XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/studimi-11-mije-njerez-me-pak-kane-humbur-jeten-nga-ndotja/100%Always2020-04-30 22:11
https://a2news.com/video/kriza-socio-ekonomike-italianet-kerkojne-mbeshtetjen-e-qeverise/100%Always2020-04-30 22:10
https://a2news.com/video/manastirliu-baret-dhe-restorantet-mund-te-hapen-me-18-maj/100%Always2020-04-30 22:08
https://a2news.com/video/presidenti-thaci-dekreton-avdullah-hotin-per-krijimin-e-qeverise-se-re-ne-kosove/100%Always2020-04-30 21:45
https://a2news.com/video/llixhat-ne-pandemi-hoteleve-u-mungojne-mijera-kliente/100%Always2020-04-30 21:44
https://a2news.com/video/deputeti-perparim-avdili-flet-per-situaten-nga-covid-19-ne-zvicer/100%Always2020-04-30 21:34
https://a2news.com/video/mesimnxenia-online-dhe-hapja-e-pjesshme-e-shkollave/100%Always2020-04-30 21:48
https://a2news.com/video/epidemiologu-covid-19-mund-te-qarkulloje-ne-nivele-te-uleta-deri-ne-fund-te-qershorit/100%Always2020-04-30 21:28
https://a2news.com/video/ndihmat-ne-kohe-pandemie-bashkite-dhe-emergjencat-civile-ne-terren-pd-nxjerr-te-dhena-ndryshe/100%Always2020-04-30 21:11
https://a2news.com/video/pd-qeveria-vjedh-dhe-ne-pandemi-prokuroria-te-nise-hetimet/100%Always2020-04-30 21:06
https://a2news.com/video/cako-ndihma-per-213-mije-familje-pd-nxori-vetem-nje-paragraf/100%Always2020-04-30 21:03
https://a2news.com/video/mijera-pako-te-shperndara-mungojne-faturat-e-deritanishme-te-shpenzimeve-te-bashkive/100%Always2020-04-30 20:48
https://a2news.com/video/spitali-i-burgut-kthehet-ne-covid-gjykatat-pa-pergjigje-sbehen-ekzaminimet-mjeko-ligjore-per-te-burgosurit/100%Always2020-04-30 20:33
https://a2news.com/video/pandemia-ne-shqiperi-brataj-covid-19-nuk-eshte-si-gripi-presim-rritje-te-rasteve/100%Always2020-04-30 20:22
https://a2news.com/video/raporti-i-bsh-bien-te-ardhurat-dhe-shpenzimet-e-familjeve/100%Always2020-04-30 15:53
https://a2news.com/video/kriza-nga-covid-19-si-do-te-rimekembet-ekonomia/100%Always2020-04-30 15:07
https://a2news.com/video/miratohen-ndryshimet-ne-buxhet-rialokohen-7-miliarde-leke/100%Always2020-04-30 15:00
https://a2news.com/video/hapen-universitetet-studentet-kthehen-ne-qershor-provime-deri-ne-vjeshte/100%Always2020-04-30 14:57
https://a2news.com/video/bashkejetesa-me-pandemine-wuhani-i-tregon-botes-normalitetin-e-ri/100%Always2020-04-30 12:38
https://a2news.com/video/ldk-finalizon-sot-koalicionin-kurti-fton-thacin-ne-debat-me-fyen-si-kalama-ne-tv/100%Always2020-04-30 12:27
https://a2news.com/video/te-ndahemi-me-oligarkine-qytetareve-u-kthyem-shpinen/100%Always2020-04-30 12:17
https://a2news.com/video/krasniqi-koronavirusi-zbehu-reformen-ne-drejtesi-e-pashembullt-qe-institucionet-kryesore-te-drejtesise-te-mos-veprojne/100%Always2020-04-30 12:13
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-30 12:09
https://a2news.com/video/turizmi-mundon-europen-shtetet-pa-nje-plan-te-qarte-per-udhetimet-e-pushimet/100%Always2020-04-30 12:03
https://a2news.com/video/protesta-e-fasonerive-ne-vlore-300-punonjes-pa-rroga-dhe-pa-paga-lufte/100%Always2020-04-30 11:30
https://a2news.com/video/ankimimi-per-bashen-seanca-ne-apel-shtyhet-per-ne-14-maj/100%Always2020-04-30 10:30
https://a2news.com/video/prej-nje-jave-asnje-rast-i-ri-ne-kukes-optimizem-per-izolimin-e-covid-19/100%Always2020-04-30 10:27
https://a2news.com/video/roli-i-faktorit-nderkombetar-ne-krizen-politike-te-prishtines-zyrtare/100%Always2020-04-30 09:17
