshte-menaxhuar-por-ne-ditet-ne-vijim-do-te-kemi-veshtiresi/100%Always2020-03-23 19:33
https://a2news.com/video/shkodra-nje-rast-me-koronavirus-qytetaret-grumbullohen-para-bashkise-per-ndihma/100%Always2020-03-23 19:27
https://a2news.com/video/pipero-te-gjithe-mund-te-semuremi-edhe-ata-qe-jane-marre-me-shume-sport/100%Always2020-03-23 19:22
https://a2news.com/video/12-dite-ne-karantine-masat-drastike-kufizojne-levizjet/100%Always2020-03-23 19:01
https://a2news.com/video/104-te-prekur-me-koronavirus-zgjerohet-harta-4-te-vdekur-dhe-5-te-sheruar/100%Always2020-03-23 18:38
https://a2news.com/video/ceremonia-e-marteses-duke-ruajtur-distancat-pervec-ciftit/100%Always2020-03-23 16:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-basha-qeveria-te-shpalle-gjendjen-e-fatkeqesise-natyrore-ne-te-gjithe-territorin/100%Always2020-03-23 16:07
https://a2news.com/video/rama-jemi-ne-javen-e-zjarrit/100%Always2020-03-23 15:55
https://a2news.com/video/te-ardhurit-me-koronavirus-koordinimi-i-vonuar-mes-institucioneve-ve-ne-rrezik-mjeket-2/100%Always2020-03-23 15:52
https://a2news.com/video/sa-e-ndihmojne-biznesin-masat-kunder-koronavirusit-a2-business-23-03-3030/100%Always2020-03-23 15:49
https://a2news.com/video/a2-siguron-draft-vendimin-be-jep-driten-jeshile-per-celjen-e-negociatave/100%Always2020-03-23 14:42
https://a2news.com/video/kampioni-i-peshengritjes-sfidon-koronavirusin-calja-vijon-stervitjen-per-lojerat-olimpike/100%Always2020-03-23 14:39
https://a2news.com/video/bore-ne-mars-kthehen-reshjet-dhe-ulen-temperaturat/100%Always2020-03-23 13:40
https://a2news.com/video/profesor-sulcebe-sduhet-te-kemi-frike-besoj-se-vaksina-do-te-jete-gati-brenda-vjeshtes/100%Always2020-03-23 13:03
https://a2news.com/video/kosova-mes-sfides-me-koronavirusit-dhe-krizes-politike/100%Always2020-03-23 11:30
https://a2news.com/video/efektet-e-izolimit-a-po-nis-pershtatja-pas-rezistences-se-pare/100%Always2020-03-23 11:21
https://a2news.com/video/mos-prek-asgje-me-dore-ne-vlore-mjeket-marrin-pacientin-pa-masa-mbrojtese/100%Always2020-03-23 10:40
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-ndali-gjithcka-do-te-kishte-qene-java-e-negociatave-me-be/100%Always2020-03-23 10:01
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-ndan-dy-shtetet-shqiptare/100%Always2020-03-23 09:55
https://a2news.com/video/te-izoluar-ne-shtepi-si-mund-te-hame-mire-dhe-me-me-pak-shpenzime/100%Always2020-03-23 09:39
https://a2news.com/video/sfidat-e-policise-se-shtetit-hodaj-vetem-350-shkelje-ne-fundjave-ne-te-gjithe-vendin/100%Always2020-03-23 09:31
https://a2news.com/video/bilanci-ne-itali-651-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-03-22 20:33
https://a2news.com/video/izolimi-i-shqiptareve-si-perballje-ne-luften-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-22 18:43
https://a2news.com/video/masat-ndaj-koronavirusit-drejt-pushimit-edhe-aeroporti-i-rinasit/100%Always2020-03-22 18:39
https://a2news.com/video/rishikimi-i-buxhetit-pd-fondet-te-pamjaftueshme-per-luften-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-22 18:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-qeveria-ndryshon-buxhetin-per-vitin-2020/100%Always2020-03-22 18:16
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-ballkan-qindra-te-infektuar-dhe-disa-viktima-kina-ndihmon-serbine/100%Always2020-03-22 15:34
https://a2news.com/video/rama-policia-nuk-do-te-toleroje-grumbullimet-ne-dyqane/100%Always2020-03-22 15:33
https://a2news.com/video/tirana-ndryshe-40-ore-ne-izolim-te-plote-kunder-perhapjes-se-koronavirusit/100%Always2020-03-22 15:03
https://a2news.com/video/89-te-prekur-infektohet-edhe-juglindja-e-vendit/100%Always2020-03-22 14:57
https://a2news.com/video/koronavisus-jane-300-mije-te-infektuarit-ne-bote-ne-karantine-rreth-1-miliard-te-tjere/100%Always2020-03-22 14:41
https://a2news.com/video/xhacka-mos-kini-frike-nga-ushtria-zbatoni-rregullat/100%Always2020-03-22 14:35
https://a2news.com/video/situata-ne-europe-paralajmerimi-i-shteteve-e-keqja-nuk-ka-ardhur-akoma/100%Always2020-03-22 13:53
https://a2news.com/video/mesazhi-i-te-huajve-jemi-krah-shqiptareve-qendroni-ne-shtepite-tuaja/100%Always2020-03-22 13:37
https://a2news.com/video/tragjedia-ne-itali-ashpersohen-masat-per-te-frenuar-pandemine/100%Always2020-03-22 12:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-13-raste-te-reja-89-ne-total/100%Always2020-03-22 12:40
https://a2news.com/video/italia-ne-gjunje-bilanci-i-viktimave-rritet-me-793/100%Always2020-03-21 20:11
https://a2news.com/video/tirana-kycet-brenda-oret-e-izolimit-ne-kryeqytet-ne-rruge-vetem-ushtria/100%Always2020-03-21 19:59
https://a2news.com/video/sprova-40-oreshe-kryeqytetasit-dynden-ne-markete-furra-buke-dhe-tregje/100%Always2020-03-21 19:34
https://a2news.com/video/nje-lajm-i-mire-nje-prej-dy-pacienteve-te-sheruar-le-spitalin/100%Always2020-03-21 19:30
https://a2news.com/video/izolimi-nga-koronavirusi-universal-pictures-sjell-kinemane-ne-shtepi/100%Always2020-03-21 19:13
https://a2news.com/video/parashikimet-e-eksperteve-humbje-dhe-ndryshime-ne-industrine-e-argetimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-21 19:08
https://a2news.com/video/nga-hollivudi-ne-burg-historia-e-harvey-weinstein/100%Always2020-03-21 19:01
https://a2news.com/video/pushime-ne-kohe-koronavirusi-studentet-thyejne-rregullat-dhe-nuk-heqin-dore-nga-festat/100%Always2020-03-21 18:02
https://a2news.com/video/bota-para-dhe-pas-koronavirusit/100%Always2020-03-21 16:59
https://a2news.com/video/si-e-fitoi-kina-luften-me-koronavirusin/100%Always2020-03-21 16:09
https://a2news.com/video/kjo-eshte-e-rrezikshme-basha-grumbullimet-zhvleresojne-cdo-sakrifice/100%Always2020-03-21 14:35
https://a2news.com/video/rama-pershkallezim-masash-deri-ne-gaz-lotsjelles-per-tradhtaret-e-luftes/100%Always2020-03-21 14:31
https://a2news.com/video/obsh-thirrje-te-rinjve-nuk-jeni-te-pathyeshem-virusi-nuk-iu-kursen-as-ju/100%Always2020-03-21 13:59
https://a2news.com/video/rama-tradhtaret-e-luftes-ne-listen-e-zeze-ja-cfare-rrezikojne/100%Always2020-03-21 13:41
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-76-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-21 13:39
https://a2news.com/video/arma-qe-frenon-koronavirusin-shkencetaret-vaksina-brenda-nje-viti/100%Always2020-03-21 13:38
https://a2news.com/video/izolim-i-plote-deri-te-henen-por-cfare-ndodhi-para-ores-1300/100%Always2020-03-21 13:24
https://a2news.com/video/ditari-ora1900-20-03-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-03-21 13:15
https://a2news.com/video/situate-absurde-parisi-i-izoluar/100%Always2020-03-20 21:31
https://a2news.com/video/situate-kritike-edhe-ne-gjermani/100%Always2020-03-20 21:31
https://a2news.com/video/perhapja-e-koronavirusit-ne-kosove-mjeku-infeksionist-piku-pritet-ne-javen-e-dyte-te-prillit/100%Always2020-03-20 21:11
https://a2news.com/video/studimi-online-ne-kerkim-te-mundesive-per-nxenesit-e-izoluar/100%Always2020-03-20 20:27
https://a2news.com/video/qytetaret-mes-masave-te-reja-dhe-jeteses-se-diktuar/100%Always2020-03-20 20:07
https://a2news.com/video/manastirliu-per-a2-nuk-ka-mungese-kitesh-testimet-behen-sipas-udhezimeve-te-obsh-se/100%Always2020-03-20 19:30
https://a2news.com/video/pertej-cdo-imagjinate-627-viktima-te-tjera-ne-itali/100%Always2020-03-20 19:11
https://a2news.com/video/superkompjuteri-me-i-shpejte-ne-bote-identifikon-perberesit-qe-mund-te-ndalin-koronavirusin/100%Always2020-03-20 19:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-rama-masa-me-te-ashpra-izolon-vendin-per-dy-dite/100%Always2020-03-20 18:58
https://a2news.com/video/dyndje-e-qytetareve-ne-orarin-e-lire-policia-e-ushtria-ne-terren/100%Always2020-03-20 18:29
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-19-03-2020/100%Always2020-03-20 16:41
https://a2news.com/video/lufta-kunder-koronavirusit-anetarja-shqiptare-e-kryesise-se-cdu-tregon-cfare-ndodh-ne-gjermani/100%Always2020-03-20 18:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-kosove-thaci-keto-dite-jane-vendimtare-per-kufizimin-e-perhapjes/100%Always2020-03-20 16:00