https://a2news.com/video/enver-bytyci-komenton-marreveshjen-ldk-aak-per-bashkeqeverisje-ne-kosove/100%Always2020-04-30 09:12
https://a2news.com/video/tkurrja-ekonomike-shehu-edhe-pa-pandemine-do-te-kishte-renie-se-mungojne-reformat-strukturore/100%Always2020-04-30 08:54
https://a2news.com/video/ne-karantine-nga-koronavirusi-perdorimi-i-teknologjise-per-vijimin-e-punes/100%Always2020-04-30 08:05
https://a2news.com/video/shehi-qeveria-po-mban-nen-kontroll-shifrat-qe-publikon-jo-pandemine/100%Always2020-04-30 07:51
https://a2news.com/video/librat-qe-na-u-gjenden-prane-ne-kohe-vetizolimi/100%Always2020-04-30 11:19
https://a2news.com/video/pipero-jep-lajmin-e-mire-do-te-kemi-nje-vere-te-shendetshme-do-te-bejme-plazh/100%Always2020-04-30 06:51
https://a2news.com/video/korca-me-19-te-infektuar-18-prej-tyre-jane-sheruar/100%Always2020-04-30 06:46
https://a2news.com/video/durresi-prej-javesh-pa-raste-te-reja/100%Always2020-04-30 06:30
https://a2news.com/video/infermierja-shqiptare-flet-ne-a2-per-situaten-nga-pandemia-ne-nju-jork/100%Always2020-04-29 21:58
https://a2news.com/video/nga-infektivi-ne-karantine/100%Always2020-04-29 21:50
https://a2news.com/video/a2-brenda-spitalit-infektiv-aty-ku-luftohet-me-armikun-e-padukshem/100%Always2020-04-29 21:24
https://a2news.com/video/te-ndare-prej-koronavirusit-familjaret-ngjiten-me-vinc-te-dritaret-e-te-moshuarve/100%Always2020-04-29 21:20
https://a2news.com/video/deklarata-e-beqajt-per-ulje-pagash-dhe-pensionesh-rama-jep-qendrimin-zyrtar-te-qeverise/100%Always2020-04-29 21:19
https://a2news.com/video/covid-19-perballja-e-bizneseve-me-qeverine-a2-business-week/100%Always2020-04-29 20:07
https://a2news.com/video/organizata-nderkombetare-e-punes-300-milione-vende-pune-ne-rrezik-ne-te-gjithe-boten/100%Always2020-04-29 19:13
https://a2news.com/video/arben-shkodra-ngre-shqetesimet-e-prodhuesve-shalsi-po-diskutohet-per-riskedulim-nga-e-para-te-kredive/100%Always2020-04-29 19:11
https://a2news.com/video/kreu-i-shoqates-se-bimeve-mjekesore-te-hiqet-fashoja-orare-per-kete-sektor/100%Always2020-04-29 18:56
https://a2news.com/video/mjeku-arben-gjata-per-a2-covid-19-semundje-me-shume-te-panjohura-pa-vaksine-duhet-te-bashkejetojme-gjate-me-te/100%Always2020-04-29 18:55
https://a2news.com/video/fasonet-rreth-20-mije-te-papune-nga-koronavirusi-shalsi-jam-per-ta-lehtesuar-protokollin-e-kuq/100%Always2020-04-29 18:55
https://a2news.com/video/cfare-krimi-kane-kryer-me-shume-shqiptaret-gjate-2019-es/100%Always2020-04-29 18:19
https://a2news.com/video/incidenti-ne-zgjedhje-grisi-fletet-e-votimit-gjykata-denon-67-vjecarin/100%Always2020-04-29 18:14
https://a2news.com/video/opozita-proteston-ne-serbi-po-rikthehen-vitet-90-po-burgosemi-80-ore/100%Always2020-04-29 18:12
https://a2news.com/video/vjedhja-vepra-penale-qe-terhoqi-shqiptaret-ne-vitin-2019/100%Always2020-04-29 17:56
https://a2news.com/video/ekonomia-ne-pandemi-pd-te-rriten-pagat-e-pensionet-dhe-te-reduktohet-barra-fiskale/100%Always2020-04-29 16:42
https://a2news.com/video/parashikimi-i-bankes-boterore-ekonomia-shqiptare-do-te-tkurret-kete-vit-5-69/100%Always2020-04-29 16:39
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-dhe-parashikimi-pesimist-i-bb-per-shqiperine/100%Always2020-04-29 16:22
https://a2news.com/video/plazh-ne-kohe-pandemie-greqia-mirepret-turistet-ne-korrik-me-rregulla-strikte/100%Always2020-04-29 14:14
https://a2news.com/video/ldk-ja-nenshkruan-marreveshje-me-aak-ne-per-bashkeqeverisje/100%Always2020-04-29 14:02
https://a2news.com/video/nevoja-per-diell-mjeket-vitamina-d-rrit-imunitetin-ndihmon-edhe-ndaj-covid-19/100%Always2020-04-29 13:34
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-16-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-04-29 13:05
https://a2news.com/video/lamtumire-shtrengimit-te-duarve-si-po-e-zhduk-pandemia-gjestin-miqesor-te-nderveprimit/100%Always2020-04-29 13:01
https://a2news.com/video/i-mbijetoi-koronavirusit-pacienti-spanjoll-kercen-me-mjeken/100%Always2020-04-29 12:52
https://a2news.com/video/balerini-performon-nen-tingujt-e-melodise-se-virusit/100%Always2020-04-29 12:50
https://a2news.com/video/spiropali-per-propozimin-e-beqajt-eshte-deformuar-per-rrjetet-sociale/100%Always2020-04-29 12:18
https://a2news.com/video/propozimi-i-beqajt-per-ulje-pagash-spaho-mazhoranca-mendon-e-gjitha-me-koken-e-edi-rames/100%Always2020-04-29 12:13
https://a2news.com/video/rusia-zgjat-izolimin-putin-piku-i-perhapjes-se-covid-19-seshte-arritur-ende/100%Always2020-04-29 10:22
https://a2news.com/video/mbi-1-milion-te-prekur-ne-shba-covid-19-ka-marre-me-shume-jete-sesa-lufta-ne-vietnam/100%Always2020-04-29 10:05
https://a2news.com/video/ankesa-e-banoreve-spitali-i-kolonjes-sherben-vetem-me-tre-mjeke/100%Always2020-04-29 09:35
https://a2news.com/video/tafaj-per-maturen-vendim-realist-deri-dje-ministria-bente-propagande/100%Always2020-04-29 08:47
https://a2news.com/video/kemi-qene-ne-kontakt-te-vazhdueshem-me-bakteret-epidemiologu-shpjegon-per-a2-pse-po-e-kalojme-bute-pandemine/100%Always2020-04-29 08:36
https://a2news.com/video/propozimi-i-ilir-beqajt-brace-tregon-per-a2-qendrimin-e-qeverise-per-uljen-e-pagave-dhe-pensioneve/100%Always2020-04-29 07:48
https://a2news.com/video/shqiperia-perballe-covid-19-permeti-po-dergohen-ndihma-me-emrin-e-deputetit-siper/100%Always2020-04-29 07:40
https://a2news.com/video/efektet-e-covid-19-ngjarjet-sportive-qe-u-shtyne-kete-vit/100%Always2020-04-29 07:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-29 07:28
https://a2news.com/video/agjerim-ne-periudhe-pandemie/100%Always2020-04-29 07:41
https://a2news.com/video/shkodra-qyteti-i-dyte-pas-tiranes-me-me-shume-raste-covid-19/100%Always2020-04-29 06:36
https://a2news.com/video/kriza-nga-pandemia-fasonet-nuk-perballojne-dot-kostot-mbyllin-aktivitetin/100%Always2020-04-28 21:17
https://a2news.com/video/4-maji-per-italine-pas-situates-tragjike-italia-shkon-drejt-hapjes-graduale/100%Always2020-04-28 20:45
https://a2news.com/video/rihapen-shkollat-vetem-per-maturantet-mesimi-online-deri-ne-29-maj/100%Always2020-04-28 20:39
https://a2news.com/video/politike-ne-pandemi-rikthehen-diskutimet-per-reformen-zgjedhore-dhe-shkarkimin-e-presidentit/100%Always2020-04-28 20:35
https://a2news.com/video/duka-ne-a2-nga-rinisja-e-kampionatit-kritika-ndaj-qeverise-te-kontributi-i-reja-s-per-te-prekurit-nga-termeti/100%Always2020-04-28 20:35
https://a2news.com/video/lufta-me-covid-19-nis-testimi-klinik-i-medikamentit-per-djegien-e-stomakut/100%Always2020-04-28 20:20
https://a2news.com/video/covid-19-prek-buxhetin-shano-qe-ne-diten-zero-ka-pasur-hile-qeveria-vonoi-masat-per-te-mos-paguar/100%Always2020-04-29 10:19
https://a2news.com/video/epidemiologu-ulqinaku-rrezohen-disa-teori-per-covid-19-vaksina-jo-kete-vit-ne-shqiperi/100%Always2020-04-28 18:24
https://a2news.com/video/polemika-per-cmimin-e-maskave-6-miliarde-euro-ne-vit-per-rimekembjen-e-ekonomise-ne-itali/100%Always2020-04-28 16:28