https://a2news.com/video/gjendja-e-ekonomise-dhe-ndikimi-i-planit-te-masave-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-20 15:54
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-cfare-ndodh-larg-qendres-se-tiranes/100%Always2020-03-20 15:44
https://a2news.com/video/rama-te-rinjte-e-femijet-jo-te-paprekshem-nga-virusi/100%Always2020-03-20 15:34
https://a2news.com/video/basha-i-shkruan-leter-obsh-se-shqiperia-ka-nevoje-per-ndihmen-tuaj/100%Always2020-03-20 15:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-70-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-03-20 15:31
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-ne-lombardi-87-e-viktimave-nuk-arrijne-ne-spital-14-mjeke-humbin-jeten/100%Always2020-03-20 15:30
https://a2news.com/video/plani-financiar-i-qeverise-tabaku-i-pamjaftueshem-skemi-luksin-te-tregohemi-amatore/100%Always2020-03-20 14:54
https://a2news.com/video/zgjimi-i-tiranes-jeta-ne-oret-e-para-te-mengjesit/100%Always2020-03-20 14:24
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-elbasan-njerezit-bejne-shetitje-ne-grupe-dhe-ndeshje-futbolli/100%Always2020-03-20 14:08
https://a2news.com/video/70-raste-te-konfirmuara-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-03-20 13:51
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-behet-gati-spitali-i-dyte-covid-19-kirurgjite-te-trauma/100%Always2020-03-20 13:48
https://a2news.com/video/bota-perballe-koronavirusit-sfida-me-e-madhe-pas-luftes-ii-boterore/100%Always2020-03-20 11:11
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-sa-respektohen-masat-e-sigurise-ne-shkoder/100%Always2020-03-20 11:07
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-sa-respektohen-masat-e-sigurise-ne-elbasan/100%Always2020-03-20 11:06
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-sa-respektohen-masat-e-sigurise-ne-durres/100%Always2020-03-20 11:05
https://a2news.com/video/pandemia-covid-19-shqiptarja-ne-kanda-tregon-luften-me-koronavirusin/100%Always2020-03-20 17:07
https://a2news.com/video/koronavirusi-rritja-e-cmimeve-dhe-mungesa-e-prodhimeve-tremb-qytetaret/100%Always2020-03-20 10:58
https://a2news.com/video/masat-ndaj-pandemise-avokatja-e-popullit-ndryshimi-i-shpeshte-problem/100%Always2020-03-20 10:18
https://a2news.com/video/sfida-me-koronavirusin-ne-laboratorin-e-institutit-te-shendetit-publik/100%Always2020-03-20 10:12
https://a2news.com/video/pa-koment-protesta-e-vecante-ne-kosove/100%Always2020-03-20 09:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-rama-prezanton-planin-financiar-per-perballimin-e-luftes/100%Always2020-03-19 22:26
https://a2news.com/video/sa-jeton-koronavirusi-ne-siperfaqe-dhe-si-te-mbrohemi-prej-tij/100%Always2020-03-19 22:09
https://a2news.com/video/48-raste-me-koronavirus-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-03-19 21:54
https://a2news.com/video/plani-financiar-i-qeverise-nen-lupen-e-rezart-priftit/100%Always2020-03-19 21:42
https://a2news.com/video/gjendje-kritike-ne-epiqendren-e-koronavirusit-ne-evrope/100%Always2020-03-19 20:31
https://a2news.com/video/u-deshmua-situata-e-veshtire-ku-ndodhet-ekonomia-shqiptare-aurora-sulce-komenton-planin-financiar-te-prezantuar-nga-rama/100%Always2020-03-19 20:15
https://a2news.com/video/jeta-ne-izolim-keshillat-qe-duhen-ndjekur/100%Always2020-03-19 20:06
https://a2news.com/video/koronavirusi-italia-kalon-kinen/100%Always2020-03-19 19:53
https://a2news.com/video/kompensimi-i-pages-nga-shteti-punonjesit-ne-te-zeze-rrezikojne-te-mos-perfitojne/100%Always2020-03-19 19:40
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjeku-endokrinolog-jep-disa-keshilla-ne-a2-per-diabetiket/100%Always2020-03-19 19:14
https://a2news.com/video/zgjimi-i-dyte-i-tiranes-cfare-ndodh-ne-kryeqytet-nga-ora-1600-deri-ne-1800/100%Always2020-03-19 19:11
https://a2news.com/video/masat-prej-koronavirusin-civici-fillimisht-duhet-mbeshtetur-konsumi/100%Always2020-03-19 16:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-frika-nga-gjoba-10-000-leke-boshatis-tiranen/100%Always2020-03-19 16:19
https://a2news.com/video/grabitjet-ne-rinas-arrestohen-vellezerit-klement-dhe-eldi-cala/100%Always2020-03-19 16:09
https://a2news.com/video/masat-per-te-shpetuar-ekonomine-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-19 16:05
https://a2news.com/video/masat-ekonomike-rama-paralajmeroi-per-sot-planin-basha-ofron-skemen-e-tij/100%Always2020-03-19 15:22
https://a2news.com/video/cfare-mund-te-kuptojme-deri-tani-nga-tenderi-i-respiratoreve/100%Always2020-03-19 14:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-qe-infektoi-koalicionin-qeverises-ne-kosove/100%Always2020-03-19 14:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-masat-ekonomike-dhe-ndikimi-te-bizneset-e-qytetaret/100%Always2020-03-19 14:02
https://a2news.com/video/koronavirusi-qytetaret-ne-shkoder-vazhdojne-ritualin-e-shetitjeve/100%Always2020-03-19 13:42
https://a2news.com/video/masat-ekonomike-per-koronavirusin-pritet-sot-plani-mbeshtetes/100%Always2020-03-19 13:22
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-5-raste-te-reja-3-prej-te-cileve-shtetas-italiane/100%Always2020-03-19 12:30
https://a2news.com/video/toka-merr-fryme-kufizimi-i-levizjeve-ul-nivelin-e-ndotjes-se-ajrit/100%Always2020-03-19 12:24
https://a2news.com/video/merkel-koronavirusi-sfida-me-e-rende-pas-luftes-se-dyte-boterore/100%Always2020-03-19 12:07
https://a2news.com/video/mungojne-ventilatore-dhe-jo-tanke-por-trump-rikthen-ligjin-e-luftes-per-ti-prodhuar/100%Always2020-03-19 12:05
https://a2news.com/video/protesta-me-tigane-ne-spanje-qytetaret-i-kerkojne-mbretit-te-ndihmoje-shendetesine/100%Always2020-03-19 11:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-armiku-numer-1-i-te-gjithe-botes/100%Always2020-03-19 11:46
https://a2news.com/video/dom-gjergj-meta-ka-ardhur-koha-te-jetojme-me-dhe-per-zotin/100%Always2020-03-19 10:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-nga-se-diktohen-udhezimet-kufizuese-te-kryeministrit/100%Always2020-03-19 09:44
https://a2news.com/video/tjeter-i-prekur-me-koronavirus-ne-kosove-mjeku-flet-per-gjendjen-e-te-infektuarve/100%Always2020-03-19 09:34
https://a2news.com/video/pa-koment-elbasan-nxenesit-urojne-mesuesit-ne-distance/100%Always2020-03-19 09:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkodranet-thyejne-karantinen-vazhdojne-shetitjet-ne-qytet/100%Always2020-03-19 09:18
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-sa-po-respektohen-masat-ne-korce/100%Always2020-03-19 09:17
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-si-po-zbatohen-masat-kufizuese-ne-vlore/100%Always2020-03-19 09:15
https://a2news.com/video/njerezimi-theu-limitet-virusi-rrafshoi-hierarkite/100%Always2020-03-19 09:06
https://a2news.com/video/proteste-e-familjeve-te-varfra-ne-elbasan-shperfillin-masat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-19 08:33
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-18-03-2020/100%Always2020-03-19 08:29
https://a2news.com/video/jeta-ne-karantine-si-te-ushqehemi-shendetshem-ne-perballjen-me-koronavirusin/100%Always2020-03-18 22:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-vijon-te-marre-jete-ne-itali-mjeku-shqiptar-ne-siena-tregon-si-trajtohen-pacientet/100%Always2020-03-18 22:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-trondit-dhe-koalicionin-qeverises-ne-kosove/100%Always2020-03-18 22:50
https://a2news.com/video/koronavirusi-a-mund-te-preket-rezerva-valutore-angjeli-eshte-fisheku-i-fundit-risku-duhet-te-ndahet/100%Always2020-03-18 22:46
https://a2news.com/video/shtyrja-e-kredive-bankat-shpjegojne-se-si-do-te-procedohet/100%Always2020-03-18 22:25
https://a2news.com/video/masat-kunder-koronavirusit-vetem-6-ore-levizje-ne-dite/100%Always2020-03-18 22:09
https://a2news.com/video/frika-nga-koronavirusi-disa-porosi-per-te-hequr-shqetesimet-te-nenat-shtatzena/100%Always2020-03-18 22:09
https://a2news.com/video/manastirliu-nga-e-premtja-urgjencat-kirurgjikale-do-te-kryhen-te-trauma/100%Always2020-03-18 22:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-03-2020/100%Always2020-03-18 21:07
https://a2news.com/video/kush-po-abuzon-me-cmimet-prej-koronavirusit-eksperti-i-bujqesise-kosova-e-ka-zgjidhur-shume-lehte/100%Always2020-03-18 21:07
https://a2news.com/video/abuzimet-me-cmimet-tatimet-u-rriten-nga-grosistet-do-te-kete-penalitete/100%Always2020-03-18 20:59
https://a2news.com/video/ekonomia-perballe-rrezikut-te-koronavirusit/100%Always2020-03-18 20:18
https://a2news.com/video/tragjedi-e-pafund-ne-itali-475-te-vdekur-ne-24-ore/100%Always2020-03-18 19:21
https://a2news.com/video/numri-i-te-prekurve-po-rritet-nga-ora-ne-ore-kurti-shkarkon-ministrin-e-brendshem/100%Always2020-03-18 16:25
https://a2news.com/video/nga-neser-kufizim-oraresh-per-kembesoret-rama-ndalohet-edhe-dalja-me-persona-te-tjere-ne-krah/100%Always2020-03-18 16:24
https://a2news.com/video/koronavirusi-si-do-te-sigurohen-fondet-per-perballimin-e-situates/100%Always2020-03-18 16:16
https://a2news.com/video/durrsaket-thyejne-veteizolimin-shetitje-ne-plazh/100%Always2020-03-18 14:48
https://a2news.com/video/dhomat-e-huaja-te-tregtise-i-sugjerojne-qeverise-masat-per-kapercimin-e-krizes/100%Always2020-03-18 14:42
https://a2news.com/video/masat-ndaj-koronavirusit-jeta-e-qytetareve-gjate-oreve-pa-penalitete/100%Always2020-03-18 14:25
https://a2news.com/video/shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-03-18 13:20
https://a2news.com/video/a-do-te-shtyhet-viti-shkollor-ministrja-e-arsimit-tregon-per-a2-se-si-do-te-veprohet/100%Always2020-03-18 13:01
https://a2news.com/video/covid-19-serbia-merr-masa-te-ashpra-greqia-jemi-ne-lufte/100%Always2020-03-18 12:59
https://a2news.com/video/a-po-veteizolohen-shkodranet/100%Always2020-03-18 12:08
https://a2news.com/video/dy-viktima-nga-koronavirusi-basha-me-teper-fonde-per-mjeket/100%Always2020-03-18 12:05
https://a2news.com/video/sa-i-respektojne-qytetaret-e-durresit-masat-e-qeverise/100%Always2020-03-18 11:57
https://a2news.com/video/spitali-i-vlores-nis-trajnimi-i-mjekeve-dhe-infermiereve-specializante/100%Always2020-03-18 11:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-obsh-kritikon-ashper-disa-vende-ne-azi-te-ashpersojne-masat/100%Always2020-03-18 11:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-prek-te-gjitha-shtetet-amerikane-rritet-bilanci-i-viktimave/100%Always2020-03-18 11:17
https://a2news.com/video/violinisti-shqiptar-tregon-karantinen-ne-spanje/100%Always2020-03-18 10:14
https://a2news.com/video/shenohet-viktima-e-dyte-nga-koronavirusi-ne-vend/100%Always2020-03-18 10:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shehu-jam-i-gatshem-te-jap-ndihmesen-time-qeveria-te-beje-me-shume/100%Always2020-03-18 10:05
https://a2news.com/video/koronavirusi-ethet-qe-po-kalon-kerkimi-shkencor/100%Always2020-03-18 10:03
https://a2news.com/video/akademi-al-platforma-e-mesimit-online/100%Always2020-03-18 09:57
https://a2news.com/video/negociatat-krasniqi-pergjegjesia-tashme-eshte-ne-tirane/100%Always2020-03-18 09:56
https://a2news.com/video/brukseli-thote-po-fati-i-negociatave-varet-nga-vendet-anetare/100%Always2020-03-18 09:46
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-masat-e-qeverise-shqiptare-per-koronavirusin/100%Always2020-03-18 09:03
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-17-03-2020/100%Always2020-03-18 08:17
https://a2news.com/video/qiej-blu-ne-kine-koronavirusi-shperblen-planetin/100%Always2020-03-17 22:08
https://a2news.com/video/te-mbetur-jashte-kufijve-thirrja-e-mepj-kontaktoni-numrat-e-ambasadave/100%Always2020-03-17 21:49
https://a2news.com/video/merrni-mesimet-nga-ajo-qe-i-ndodhi-italise-dhe-mos-e-merrni-lehte-situaten/100%Always2020-03-17 21:48
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-britani-boshatis-supermarketet/100%Always2020-03-17 21:15
https://a2news.com/video/franca-ndjek-shembullin-e-italise-izolohet/100%Always2020-03-17 21:15
https://a2news.com/video/cfare-duhet-te-bejme-gjate-izolimit-ne-shtepi/100%Always2020-03-17 20:43
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-lehtesira-per-biznesin-nga-keshilli-bashkiak-i-durresit/100%Always2020-03-17 20:25
https://a2news.com/video/masat-kufizuese-ylli-jemi-duke-parandaluar-vdekje/100%Always2020-03-17 20:05
https://a2news.com/video/qytetaret-e-mbetur-jashte-kufijve-brukseli-thote-po-dezinfektimi-i-rrugeve-dhe-procesi-i-rindertimit-nga-termeti/100%Always2020-03-17 19:41
https://a2news.com/video/poliklinikat-e-lagjeve-kujdes-maksimal-ndaj-koronavirusit-konsulta-telefonike-me-pacientet/100%Always2020-03-17 19:35
https://a2news.com/video/mesuesi-grek-me-koronavirus-kush-kane-qene-personat-qe-kane-pasur-kontakt-me-te/100%Always2020-03-17 19:06
https://a2news.com/video/cifti-me-koronavirus-ne-roskovec/100%Always2020-03-17 18:47
https://a2news.com/video/tirana-ne-izolim-nisin-oret-e-gjobave/100%Always2020-03-17 18:36
https://a2news.com/video/pezullimi-i-qarkullimit-si-te-deklaroni-online-levizjet-ne-oraret-e-lejuara/100%Always2020-03-17 18:25
https://a2news.com/video/masat-per-lehtesimin-e-bizneseve-nga-mbyllja/100%Always2020-03-17 17:37
https://a2news.com/video/imazhe-tronditese-ne-bergamo-radhe-te-gjata-arkivolesh/100%Always2020-03-17 17:27
https://a2news.com/video/te-vetepunesuarit-mbyllur-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-17 17:01
https://a2news.com/video/te-pabindurit-e-masave/100%Always2020-03-17 16:27
https://a2news.com/video/mesuesi-grek-ne-korce-me-koronavirus-ishp-po-kryejme-hetimin-epidiemiologjik/100%Always2020-03-17 16:24
https://a2news.com/video/ne-2-minuta-mund-te-vizitoni-marubin-dhe-onufrin-vizitat-virtuale-ne-muze/100%Always2020-03-17 15:46
https://a2news.com/video/studimi-ne-australi-ja-si-e-lufton-virusin-sistemi-imunitar/100%Always2020-03-17 15:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shba-trump-mund-te-zgjase-deri-ne-gusht-rrezik-recesioni/100%Always2020-03-17 15:02
https://a2news.com/video/cifti-me-koronavirus-fut-ne-karantine-te-gjithe-fshatin-ne-roskovec/100%Always2020-03-17 14:35
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-koronavirusi-si-te-forcojme-imunitetin-ne-shtepi/100%Always2020-03-17 14:25
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-55-numri-i-rasteve-te-konfirmuara-3-ne-reanimacion/100%Always2020-03-17 14:03
https://a2news.com/video/zvicra-model-edhe-ne-luften-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-17 14:00
https://a2news.com/video/16-raste-me-koronavirusi-mjeku-tregon-per-gjendjen-ne-kosove/100%Always2020-03-17 13:47
https://a2news.com/video/flet-ne-a2-babai-i-foshnjes-shqiptare-te-prekur-me-koronavirus-ne-itali/100%Always2020-03-17 13:28
https://a2news.com/video/gjoni-kam-dyshimet-e-mia-per-masat-ndaj-koronavirusit-por-i-respektoj-ato/100%Always2020-03-17 11:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-dita-e-peste-si-po-i-dalin-shqiptaret-ne-shtetrrethim/100%Always2020-03-17 10:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-edhe-te-shqiptaret-e-amerikes/100%Always2020-03-17 10:37
https://a2news.com/video/shano-po-nuk-bleme-respiratore-do-te-detyrohemi-te-blejme-qivure/100%Always2020-03-17 10:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-si-duhet-te-sillemi-me-femijet/100%Always2020-03-17 09:46
https://a2news.com/video/koronavirusi-dhe-kercenimi-i-ekonomise/100%Always2020-03-17 09:38
https://a2news.com/video/veliaj-ne-a2-do-te-shtyhet-deri-ne-qershor-afati-per-detyrimet-e-bizneseve/100%Always2020-03-17 09:20
https://a2news.com/video/speciale-koronavirus-16-03-2020/100%Always2020-03-17 08:54
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-enver-roshi-vendi-yne-i-ka-kapacitetet-per-te-perballuar-situaten/100%Always2020-03-16 21:43
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-izolim-biznesi-i-ben-kerkesa-qeverise-perballe-kesaj-situate/100%Always2020-03-16 21:09