https://a2news.com/video/nuk-eshte-e-ngutshme-shtyhet-ceshtja-tahiri-2/100%Always2020-04-28 16:25
https://a2news.com/video/masat-e-sigurise-bizneset-fason-kundershtojne-protokollin-e-kuq/100%Always2020-04-28 16:23
https://a2news.com/video/protokolli-i-kuq-fasonet-refuzojne-masat-e-qeverise-a2-business-28-04-2020/100%Always2020-04-28 15:18
https://a2news.com/video/si-do-mbahen-provimet-fakultetet-nuk-do-te-veprojne-te-gjithe-njelloj/100%Always2020-04-28 14:36
https://a2news.com/video/qasja-ndryshe-e-suedise-qeveria-pretendon-sukses-por-shifrat-thone-te-kunderten/100%Always2020-04-28 14:24
https://a2news.com/video/rikthimi-i-politikes-palet-gati-per-reformen-zgjedhore-dhe-ceshtjen-meta/100%Always2020-04-28 14:03
https://a2news.com/video/ufo-te-kapur-ne-kamera-pentagoni-publikon-video-zyrtare-te-objekteve-misterioze/100%Always2020-04-28 13:52
https://a2news.com/video/pushime-ne-kohen-e-covid-19-sa-larg-njeri-tjetrit-do-te-qendrojme-ne-plazh/100%Always2020-04-28 13:36
https://a2news.com/video/nisin-punimet-per-zgjerimin-e-aeroportit-problem-shpronesimet-ne-kukes/100%Always2020-04-28 13:17
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-14-raste-te-reja-shkon-ne-750-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-04-28 13:16
https://a2news.com/video/ulje-me-10-e-pagave-dhe-rishikimi-i-pensioneve-vasili-mentalitet-i-poshter-diktatorial/100%Always2020-04-28 13:10
https://a2news.com/video/nuk-eshte-e-ngutshme-shtyhet-ceshtja-tahiri/100%Always2020-04-28 11:12
https://a2news.com/video/qeveria-nen-presion-spanja-prezanton-planin-per-lehtesimin-e-kufizimeve/100%Always2020-04-28 11:06
https://a2news.com/video/pandemia-ne-durres-si-po-e-perjeton-qyteti-port-perballjen-me-covid-19/100%Always2020-04-28 10:39
https://a2news.com/video/hapja-e-shqiperise-epidemiologu-ylli-nese-do-te-kemi-perkeqesim-kthehemi-te-masat-drastike/100%Always2020-04-28 10:16
https://a2news.com/video/gjirokastra-zone-e-gjelber-kryebashkiaku-mos-te-abuzojme-me-lehtesimet-beteja-me-covid-19-nuk-eshte-fituar/100%Always2020-04-28 09:51
https://a2news.com/video/laguna-e-nartes-flamingot-rikthehen-serish-per-fluturimin-e-pranveres/100%Always2020-04-28 09:33
https://a2news.com/video/te-cliruara-nga-virusi-zelanda-dhe-australia-nisin-rihapjen-graduale/100%Always2020-04-28 09:18
https://a2news.com/video/pensionistet-ne-karantine-si-i-kalon-mosha-e-trete-ditet-e-covid-19/100%Always2020-04-28 08:52
https://a2news.com/video/kush-do-te-pasoje-kim-jong-un-profesori-shqiptar-ne-japoni-jane-2-alternativat-me-te-mundshme/100%Always2020-04-28 08:41
https://a2news.com/video/e-turpshme-zero-tolerance-ndaj-ideve-idiote-rezart-prifti-reagon-ndaj-propozimit-te-beqajt-per-shkurtim-pagash-dhe-rishikim-pensionesh/100%Always2020-04-28 08:36
https://a2news.com/video/ekonomia-e-koronavirusit-plan-i-zgjeruar-i-mbeshtetjes-ekonomike/100%Always2020-04-28 07:35
https://a2news.com/video/a-e-shmangu-shqiperia-skenarin-me-te-keq/100%Always2020-04-28 07:33
https://a2news.com/video/toni-dhe-edlira-gogu-se-bashku-ne-shtepi/100%Always2020-04-28 07:29
https://a2news.com/video/edhe-dallasi-ne-izolim-si-shkon-jeta-ne-karantine/100%Always2020-04-28 06:56
https://a2news.com/video/vlora-pa-raste-te-reja-me-koronavirus-qytetaret-me-te-qete-pa-vater-infeksioni/100%Always2020-04-28 06:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-28 06:29
https://a2news.com/video/alarm-ne-britani-rritet-numri-i-te-rinjve-me-simptoma-te-reja-te-koronavirusit/100%Always2020-04-27 21:19