https://a2news.com/video/italia-nen-pandemi-perditshmeria-mes-karantines-dhe-masave-te-qeverise/100%Always2020-03-16 20:44
https://a2news.com/video/koronavirusi-rama-brenda-javes-gati-plani-per-pagat/100%Always2020-03-16 20:13
https://a2news.com/video/koronavirusi-gjunjezon-nju-jorkun/100%Always2020-03-16 20:09
https://a2news.com/video/ndalimi-i-kembesoreve-qytetaret-shperfillin-urdhrin-vijojne-levizjet/100%Always2020-03-16 19:46
https://a2news.com/video/koronavirusi-rreziku-kryesor-te-infektuarit-pa-simptoma/100%Always2020-03-16 19:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-gjata-nga-neser-nis-trajtimi-i-stafit-te-ofruar-vullnetarisht/100%Always2020-03-16 19:26
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-izolim-situata-ne-rrethe/100%Always2020-03-16 19:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-politikanet-braktisin-politiken-i-rikthehen-shendetesise/100%Always2020-03-16 18:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-biznesi-i-ben-kerkese-qeverise-per-pakete-ekonomike/100%Always2020-03-16 17:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-si-do-te-sigurohen-fondet-per-emergjencen/100%Always2020-03-16 16:52
https://a2news.com/video/britania-nuk-heq-dore-nga-normaliteti-kritika-per-johnson/100%Always2020-03-16 16:52
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-kryeqyteti-ne-diten-e-katert-te-veteizolimit/100%Always2020-03-16 16:26
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-deputetja-spahiu-duhet-ta-konsiderojme-veten-bartes-te-ruajme-te-moshuarit/100%Always2020-03-16 15:42
https://a2news.com/video/51-te-infektuar-me-koronavirus-mes-tyre-1-mjek-3-infermiere/100%Always2020-03-16 15:32
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-vasili-mendojme-se-humbja-e-jeteve-do-te-jete-minimale/100%Always2020-03-16 15:21
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-firence-gjendja-kritike-vershimi-i-koronavirusit-ishte-i-paparashikuar/100%Always2020-03-16 15:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-politikanet-do-te-veshin-bluzat-e-bardha/100%Always2020-03-16 14:40
https://a2news.com/video/fluks-qytetaresh-te-drejtoria-e-pergjithshme-e-policise/100%Always2020-03-16 15:12
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-conte-ska-masa-te-reja-respektoni-ato-ne-fuqi/100%Always2020-03-16 13:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-8-propozimet-e-pd-ne-mbeshtetje-te-qytetareve-dhe-bizneseve/100%Always2020-03-16 12:26
https://a2news.com/video/qyteti-qe-nuk-fle-kurre-bie-ne-gjume-ndalet-jeta-edhe-ne-kaliforni-e-las-vegas/100%Always2020-03-16 12:12
https://a2news.com/video/si-te-mbrohemi-nga-koronavirusi-keshillat-e-ekspertit-te-cnn/100%Always2020-03-16 11:21
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-ne-itali-ftese-per-studentet-per-te-kontribuar/100%Always2020-03-16 11:11
https://a2news.com/video/izolimi-ne-shtepi-dhe-keshillat-per-te-shmangur-merzine/100%Always2020-03-16 11:05
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-cfare-rrezikon-turizmi-shqiptar-dhe-si-mund-te-shpetohet/100%Always2020-03-16 11:00
https://a2news.com/video/politika-ne-koherat-e-koronavirusit/100%Always2020-03-16 10:57
https://a2news.com/video/uria-me-e-madhe-se-frika-qeveria-te-reagoje-ne-te-kundert-thyhet-karantina/100%Always2020-03-16 10:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-qarkullimi-me-orare-ne-tirane/100%Always2020-03-16 10:27
https://a2news.com/video/shqiperia-e-izoluar-si-po-perjetohet-koronavirusi-ne-elbasan/100%Always2020-03-16 10:21
https://a2news.com/video/shqiperia-e-izoluar-frika-nga-koronavirusi-ne-durres/100%Always2020-03-16 10:19
https://a2news.com/video/mjeku-arjan-harxhi-duhet-ta-kuptojme-qe-jeta-jone-tashme-ka-ndryshuar/100%Always2020-03-15 20:30
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-gjermani-shqiptarja-ne-keln-jeta-vazhdon-normalisht/100%Always2020-03-15 20:09
https://a2news.com/video/italia-lufte-kunder-kohes-skemi-krevate-ne-reanimacion/100%Always2020-03-15 20:02
https://a2news.com/video/tregtaret-dhe-bleresit-flasin-per-cmimet-ne-tregje/100%Always2020-03-15 19:54
https://a2news.com/video/1000-mjeke-e-infermiere-regjistrohen-si-vullnetare-rama-bonus-1000-euro-bashke-me-pagen-e-marsit/100%Always2020-03-15 16:33
https://a2news.com/video/42-te-prekur-nga-koronavirusi-4-raste-te-reja-ne-24-ore-2-prej-tyre-mjeke/100%Always2020-03-15 16:29
https://a2news.com/video/trendy-kunder-koronavirusit-maska-me-gure-dhe-temina/100%Always2020-03-15 16:12
https://a2news.com/video/pipero-ende-heret-per-te-pare-rezultatin-e-masave-na-ndihmoni-ta-kalojme-me-sa-me-pak-kosto/100%Always2020-03-15 15:37
https://a2news.com/video/masat-kunder-koronavirusit-situata-ne-vlore/100%Always2020-03-15 13:16
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-bote-kaos-ne-shba-spanja-ne-izolim-te-plote-franca-ne-votime/100%Always2020-03-15 13:15
https://a2news.com/video/masat-kunder-abuzuesve-te-cmimeve-si-e-kane-pritur-tregtaret/100%Always2020-03-15 13:13
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-38-numri-i-personave-te-prekur-2-ne-terapi-intensive/100%Always2020-03-14 16:21
https://a2news.com/video/speciale-rri-ne-shtepi-rrefim-dashurie-per-ata-qe-duam/100%Always2020-03-14 15:40
https://a2news.com/video/kerkesa-e-larte-tregtaret-abuzojne-me-rritjen-e-cmimit-te-frutave/100%Always2020-03-14 15:27
https://a2news.com/video/spitale-te-tejmbushura-ne-itali-shume-paciente-neper-tenda/100%Always2020-03-14 14:51
https://a2news.com/video/obsh-tashme-epiqendra-e-covid-19-ndodhet-ne-europe/100%Always2020-03-14 14:11
https://a2news.com/video/1266-viktima-ne-itali-mbyllen-parqet-dhe-kendet-e-lojerave/100%Always2020-03-14 14:06
https://a2news.com/video/ndalohet-levizja-te-liqeni/100%Always2020-03-14 13:50
https://a2news.com/video/fmn-skanon-ekonomine-termeti-dhe-covid-19-do-te-ngadalesojne-rritjen/100%Always2020-03-14 13:43
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-vlora-shton-masat/100%Always2020-03-14 13:01
https://a2news.com/video/dita-e-veres-koronavirusi-anulon-festimet/100%Always2020-03-14 12:10
https://a2news.com/video/efekti-koronavirus-blloku-sic-nuk-e-keni-pare-kurre-ndonjehere-pa-koment/100%Always2020-03-14 11:51
https://a2news.com/video/durres-qytetaret-i-binden-veteizolimit/100%Always2020-03-14 10:50
https://a2news.com/video/elbasani-kryeqendra-e-festimeve-i-trishte-per-diten-e-veres/100%Always2020-03-14 10:46
https://a2news.com/video/dite-vere-por-nuk-ka-festime/100%Always2020-03-14 10:24
https://a2news.com/video/sfida-me-koronavirusin/100%Always2020-03-14 09:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-03-2020/100%Always2020-03-13 21:12
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-holanda-po-me-kushte-per-shqiperine-2/100%Always2020-03-13 18:50
https://a2news.com/video/historite-e-pandemive-globale-e-prekur-dhe-shqiperia/100%Always2020-03-13 18:28
https://a2news.com/video/sa-rrezikon-ekonomia-shqiptare-nga-koronavirusi/100%Always2020-03-13 16:32
https://a2news.com/video/stervitje-mes-koronavirusit-vrapimi-ne-natyre-i-lejuar-por-ka-rregulla/100%Always2020-03-13 16:17
https://a2news.com/video/hapja-e-negociatave-holanda-po-me-kushte-per-shqiperine/100%Always2020-03-13 15:58
https://a2news.com/video/heronjte-e-heshtur-mjeket-dhe-policet-ne-vijen-e-pare-te-luftes/100%Always2020-03-13 15:42
https://a2news.com/video/izolimi-nga-koronavirusi-kapni-kohen-e-humbur-mund-te-lexoni-libra/100%Always2020-03-13 14:24
https://a2news.com/video/tirana-ne-karantine-por-cfare-ndodh-tek-kodrat-e-liqenit/100%Always2020-03-13 13:58
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-shqiperia-ne-karantine/100%Always2020-03-13 13:51
https://a2news.com/video/koronavirusi-po-na-ndryshon-stilin-e-jeteses-cfare-thone-psikologet/100%Always2020-03-13 13:47
https://a2news.com/video/33-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-mes-tyre-nje-mjek-ne-durres/100%Always2020-03-13 13:39
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-masat-e-qeverise-italiane-per-frenimin-e-perhapjes/100%Always2020-03-13 14:07
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-si-ta-perballojme-me-lehte-qendrimin-brenda/100%Always2020-03-13 13:00
https://a2news.com/video/romani-verberi-perjetimi-i-diteve-te-koronavirusit/100%Always2020-03-13 12:57
https://a2news.com/video/koronavirusi-nje-pandemi-globale-bota-ne-nje-jave/100%Always2020-03-13 12:58
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-03-2020/100%Always2020-03-13 11:06
https://a2news.com/video/asnje-rast-i-konfirmuar-me-koronavirus-por-kosova-merr-masat/100%Always2020-03-12 21:04
https://a2news.com/video/meta-dhuron-gjak-presidenti-ndiqni-keshillat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-03-12 20:48
https://a2news.com/video/ndalimi-i-qarkullimit-kush-mund-te-levize-dhe-si-shkohet-ne-rinas/100%Always2020-03-12 20:23
https://a2news.com/video/neglizhenca-e-te-moshuarve-ndaj-koronavirusit-psikiatrja-e-njohur-tregon-ne-a2-se-si-duhet-te-sillemi-me-ta/100%Always2020-03-12 20:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-qytetaret-zgjedhin-plazhin-ne-durres-dhe-vlore/100%Always2020-03-12 19:16
https://a2news.com/video/pandemite-me-vdekjeprurese-ne-historine-e-njerezimit/100%Always2020-03-12 19:12
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-plan-te-dyte-kuksianet-furnizohen-per-diten-e-veres/100%Always2020-03-12 18:48
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-pensionistet-pak-te-ardhura-per-pazaret/100%Always2020-03-12 18:30
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-biznesi-me-liste-kerkesash-per-qeverine/100%Always2020-03-12 18:08
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-farmacistet-dyndje-per-furnizim-me-ilace/100%Always2020-03-12 16:46
https://a2news.com/video/alo-127-mijera-telefonata-ne-urgjencen-kombetare/100%Always2020-03-12 16:28
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-23-numri-i-personave-te-prekur-2-raste-ne-elbasan/100%Always2020-03-12 16:14
https://a2news.com/video/trafik-ne-tirane-pas-ndalimit-te-autobuseve/100%Always2020-03-12 15:57
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-koordinatori-i-perhershem-i-okb-ne-tirane-per-a2-150-punonjes-do-te-punojne-nga-shtepia/100%Always2020-03-12 15:48
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-biznesi-me-liste-kerkesash-per-qeverine/100%Always2020-03-12 15:48
https://a2news.com/video/perballimi-i-koronavirusit-haxhimali-bashkite-pa-kapacitete-te-mjaftueshme/100%Always2020-03-12 15:11
https://a2news.com/video/masat-shtrenguese-kishat-pezullojne-meshat-xhamite-faljet-e-namazit/100%Always2020-03-12 15:04
https://a2news.com/video/futboll-dhe-koronavirus-lajmet-me-te-fundit/100%Always2020-03-12 14:13
https://a2news.com/video/11-mije-telefonata-ne-dite-drejtori-i-urgjences-pensionistet-te-mos-luajne-domino-te-parku/100%Always2020-03-12 13:31
https://a2news.com/video/pandemi-boterore-ne-hong-kong-qe-prej-22-shkurtit-ka-vetem-2-viktima/100%Always2020-03-12 13:28
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-bizneset-mbyllin-aktivitetin-policia-ushtarake-ne-terren/100%Always2020-03-12 11:21
https://a2news.com/video/pezullohet-transporti-publik-vendimi-hyn-ne-fuqi-ne-mesdite/100%Always2020-03-12 10:09
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-masa-dhe-kontrolle-shtese-ne-durres-zbrazen-rruget/100%Always2020-03-12 10:08
https://a2news.com/video/denoncimi-i-mjekut-reagimi-pas-mbrojtjes-nga-basha-dhe-sulmit-nga-rama/100%Always2020-03-12 09:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-2100-11-03-2020/100%Always2020-03-12 09:10
https://a2news.com/video/libri-prijesi-i-palavdishem-nje-nga-sugjerimet-per-keto-dite-te-veshtira-per-tu-lexuar/100%Always2020-03-12 09:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-ndikimi-negativ-i-stresit-dhe-mungeses-se-levizjes/100%Always2020-03-12 08:52
https://a2news.com/video/paniku-nga-koronavirusi-mbyllja-ne-shtepi-dhe-ndikimi-psikik/100%Always2020-03-12 08:52
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-mjeku-semundje-pa-trajtim-dhe-pa-vaksine-parandalimi-shume-i-rendesishem/100%Always2020-03-11 22:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-03-2020/100%Always2020-03-11 21:21
https://a2news.com/video/reduktimi-i-aktivitetit-te-biznesit-a-luan-shteti-rol-mbrojtes/100%Always2020-03-12 16:48
https://a2news.com/video/izolimi-nuk-frenon-rastet-e-reja-ne-itali/100%Always2020-03-11 20:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-policia-derdhet-ne-rruget-e-kryeqytetit/100%Always2020-03-11 20:50
https://a2news.com/video/koronavirusi-masat-dhe-ndikimi-te-ekonomia/100%Always2020-03-11 20:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-shpallet-pandemi/100%Always2020-03-11 18:55
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-basha-propozon-masat-qe-duhet-te-marre-qeveria/100%Always2020-03-11 18:50
https://a2news.com/video/obsh-koronavirusi-tashme-nje-pandemi/100%Always2020-03-11 18:28
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-paqartesi-neper-sportele-per-sherbimet-qe-ofrohen/100%Always2020-03-11 17:07
https://a2news.com/video/ushtria-ne-rruge-5-mije-euro-gjobe-kush-thyen-vetekarantinimin/100%Always2020-03-11 15:49
https://a2news.com/video/nje-73-vjecare-eshte-viktima-e-pare-nga-koronavirusi-zyrtarisht-12-te-prekur/100%Always2020-03-11 15:39
https://a2news.com/video/maskat-e-skaduara-pd-kallezon-ne-spak-ministren-e-shendetesise/100%Always2020-03-11 15:37
https://a2news.com/video/nga-milano-ne-tirane-me-autobus-pasagjeret-shperndahen-per-tu-vetekarantinuar/100%Always2020-03-11 16:25
https://a2news.com/video/vezhgimi-i-a2-kafe-ne-kohet-e-koronavirusit-baret-injorojne-distancat/100%Always2020-03-11 15:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-sherbimi-publik-nuk-i-respekton-masat-ne-rrethe/100%Always2020-03-11 14:26
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-rama-nga-neser-postblloqe-gjobe-5000-euro-kush-thyen-karantinen/100%Always2020-03-11 13:26
https://a2news.com/video/viktima-e-pare-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-detaje-nga-spitali-i-durresit/100%Always2020-03-11 12:25
https://a2news.com/video/solucion-kunder-baktereve-dhe-virusit-dezinfektohen-parqet-dhe-autobuset-ne-tirane/100%Always2020-03-11 11:37
https://a2news.com/video/mbi-10-000-te-prekur-ne-itali-lombardia-dhe-veneto-kerkojne-karantine-te-plote/100%Always2020-03-11 10:44
https://a2news.com/video/masat-kunder-koronavirusit-pas-shkollave-do-dezinfektohen-ambientet-publike/100%Always2020-03-11 10:33
https://a2news.com/video/perhapja-e-covid-19-sfide-edhe-per-ekonomine/100%Always2020-03-11 09:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-brace-nuk-eshte-nje-beteje-qe-qeveria-mund-ta-fitoje-e-vetme/100%Always2020-03-11 09:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-03-2020/100%Always2020-03-10 22:13
https://a2news.com/video/rama-sqaron-maskat-nuk-na-duhen-task-forca-politike/100%Always2020-03-10 20:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-bote-bien-rastet-ne-kine-mbi-500-te-reja-ne-europe/100%Always2020-03-10 20:39
https://a2news.com/video/basha-zbulon-maskat-e-vitit-2011-rama-pranon-por-me-akuza/100%Always2020-03-10 20:37
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjekja-shqiptare-ne-gjermani-tregon-se-kur-mund-te-kemi-nje-vaksine/100%Always2020-03-10 20:00
https://a2news.com/video/kriteret-qe-duhen-plotesuar-per-te-bere-testin-e-koronavirusit/100%Always2020-03-10 19:25
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-karantine-ne-cdo-burg-biseda-ne-skype-me-familjaret/100%Always2020-03-10 18:26
https://a2news.com/video/masat-kunder-covid-19-pas-shkollave-do-te-dezinfektohen-ambientet-publike/100%Always2020-03-10 17:59
https://a2news.com/video/ne-kukes-nuk-i-tremben-koronavirusit-na-mbron-rakia/100%Always2020-03-10 17:56
https://a2news.com/video/fillimet-e-epidemise-mjeket-perhapja-varet-nga-ju-kufizoni-daljet/100%Always2020-03-10 17:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-si-po-e-menaxhojne-punen-kompanite/100%Always2020-03-10 17:35