https://a2news.com/video/injektimi-i-dezinfektanteve-zyrtaret-e-larte-mbulojne-trumpin-media-po-humbasin-kredibilitetin/100%Always2020-04-27 21:18
https://a2news.com/video/tenderat-sekrete-ekspertet-shpjegojne-kur-ndodhin-dhe-rreziqet-e-tyre/100%Always2020-04-27 20:55
https://a2news.com/video/pandemia-ne-indi-izolimi-si-ndergjegjesim-dhe-zbatimi-i-masave-nga-policia/100%Always2020-04-27 20:45
https://a2news.com/video/situata-pandemike-britania-njeh-permiresim-por-ende-heret-per-masa-lehtesuese/100%Always2020-04-27 20:36
https://a2news.com/video/alibeaj-rama-e-parashikoi-situaten-qe-ne-shkurt-krijoi-strategji-per-te-vjedhur/100%Always2020-04-27 20:35
https://a2news.com/video/vit-akademik-ne-pandemi-provimet-dhe-diplomimi-do-te-behen-online/100%Always2020-04-27 19:02
https://a2news.com/video/dite-e-zakonshme-ne-kryeqytet-a-i-frikesohen-me-shqiptaret-koronavirusit/100%Always2020-04-27 18:34
https://a2news.com/video/rikthehen-ngjarjet-kriminale-atentat-vellezerve-ne-durres-2-te-vrare-edhe-ne-lezhe/100%Always2020-04-27 18:09
https://a2news.com/video/covid-19-me-zona-te-reja-si-lexohet-pandemia-ne-javen-e-8-te-saj-ne-shqiperi/100%Always2020-04-27 18:01
https://a2news.com/video/nje-robot-ne-vend-te-policit-qendroni-ne-shtepi/100%Always2020-04-27 16:45
https://a2news.com/video/hapen-bizneset-por-a-do-te-kene-xhiro-a2-business-27-04-2020/100%Always2020-04-27 16:39
https://a2news.com/video/hapen-bizneset-ne-rrethe-shkodranet-me-te-etur-dynden-serish-ne-tregje/100%Always2020-04-27 16:11
https://a2news.com/video/normaliteti-i-ri-i-covid-19-lehtesohen-masat-shtohet-rreziku-per-rritjen-e-te-prekurve/100%Always2020-04-27 16:07
https://a2news.com/video/zbulohet-nje-tjeter-vater-koronavirusi-ne-burgjet-shqiptare/100%Always2020-04-27 15:06
https://a2news.com/video/rrahu-barbarisht-3-vjecarin-gjykata-vendos-arrestin-me-burg/100%Always2020-04-27 14:41
https://a2news.com/video/psikiatriku-i-elbasanit-pershtatja-e-te-semureve-mendore-ne-pandemi/100%Always2020-04-27 14:07
https://a2news.com/video/financial-times-viktimat-jane-60-me-shume/100%Always2020-04-27 11:55
https://a2news.com/video/shkodranet-dynden-ne-tregje-me-te-ndergjegjesuar-ne-elbasan/100%Always2020-04-27 11:01
https://a2news.com/video/moti-nuk-na-favorizon-pritet-rikthimi-i-reshjeve/100%Always2020-04-27 10:51
https://a2news.com/video/faza-e-dyte-e-rihapjes-italia-zbulon-planin-per-lehtesimin-e-masave/100%Always2020-04-27 08:40
https://a2news.com/video/kete-vere-pushimet-beji-ne-shqiperi/100%Always2020-04-27 08:22
https://a2news.com/video/fenomeni-shpendet-e-nartes-dhurojne-spektakel/100%Always2020-04-27 07:45
https://a2news.com/video/perjetimet-e-nje-artisti-ne-karantine/100%Always2020-04-27 07:26
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-shumica-dhe-opozita-perplasen-per-pandemine/100%Always2020-04-27 07:06
https://a2news.com/video/12-menyra-per-te-mbeshtetur-biznesin-e-vogel/100%Always2020-04-27 07:06
https://a2news.com/video/asnje-rast-i-ri-ne-durres-35-jane-sheruar/100%Always2020-04-27 06:28
https://a2news.com/video/sot-rihapen-disa-biznese-te-tjera/100%Always2020-04-27 06:22
https://a2news.com/video/koronavirusi-nuk-eshte-loje-femijesh-si-po-e-perballojne-me-te-vegjlit-karantinen/100%Always2020-04-26 17:46
https://a2news.com/video/britania-ndryshon-lojen-krijohet-testi-i-ri-imuniteti-per-covid-19/100%Always2020-04-26 15:09