https://a2news.com/video/maska-te-skaduara-basha-krim-ndaj-mjekeve-dhe-qytetareve-te-nisin-hetimet/100%Always2020-03-10 16:50
https://a2news.com/video/shkon-ne-10-numri-i-personave-te-prekur-nga-koronavirusi-nje-ne-durres/100%Always2020-03-10 16:40
https://a2news.com/video/nis-dezinfektimi-i-autobuseve-te-transportit-publik/100%Always2020-03-10 15:10
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-a-jane-te-mjaftueshme-masat-e-marra/100%Always2020-03-10 14:33
https://a2news.com/video/perballja-me-koronavirusin-sprova-e-madhe-e-mjekesise-shqiptare/100%Always2020-03-10 11:14
https://a2news.com/video/emergjenca-e-covid-19-anulohen-rezervimet-turistike-per-marsin-e-prillin/100%Always2020-03-10 11:12
https://a2news.com/video/koronavirusi-fasonet-gjunjezohen-bien-porosite/100%Always2020-03-10 11:12
https://a2news.com/video/cila-eshte-origjina-e-zakonshme-e-viruseve-te-renda-te-gripit/100%Always2020-03-10 10:18
https://a2news.com/video/koronavirusi-rasti-i-italise-dhe-mesimet-per-shqiperine-2/100%Always2020-03-10 10:03
https://a2news.com/video/gjendja-e-te-prekurve-nga-koronavirusi-3-prej-tyre-nuk-kane-asnje-shenje/100%Always2020-03-10 10:18
https://a2news.com/video/koronavirusi-rasti-i-italise-dhe-mesimet-per-shqiperine/100%Always2020-03-10 09:07
https://a2news.com/video/situata-ne-qsut-pas-konfirmimit-te-6-rasteve-te-para-me-koronavirus/100%Always2020-03-10 08:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-ndikimi-ne-ekonomi-dhe-ne-turizem/100%Always2020-03-10 08:38
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-03-2020/100%Always2020-03-09 22:37
https://a2news.com/video/meta-duhen-plane-te-detajuara-qytetaret-ta-perballojne-me-pergjegjesi-dhe-qetesi-situaten/100%Always2020-03-09 22:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-veprimet-e-stafit-mjekesor-ne-vendin-fqinj-2/100%Always2020-03-09 21:29
https://a2news.com/video/koronavirusi-ulet-numri-i-te-prekurve-ne-kine-shtohen-rastet-ne-vendet-e-tjera/100%Always2020-03-09 20:47
https://a2news.com/video/kontrolle-ne-kufi-po-skedohen-te-gjithe-qe-vijne-nga-zonat-e-prekura/100%Always2020-03-09 20:14
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-pezullohen-12-linja-fluturimi-me-italine/100%Always2020-03-09 19:38
https://a2news.com/video/si-po-e-perjetojne-shqiptaret-koronavirusin/100%Always2020-03-09 19:14
https://a2news.com/video/pipero-zbulon-ne-a2-medikamentet-qe-kane-rezultat-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-03-09 18:53
https://a2news.com/video/depolitizimi-i-zgjedhjeve-perplasen-pd-e-ps-konsensusi-ne-pikepyetje/100%Always2020-03-09 17:46
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-veprimet-e-stafit-mjekesor-ne-vendin-fqinj/100%Always2020-03-09 16:53
https://a2news.com/video/shkencetaret-ne-kine-krijojne-robotin-qe-shpeton-jete-trajton-te-prekurit-me-covid-19/100%Always2020-03-09 16:25
https://a2news.com/video/zbulimi-ne-kine-si-i-infekton-koronavirusi-qelizat-e-njeriut/100%Always2020-03-09 16:20
https://a2news.com/video/ndikimi-i-koronavirusit-ne-ekonomine-shqiptare/100%Always2020-03-09 15:47
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-keshillat-dhe-masat-sipas-mjekeve/100%Always2020-03-09 15:16
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-bote-ulet-numri-i-te-prekurve-ne-kine-shtohen-rastet-ne-vendet-e-tjera/100%Always2020-03-09 15:01
https://a2news.com/video/anulimi-i-fluturimeve-pasagjeret-kerkojne-me-teper-informacion/100%Always2020-03-09 15:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shahini-nxenesit-mund-te-mesojne-nga-shtepia/100%Always2020-03-09 13:25
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-mbyllen-institucionet-arsimore-per-2-jave-pezullohen-fluturimet-dhe-udhetimet-detare-me-italine-e-veriut/100%Always2020-03-09 11:11
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-masat-ne-karantinen-prane-qsut-ku-jane-shtruar-dy-te-infektuarit/100%Always2020-03-09 11:06
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-masat-e-marra-ne-karantinen-e-ngritur-ne-durres/100%Always2020-03-09 11:00
https://a2news.com/video/shtohen-kontrollet-ne-piken-doganore-te-muriqanit/100%Always2020-03-09 10:45
https://a2news.com/video/tubimi-i-2-marsit-shehu-meta-adapton-sjellje-qe-nuk-jane-pjese-e-formimit-te-tij/100%Always2020-03-09 10:36
https://a2news.com/video/portret-jete-ekspozite-dedikuar-gruas-shqiptare/100%Always2020-03-09 10:21
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-reforma-zgjedhore-a-do-te-ndryshoje-sistemi/100%Always2020-03-09 10:03
https://a2news.com/video/emergjenca-koronavirus-ne-itali-lombardia-dhe-14-krahina-izolohen-deri-me-3-prill/100%Always2020-03-08 19:04
https://a2news.com/video/legalizimet-ne-elbasan-do-te-skualifikohen-banesat-ne-zonat-e-mbrojtura/100%Always2020-03-08 14:52
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-kush-kthehet-nga-zonat-e-prekura-te-veteizolohet-per-14-dite/100%Always2020-03-08 14:47
https://a2news.com/video/pr-kerkon-ndryshim-sistemi-pdk-qeveri-tranzitore/100%Always2020-03-08 14:39
https://a2news.com/video/komisioni-i-venecias-shqiperia-ndodhet-ne-krize-kushtetuese/100%Always2020-03-08 13:28
https://a2news.com/video/nga-londra-per-ski-ne-shishtavec-fshati-i-harruar-tenton-te-ruaje-traditen/100%Always2020-03-08 11:46
https://a2news.com/video/italia-ne-karantine-lombardia-dhe-14-krahina-te-tjera-izolohen-deri-ne-3-prill/100%Always2020-03-08 11:37
https://a2news.com/video/meta-i-rikthehet-qetesise-pas-venecias-le-gjuhen-e-kercenimeve-dhe-merr-te-batutave/100%Always2020-03-08 11:34
https://a2news.com/video/pa-koment-milano-e-pare-nga-droni-nje-qetesi-qe-nuk-do-ta-donte-askush/100%Always2020-03-08 10:46
https://a2news.com/video/3-vjet-toptani-shopping-center/100%Always2020-03-07 17:06
https://a2news.com/video/projektet-e-rindertimit-rama-mundesi-per-ti-dhene-shtytje-ekonomise/100%Always2020-03-07 15:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-godet-turizmin-ne-liste-edhe-italia-e-greqia/100%Always2020-03-07 15:00
https://a2news.com/video/covid-19-tremb-boten-obsh-pritet-te-shpalle-gjendjen-e-pandemise/100%Always2020-03-07 14:59
https://a2news.com/video/shqiperia-perballe-covid-19-bino-asnje-i-prekur-prezent-vetem-gripi-sezonal/100%Always2020-03-07 14:58
https://a2news.com/video/atentatori-i-lulezim-berishes-kerkon-te-rihape-ceshtjen-dosja-percillet-ne-durres/100%Always2020-03-07 14:54
https://a2news.com/video/raporti-i-venecias-pd-mazhoranca-te-reflektoje-mbeshtesim-presidentin/100%Always2020-03-07 13:37
https://a2news.com/video/mberrin-raporti-i-komisionit-te-venecias-cfare-thuhet-per-shkarkimin-e-presidentit/100%Always2020-03-07 13:08
https://a2news.com/video/75-vjetori-i-luftes-me-te-pergjakshme-ne-histori-pjesa-e-dyte/100%Always2020-03-07 12:22
https://a2news.com/video/dita-e-mesuesit-minga-jemi-te-lire-por-te-rrezikuar-ne-dije/100%Always2020-03-07 11:56
https://a2news.com/video/te-mbjellesh-1-trilion-peme/100%Always2020-03-07 10:55
https://a2news.com/video/presidencialet-ne-shba-emigrantet-ne-kufirin-greku-turk-dhe-koronavirusi/100%Always2020-03-07 10:53
https://a2news.com/video/presidencialet-2020-ne-shba-raportimi-i-gazetares-se-cnn-nga-uashingtoni/100%Always2020-03-07 09:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-03-2020/100%Always2020-03-06 21:47
https://a2news.com/video/shkarkimi-i-presidentit-mberrin-opinioni-paraprak-i-komisionit-te-venecias/100%Always2020-03-06 18:43
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-ahmetaj-gati-gara-nderkombetare-per-3400-banesa-individuale/100%Always2020-03-06 17:25
https://a2news.com/video/basha-propozon-reforme-radikale-te-sistemit-zgjedhor-qeveria-kalimtare-garant-per-voten-e-lire/100%Always2020-03-06 17:24
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-metes-ruci-nuk-ia-mbyll-deren-presidentit-ka-institucione/100%Always2020-03-06 17:31
https://a2news.com/video/pagesa-e-aftesise-se-kufizuar-rastet-kur-perfitohet-dhe-humbet-e-drejta-per-kemp/100%Always2020-03-06 15:54
https://a2news.com/video/virusi-me-shume-te-panjohura-mund-te-jemi-prekur-shumica-e-kalojne-si-grip-te-lehte/100%Always2020-03-06 15:22
https://a2news.com/video/problemet-e-tregut-me-sigurine-e-ushqimeve/100%Always2020-03-06 15:02
https://a2news.com/video/nuk-ishte-per-publikun-meta-sqaron-letren-per-eurokomisionerin-e-zgjerimit/100%Always2020-03-06 14:30
https://a2news.com/video/kosova-e-trazuar-nga-presioni-per-dialogun-me-serbine/100%Always2020-03-06 14:01
https://a2news.com/video/pasojat-e-termetit-ne-durres-zonat-arkeologjike-te-pavizitueshme/100%Always2020-03-06 13:32
https://a2news.com/video/ervin-bushati-qeveria-nuk-mund-te-shperqendrohet-nga-teatri-i-presidentit/100%Always2020-03-06 13:32
https://a2news.com/video/ruci-nuk-ja-mbyll-deren-metes-secili-eshte-sovran-ne-vendimet-qe-merr/100%Always2020-03-06 11:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-obsh-disa-vende-nuk-po-e-marrin-seriozisht-situaten/100%Always2020-03-06 11:04
https://a2news.com/video/manchester-united-dhe-athletic-bilbao-avancojne-ne-kupe/100%Always2020-03-06 11:05
https://a2news.com/video/ligji-i-ri-i-imigrimit-te-fuqise-punetore-te-kualifikuar-ambasadori-gjerman-sqaron-mundesite-e-punesimit-ne-gjermani/100%Always2020-03-06 11:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-presidenti-zbatoni-masat-e-qeverise/100%Always2020-03-06 10:28
https://a2news.com/video/qori-u-premtua-shume-per-universitetin-por-nuk-u-zbatuan/100%Always2020-03-06 10:07
https://a2news.com/video/ne-komunizem-nuk-ekzistonte-prona-dhe-per-keta-nuk-ekziston-prona-tabaku-sulmon-qeverine-per-kalimin-e-ligjit/100%Always2020-03-06 09:59
https://a2news.com/video/amnistia-fiskale-civici-tregon-anet-pozitive-dhe-negative/100%Always2020-03-06 10:56
https://a2news.com/video/rudina-hajdari-zbulon-ne-a2-pse-vendosi-qe-te-tregoje-historine-e-saj-te-dhunes/100%Always2020-03-06 09:10
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-shtyhet-tryeza-me-kerkese-te-perfaqesuesit-te-pd/100%Always2020-03-06 08:49
https://a2news.com/video/shtyhet-takimi-i-sotem-i-reformes-zgjedhore-hajdari-opozita-anuloi-takimin/100%Always2020-03-06 08:30
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-situata-dramatike-e-emigranteve-siriane/100%Always2020-03-06 08:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-03-2020/100%Always2020-03-05 21:03
https://a2news.com/video/ligji-per-pronat-vorpsi-u-heq-te-drejten-pronareve-te-vertete/100%Always2020-03-05 21:01
https://a2news.com/video/shqiperia-pa-covid-19-raste-negative-50-vjecarja-humbi-jeten-nga-gripi/100%Always2020-03-05 20:50
https://a2news.com/video/basha-oponence-rames-kryeministri-ka-harruar-te-thote-te-verteten/100%Always2020-03-05 20:49
https://a2news.com/video/meta-per-ambasadoren-amerikane-nuk-ndaloj-askend-qe-te-rreshtohet-ne-krahun-e-falsifikatoreve/100%Always2020-03-05 20:47
https://a2news.com/video/meta-leter-brukselit-cdo-mbeshtetje-qe-gerryen-demokracine-rendon-krizen/100%Always2020-03-05 20:46
https://a2news.com/video/mbrojtja-nga-koronavirusi-mungojne-masat-per-shtimin-e-higjienes-ne-autobuse/100%Always2020-03-05 20:43
https://a2news.com/video/anti-kck-edi-rama-koalicion-i-drejtuar-nga-meta-kunder-ligjeve/100%Always2020-03-05 20:39
https://a2news.com/video/ligji-per-pronat-mazhoranca-miraton-draftin-opozita-antikushtetues/100%Always2020-03-05 20:23
https://a2news.com/video/krasniqi-e-zbulon-ne-a2-nderkombetaret-i-kane-kerkuar-ps-se-evitimin-e-disa-figurave/100%Always2020-03-05 19:02
https://a2news.com/video/a-i-japin-fund-ngercit-me-pronat-ndryshimet-ligjore/100%Always2020-03-05 15:56
https://a2news.com/video/u-arrestua-per-ndikim-te-gjyqtaret-henri-cili-jep-versionin-e-tij-te-ngjarjes/100%Always2020-03-05 15:26
https://a2news.com/video/kritikohet-erdogan-sherr-dhe-grushte-ne-parlamentin-turk/100%Always2020-03-05 15:21
https://a2news.com/video/digjet-ne-vetting-gjyqtari-qe-denoi-tahirin/100%Always2020-03-05 14:59
https://a2news.com/video/kriza-e-emigranteve-lufte-fjalesh-mes-greqise-dhe-turqise/100%Always2020-03-05 13:56
https://a2news.com/video/kuvendi-i-kosoves-seance-per-22-vjetorin-e-epopese-se-uck-se-vleresohet-familja-jashari/100%Always2020-03-05 13:37
https://a2news.com/video/jeta-mbetet-pezull-ne-itali/100%Always2020-03-05 13:21
https://a2news.com/video/eshte-shtatezene-drejtoresha-e-zyres-arsimore-gabon-ne-sqarimin-per-prinderit/100%Always2020-03-05 13:12
https://a2news.com/video/rama-moment-o-sot-o-kurre-per-meten-gjykatesit-dhe-prokuroret-e-korruptuar-sjane-me-garanci/100%Always2020-03-05 12:29
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-bote-perkeqesohet-situtata-mbi-93-mije-te-prekur/100%Always2020-03-05 11:42
https://a2news.com/video/jeta-mbetet-pezull-ne-itali-mbyllen-shkolla-e-kinema-inkurajohet-puna-nga-shtepia/100%Always2020-03-05 11:01
https://a2news.com/video/patozi-kauza-e-presidentit-e-vdekur-dhe-hipokrite/100%Always2020-03-05 09:44
https://a2news.com/video/ka-marreveshje-shba-rusi-per-ceshtjen-kosove-serbi/100%Always2020-03-05 09:40
https://a2news.com/video/vijon-kaosi-ne-gjimnazin-e-fierit-serish-ambulancat-ne-dyert-e-shkolles/100%Always2020-03-05 13:11
https://a2news.com/video/sfidat-per-2020-te-rinjte-shqiptare-syte-drejt-gjermanise/100%Always2020-03-05 08:46
https://a2news.com/video/panairi-i-ideve-te-reja-dhe-punesimit-nisin-aplikimet/100%Always2020-03-05 08:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-03-2020/100%Always2020-03-04 21:11
https://a2news.com/video/vizita-ne-shba-thaci-informon-vendin-duhet-marreveshje-me-serbine/100%Always2020-03-04 20:14
https://a2news.com/video/a-e-shperndan-dot-meta-parlamentin/100%Always2020-03-04 20:03
https://a2news.com/video/llalla-merret-i-pandehur-nga-spak/100%Always2020-03-04 19:54
https://a2news.com/video/drejtesi-ne-ngerc-deshtojne-seancat-per-shullazin-dhe-arber-cekajn/100%Always2020-03-04 19:50
https://a2news.com/video/adriatik-llalla-merret-i-pandehur-per-mosdeklarim-pasurie/100%Always2020-03-04 19:49
https://a2news.com/video/balla-shpresoj-qe-meta-te-mos-e-konsideroje-veten-pjese-te-kck-tubimi-nje-gare-e-brendshme-e-opozites/100%Always2020-03-04 19:47
https://a2news.com/video/institucionet-abuzojne-klsh-zbulon-shkeljet-27-3-mld-leke-demi/100%Always2020-03-04 19:45
https://a2news.com/video/urdhri-i-inxhiniereve-pse-i-duhet-shqiperise/100%Always2020-03-04 19:44
https://a2news.com/video/ex-nihilo-i-greg-rames-udhetim-ndjesish-ne-instalacionin-qe-lindi-nga-asgjeja/100%Always2020-03-04 19:19
https://a2news.com/video/kallezimet-e-klsh-cocoli-nuk-marrin-zgjidhje-nga-prokuroria/100%Always2020-03-04 19:02
https://a2news.com/video/burgu-i-hapur-miratohet-projektligji-per-te-drejtat-e-te-burgosurve/100%Always2020-03-04 17:50
https://a2news.com/video/degjesa-e-ambasadoreve-pd-thekson-qeverine-kujdestare-ps-refuzon/100%Always2020-03-04 16:26
https://a2news.com/video/procesionarja-ne-korce-ka-infektuar-mbi-5-mije-ha-me-pishe-te-zeze/100%Always2020-03-04 15:45
https://a2news.com/video/zhdemtimet-pse-nuk-marrin-zgjidhje-kallezimet-penale/100%Always2020-03-04 15:13
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-rama-duhen-4-pale-sy-shba-e-be-ju-mbeshtesim-por-duhet-transparence/100%Always2020-03-04 14:49
https://a2news.com/video/denoncimi-ne-klp-keshilli-nis-hetim-per-veprimet-e-prokurorit-te-beratit/100%Always2020-03-04 14:48
https://a2news.com/video/helmohen-perseri-nxenesit-e-shkolles-ne-fier/100%Always2020-03-04 14:47
https://a2news.com/video/gjoni-ne-parlament-nuk-do-te-kaloje-asnje-pseudoreforme/100%Always2020-03-04 13:49
https://a2news.com/video/shqiperia-asnje-rast-me-koronavirus-i-derguari-i-obsh-se-merrni-informacion-vetem-nga-autoritetet/100%Always2020-03-04 13:40
https://a2news.com/video/koronavirusi-banka-boterore-jep-12-miliarde-dollare/100%Always2020-03-04 13:38
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-bylykbashi-data-15-mars-nuk-negociohet/100%Always2020-03-04 13:31