https://a2news.com/video/5-shtete-me-shume-se-20-mije-te-vdekur-nga-covid-19-por-ka-permiresim/100%Always2020-04-26 15:08
https://a2news.com/video/spanja-ka-permiresim-femijet-shijojne-lirine-pas-42-ditesh-izolim-te-plote/100%Always2020-04-26 15:07
https://a2news.com/video/kryeministri-italian-shkollat-do-te-rihapen-ne-shtator/100%Always2020-04-26 15:05
https://a2news.com/video/everythings-gonna-be-alright-artisti-kendon-nga-ballkoni-per-fqinjet/100%Always2020-04-26 14:35
https://a2news.com/video/turizmi-ne-shkoder-shpresat-te-kosova-dhe-maqedonia-e-veriut/100%Always2020-04-26 14:18
https://a2news.com/video/e-diela-e-femijeve-nenat-dhe-te-vegjlit-pushtojne-rruget-e-kryeqytetit/100%Always2020-04-26 14:06
https://a2news.com/video/cfare-sherbimesh-ofrohen-prane-gjendjes-civile/100%Always2020-04-26 13:55
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-14-raste-te-reja-vetem-36-paciente-ne-spital/100%Always2020-04-26 13:46
https://a2news.com/video/rihapja-e-ekonomise-nga-e-hena-nis-punen-fasha-e-dyte-e-bizneseve/100%Always2020-04-26 13:45
https://a2news.com/video/masat-per-covid-19-obm-nuk-e-zgjidhin-ceshtjen-ndotja-do-te-rikthehet/100%Always2020-04-25 18:13
https://a2news.com/video/shqiptari-qe-enderron-te-garoje-ne-formula-1-do-te-bej-shqiponjen-ne-podium/100%Always2020-04-25 18:01
https://a2news.com/video/izolim-bashke-me-pensionistet-sakrifica-e-personelit-te-shtepive-te-te-moshuarve/100%Always2020-04-25 17:32
https://a2news.com/video/spanja-vendi-me-numrin-me-te-larte-te-mjekeve-te-infektuar/100%Always2020-04-25 15:03
https://a2news.com/video/spitali-i-burgut-do-te-kthehet-spital-covid-22-te-burgosurat-transferohen-tek-325/100%Always2020-04-25 14:37
https://a2news.com/video/20-police-me-covid-19-6-raste-te-reja-ne-kukes-ne-gjirokaster-testet-rezultojne-negative/100%Always2020-04-25 14:24
https://a2news.com/video/34-raste-te-reja-me-koronavirus-18-infektuar-te-rinj-ne-kruje/100%Always2020-04-25 14:16
https://a2news.com/video/pensionistet-ne-rrethe-tuten-kuksianet-shkodranet-dalin-ne-xhiro/100%Always2020-04-25 13:24
https://a2news.com/video/50-vite-nga-dita-e-tokes-traktate-dhe-protesta-lufta-e-djallezuar-me-ngohjen-globale/100%Always2020-04-25 15:03
https://a2news.com/video/dita-e-dyte-e-lirise-gjysherit-u-rikthehen-shetitjeve/100%Always2020-04-25 12:18
https://a2news.com/video/bie-teoria-e-mases-obsh-nuk-ka-asnje-prove-qe-infeksioni-te-jep-imunitet/100%Always2020-04-25 12:16
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-04-2020-speciale-koronavirus-2/100%Always2020-04-25 11:25
https://a2news.com/video/raporti-i-televizionit-publik-kinez-a-duhet-fajesuar-kina-per-covid-19/100%Always2020-04-24 20:59
https://a2news.com/video/gjermania-frenon-perhapjen-e-covid-19-mjekja-shqiptare-situata-eshte-permiresuar-ndjeshem/100%Always2020-04-24 20:56
https://a2news.com/video/agjerim-ne-pandemi-nis-muaji-i-shenjte-i-ramazanit/100%Always2020-04-24 20:49
https://a2news.com/video/mbi-6600-viktima-si-po-perballet-belgjika-me-covid-19/100%Always2020-04-24 20:39
https://a2news.com/video/shba-mbi-50-mije-te-vdekur-presidenti-trump-vijon-me-propozime-te-pazakonta/100%Always2020-04-24 20:34
https://a2news.com/video/mbyllen-25-ndermarrje-fason-pas-kontrolleve/100%Always2020-04-24 19:30
https://a2news.com/video/nuset-dhe-shtetrrethimi-kur-do-te-kemi-dasme/100%Always2020-04-24 19:10
https://a2news.com/video/italia-po-del-nga-kriza-kurba-e-pandemise-ne-renie-nga-18-maji-hapen-lokalet/100%Always2020-04-24 19:01
https://a2news.com/video/infermierja-shqiptare-per-a2-ju-tregoj-eksperiencen-ne-spitalin-italian/100%Always2020-04-24 18:41
https://a2news.com/video/gjata-shpresojme-qe-kjo-te-jete-fundjava-e-fundit-e-izolimit/100%Always2020-04-24 17:57
https://a2news.com/video/siguria-tek-fasonet-gjika-shteti-te-mbuloje-kostot-ceko-me-shume-kontrolle/100%Always2020-04-24 17:50
https://a2news.com/video/fundjave-e-izoluar-rama-levizja-rihapet-te-henen-ne-mengjes/100%Always2020-04-24 17:12
https://a2news.com/video/pandemi-dhe-roman-pse-duhet-ta-lexojme-murtajen-e-nobelistit-kamy/100%Always2020-04-24 15:40
https://a2news.com/video/sa-jane-respektuar-rregullat-nga-fasonet/100%Always2020-04-24 14:26
https://a2news.com/video/pandemia-ne-europe-367-viktima-ne-spanje-bilanci-me-pozitiv-ne-nje-muaj/100%Always2020-04-24 14:23
https://a2news.com/video/te-shetisesh-naten-ne-rruget-e-parisit/100%Always2020-04-24 13:59
https://a2news.com/video/fasoneria-ne-durres-paguan-sigurimet-por-jo-pagat-e-punonjesve/100%Always2020-04-24 13:57
https://a2news.com/video/durresi-zona-me-e-madhe-e-karantinimit-nderron-serish-kryebashkiak/100%Always2020-04-24 13:53
https://a2news.com/video/qendra-sociale-ne-elbasan-u-sherben-vakte-te-moshuarve-ne-banesa/100%Always2020-04-24 13:48
https://a2news.com/video/kriza-ne-kosove-deputetja-pacolli-smund-te-ndalojme-protestat-rrezik-edhe-per-rajonin/100%Always2020-04-24 13:35
https://a2news.com/video/ramazani-me-xhamite-mbyllur-agjerimi-i-pazakonte-i-18-miliarde-myslimaneve-ne-bote/100%Always2020-04-24 12:12
https://a2news.com/video/covid-19-hyri-edhe-ne-burg-komiteti-shqiptar-i-helsinkit-ka-mungese-transparence/100%Always2020-04-24 12:10
https://a2news.com/video/falja-dhe-iftaret-jo-ne-xhami-shtepia-fole-e-zotit/100%Always2020-04-24 11:23
https://a2news.com/video/te-izoluar-prej-covid-19-femijet-pikturojne-cfare-u-mungon-keto-dite/100%Always2020-04-24 10:27
https://a2news.com/video/sfida-e-vecante-suedeze-ndaj-koronavirusit-dhe-botes/100%Always2020-04-24 10:21
https://a2news.com/video/agjerim-ne-kohe-pandemie-myftiu-i-tiranes-sproven-ta-kthejme-ne-fuqi/100%Always2020-04-24 10:20
https://a2news.com/video/5-deshtime-perballe-koronavirusit/100%Always2020-04-24 10:09
https://a2news.com/video/i-mbyllur-gjate-pandemise-nje-nisme-fisnike-te-mrizi-i-zanave/100%Always2020-04-24 09:55
https://a2news.com/video/te-lexosh-ne-kohe-izolimi/100%Always2020-04-24 09:34
https://a2news.com/video/kina-ne-shenjester-dhe-gara-per-vaksinen-bota-e-covid-19-ne-nje-jave/100%Always2020-04-24 09:23
https://a2news.com/video/pandeli-majko-mjeket-jane-diktatoret-ne-kete-situate-nevojitet-mirekuptim/100%Always2020-04-24 08:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-24-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-25 11:24
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-kanada-autoritetet-moren-masa-kufizuese-ne-kohe/100%Always2020-04-23 20:39
https://a2news.com/video/raka-kemi-punuar-per-te-shmangur-skenarin-e-italise/100%Always2020-04-23 19:47
https://a2news.com/video/nuk-ka-kuptim-qe-te-ndezesh-makinen-per-3-km-rruge/100%Always2020-04-23 19:27
https://a2news.com/video/problemet-qe-u-shkakton-femijeve-periudha-e-izolimit/100%Always2020-04-23 19:13
https://a2news.com/video/te-ruhet-cilesia-e-ajrit-qytetaret-te-perdoren-sa-me-pak-makinat-ne-tirane/100%Always2020-04-23 19:06
https://a2news.com/video/pandemia-cliron-token-si-mund-ta-mbajme-te-paster-tiranen-pas-izolimit/100%Always2020-04-23 18:49