https://a2news.com/video/freedom-house-publikon-raportin-per-lirite-dhe-te-drejtat-shqiperia-ne-renie/100%Always2020-03-04 11:57
https://a2news.com/video/kriza-e-emigranteve-zyrtaret-e-larte-evropiane-ne-kufirin-greko-turk/100%Always2020-03-04 10:28
https://a2news.com/video/super-e-marta-rikuperon-joe-biden-fiton-ne-shumicen-e-shteteve/100%Always2020-03-04 10:26
https://a2news.com/video/shano-nuk-eshte-ulur-papunesia-por-popullsia/100%Always2020-03-04 10:10
https://a2news.com/video/prishtina-hedh-hapa-para-beogradi-vijon-fushaten-kunder-njohjeve/100%Always2020-03-04 09:43
https://a2news.com/video/a-do-ta-fitoje-rama-nje-mandat-te-trete-arta-dade-jep-pergjigjjen-e-prere-ne-dita-jone/100%Always2020-03-04 11:29
https://a2news.com/video/ka-nje-fjale-shqip-per-iniciale-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2020-03-04 08:36
https://a2news.com/video/sfidat-e-prokurorise-mesazhet-e-leshuara-per-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-03-04 08:22
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-03-2020/100%Always2020-03-03 21:00
https://a2news.com/video/ligji-per-pronat-qeveria-ndryshon-draftin-pas-kritikave-te-komisionit-te-venecias/100%Always2020-03-03 19:41
https://a2news.com/video/koronavirusi-ekspertet-rrezikon-ekonomine-goditje-per-tregtine-e-turizmin/100%Always2020-03-03 19:41
https://a2news.com/video/investimet-e-huaja-jaco-duhen-politika-afatgjata-dhe-incentiva-fiskale/100%Always2020-03-03 19:38
https://a2news.com/video/sekuestrohet-makina-e-blinduar-e-lul-berishes-reagon-avokati-te-ardhurat-jane-te-ligjshme/100%Always2020-03-03 19:37
https://a2news.com/video/grupet-dhe-formula-e-re-e-nations-league/100%Always2020-03-03 19:12
https://a2news.com/video/tryeza-per-sfidat-e-prokurorise-nga-yuri-kim-te-kreu-i-spak-ut/100%Always2020-03-03 18:57
https://a2news.com/video/financimi-i-partive-pd-terhiqet-pranon-formulen-mikse-me-fonde-private/100%Always2020-03-03 18:40
https://a2news.com/video/efektet-e-koronavirusit-tek-ekonomia-shqiptare-a2-business-03-03-2020/100%Always2020-03-03 17:42
https://a2news.com/video/shperndarja-e-parlamentit-deputetet-dekreti-i-presidentit-do-te-injorohet/100%Always2020-03-03 16:11
https://a2news.com/video/kreu-i-spak-sfida-kryesore-pastrimi-i-aseteve-kriminale-hetimi-do-kohen-e-vet/100%Always2020-03-03 16:10
https://a2news.com/video/super-e-marta-e-presidencialeve-ne-shba-sot-votohet-ne-14-shtete/100%Always2020-03-03 15:04
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-gjiknuri-jemi-dakord-per-financimin-miks-te-partive/100%Always2020-03-03 14:45
https://a2news.com/video/a-eshte-beselidhja-rruga-per-te-rikthyer-meten-ne-politike-vasili-pergjigjet-ne-studion-e-ditari/100%Always2020-03-03 13:56
https://a2news.com/video/takim-sekret-ne-uashington-grenell-ben-bashke-thacin-dhe-vucicin-polemika-ne-kosove/100%Always2020-03-03 13:53
https://a2news.com/video/krume-spitali-ne-veshtiresi-per-te-sherbyer-nuk-ka-mjeke-dhe-pajisje/100%Always2020-03-03 13:37
https://a2news.com/video/apeli-i-yuri-kim-mbroni-shtetin-ligjor-vazhdoni-luften-ndaj-krimit-te-organizuar/100%Always2020-03-03 13:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-obsh-bota-ne-territor-te-paeksploruar/100%Always2020-03-03 11:46
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-izrael-netanjahu-shpall-fitoren-por-nuk-ka-shumicen/100%Always2020-03-03 10:54
https://a2news.com/video/amnistia-e-kapitaleve-ekspertet-shpjegojne-avantazhet-dhe-risqet/100%Always2020-03-03 10:32
https://a2news.com/video/pd-propozon-qe-fondet-e-subjekteve-te-jene-nga-buxheti-i-shtetit/100%Always2020-03-03 10:12
https://a2news.com/video/kume-dekreti-i-metes-nuk-do-te-respektohet-ka-vetem-nje-menyre-per-te-dale-nga-kriza/100%Always2020-03-03 10:09
https://a2news.com/video/nesho-e-vetmja-zgjidhje-jane-zgjedhjet-e-reja/100%Always2020-03-03 10:03
https://a2news.com/video/peza-nga-dje-ilir-meta-nuk-eshte-me-president/100%Always2020-03-03 09:37
https://a2news.com/video/zhvillimi-i-femijeve-deri-3-vjec-5-hapat-drejt-inteligjences-emocionale/100%Always2020-03-03 08:46
https://a2news.com/video/meta-kthen-betimin-po-nuk-u-zbatua-e-firmos-ne-parlament/100%Always2020-03-03 08:25
https://a2news.com/video/ekonomia-kete-jave-amnistia-e-kapitaleve-a-do-te-shmangen-parate-e-krimit/100%Always2020-03-03 07:54
https://a2news.com/video/prezantimi-i-shehit-te-kukesi-gjobat-per-tirane-dhe-partizanin-informacionet-sportive-te-dites/100%Always2020-03-03 07:46
https://a2news.com/video/ish-gjyqtari-i-strasburgut-kushtetuta-pa-gjykate-eshte-leter-pa-vlere/100%Always2020-03-02 20:53
https://a2news.com/video/momentet-kryesore-nga-tubimi-i-thirrur-nga-presidenti/100%Always2020-03-02 20:51
https://a2news.com/video/kikia-fjalimi-i-metes-kercenim-i-hapur-per-ramen-foli-si-lider-i-opozites/100%Always2020-03-02 20:04
https://a2news.com/video/manifestimi-i-presidentit-krasniqi-ka-te-drejte-per-kushtetuesen-po-ben-kalkulime-politike/100%Always2020-03-02 19:00
https://a2news.com/video/tubimi-i-presidentit-nis-me-himnin-kombetar/100%Always2020-03-02 16:56
https://a2news.com/video/dalja-e-ilir-metes-nga-godina-e-presidences/100%Always2020-03-02 16:59
https://a2news.com/video/amnistia-e-kapitaleve-a-do-shmangen-parate-e-krimit/100%Always2020-03-02 15:50
https://a2news.com/video/amnistia-kryeministri-rama-e-ministrja-denaj-sqarojne-projektin/100%Always2020-03-02 14:45
https://a2news.com/video/ish-turizmi-i-kukesit-ndertesa-qe-me-shume-u-shkaterrua-se-sa-u-shfrytezua/100%Always2020-03-02 14:21
https://a2news.com/video/paga-minimale-30-000-leke-prifti-mase-e-deshperuar-nuk-e-zhvillon-ekonomine/100%Always2020-03-02 13:54
https://a2news.com/video/si-do-te-organizohet-pd-ne-manifestimin-e-thirrur-nga-presidenti-spaho-zbulon-planin-ne-a2/100%Always2020-03-02 13:28
https://a2news.com/video/gjosha-progres-raporti-nuk-reflekton-ndryshimet-e-metodologjise-se-re-te-zgjerimit/100%Always2020-03-02 13:16
https://a2news.com/video/partizani-fiton-kupen-ne-volejboll-mposht-ne-finale-erzenin/100%Always2020-03-02 12:20
https://a2news.com/video/angazhohen-rreth-1000-efektive-policie-per-tubimin-e-presidentit-shtohet-siguria-rreth-ambasadave/100%Always2020-03-02 12:12
https://a2news.com/video/ke-rekomandim-pozitiv-per-shqiperine-drita-jeshile-qe-pritej-nga-macron/100%Always2020-03-02 11:53
https://a2news.com/video/zbardhet-progres-raporti-komisioni-evropian-rekomandon-hapjen-e-negociatave-me-shqiperine/100%Always2020-03-02 11:37
https://a2news.com/video/doktori-shqiptar-tregon-situaten-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-03-02 11:00
https://a2news.com/video/ps-zgjedh-forumet-drejtuese-presidenti-dhe-opozita-ne-shesh/100%Always2020-03-02 10:01
https://a2news.com/video/shqiperia-perballe-koronavirusit-a2-ne-nje-nga-tre-zonat-e-parashikuara-per-karantine/100%Always2020-03-02 09:21
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-kongresi-i-ps-dhe-manifestimi-i-thirrur-nga-presidenti/100%Always2020-03-02 09:12
https://a2news.com/video/vrasja-e-grave-si-duhet-raportuar-mbi-kete-fenomen-te-rende/100%Always2020-03-02 09:05
https://a2news.com/video/teatri-i-ri-kombetar-topollaj-asnje-debat-veliaj-vendos-vete-per-keto-ceshtje/100%Always2020-03-02 08:51
https://a2news.com/video/rama-mbledh-deputete-e-ministra-vemendjen-e-merr-djali-i-veliajt/100%Always2020-03-01 16:48
https://a2news.com/video/asambleja-e-ps-rikonfirmohen-dako-dhe-sejdini-si-anetare/100%Always2020-03-01 15:54
https://a2news.com/video/manifestimi-i-presidentit-zbulohen-detaje-ne-shkresen-per-veliun/100%Always2020-03-01 20:51
https://a2news.com/video/panairi-i-turizmit-ne-lecce-vlora-josh-italianet-me-bregdetin/100%Always2020-03-01 13:13
https://a2news.com/video/e-demtuar-qellimisht-rruga-e-gramshit-pa-sinjalistike-orientuese/100%Always2020-03-01 13:13
https://a2news.com/video/rama-ne-takimin-me-fressh-duhet-te-fliste-mamica/100%Always2020-03-01 11:06
https://a2news.com/video/librat-e-ndaluar-kur-kadare-kamy-e-kafka-lexoheshin-fshehtas/100%Always2020-03-01 10:05