https://a2news.com/video/rutina-e-nje-karantine-si-e-mbushin-diten-femijet/100%Always2020-04-23 20:07
https://a2news.com/video/mungesa-e-informacionit-per-situaten-e-krijuar-ne-burgje-avokati-i-popullit-reagon-per-a2/100%Always2020-04-23 18:29
https://a2news.com/video/koronavirusi-sipas-femijeve/100%Always2020-04-23 18:26
https://a2news.com/video/pipero-do-te-kete-vale-te-dyte-koronavirusi-por-do-te-jete-me-e-bute/100%Always2020-04-23 18:09
https://a2news.com/video/kerkesa-e-avokatit-te-shtetasit-italian-klienti-im-te-kryeje-karantinen-jashte-ambienteve-te-paraburgimit/100%Always2020-04-23 17:42
https://a2news.com/video/koronavirusi-neper-qeli-cfare-po-ndodh-ne-burgje-ministria-dhe-drejtoria-e-pergjithshme-e-burgjeve-kycin-gojen/100%Always2020-04-23 17:22
https://a2news.com/video/shperndarja-e-ndihmes-a-po-e-perfitojne-te-gjithe/100%Always2020-04-24 06:23
https://a2news.com/video/muaji-i-shenjte-i-ramazanit-kreu-i-kmsh-spahiu-mesazh-urimi-per-te-gjithe-besimtaret/100%Always2020-04-23 15:28
https://a2news.com/video/440-viktima-ditore-ne-spanje-franca-behet-vendi-i-katert-me-i-prekur-ne-bote-nga-covid-19/100%Always2020-04-23 15:11
https://a2news.com/video/lidhja-demokratike-e-kosoves-propozon-avdullah-hotin-per-kryeminister/100%Always2020-04-23 15:03
https://a2news.com/video/koronavirusi-hyn-ne-burg-313-vatra-e-re-nis-testimi-per-imunitetin-e-mjekeve/100%Always2020-04-23 14:47
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-okb-pandemia-po-shfrytezohet-per-shkelje-te-te-drejtave-te-njeriut/100%Always2020-04-23 14:44
https://a2news.com/video/rreziku-nga-fasonerite-mblidhet-shtabi-i-emergjences-ne-elbasan/100%Always2020-04-23 14:26
https://a2news.com/video/ramazani-ne-kohen-e-covid-19-vendet-e-shenjta-bosh-besimtaret-do-te-luten-ne-shtepi/100%Always2020-04-23 13:46
https://a2news.com/video/gjendja-e-jashtezakonshme-kuvendi-miraton-me-91-vota-pro-shtyrjen-me-dy-muaj/100%Always2020-04-23 13:41
https://a2news.com/video/13-raste-me-koronavirus-ne-burgun-313-krijohet-ambienti-i-izolimit/100%Always2020-04-23 13:32
https://a2news.com/video/ndihma-ekonomike-rikthehen-ne-skeme-22-mije-familje-te-varfra/100%Always2020-04-23 13:16
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-punonjesit-e-nje-fasonerie-ne-korce-proteste-para-tatimeve/100%Always2020-04-23 13:13
https://a2news.com/video/vlora-e-goditur-rende-nga-pandemia-dhoma-e-tregtise-kerkon-ulje-te-taksave/100%Always2020-04-23 13:12
https://a2news.com/video/merkel-gjermania-eshte-ne-fillim-te-krizes-nga-pandemia/100%Always2020-04-23 13:10
https://a2news.com/video/mjekja-shqiptare-ne-gjermani-eshte-dhene-leja-per-te-testuar-vaksinen-mund-te-jete-gati-brenda-4-muajve/100%Always2020-04-23 13:09
https://a2news.com/video/epidemiologia-shqiptare-ne-teksas-po-punohet-per-rreth-70-vaksina-njekohesisht/100%Always2020-04-23 13:06
https://a2news.com/video/29-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-24-oret-e-fundit-ne-shqiperi/100%Always2020-04-23 12:37
https://a2news.com/video/cfare-tregon-sondazhi-per-efikasitetin-e-mesimit-online/100%Always2020-04-23 10:50
https://a2news.com/video/qyteti-studenti-peticion-te-bashkia-e-tiranes/100%Always2020-04-23 10:45
https://a2news.com/video/kosova-nuk-gjen-qetesi-ahmeti-do-te-duhen-dekada-per-te-rifituar-besimin-e-nderkombetareve/100%Always2020-04-23 10:14
https://a2news.com/video/mesimi-ne-kohen-e-pandemise-diplomohen-studentet-e-pare-online/100%Always2020-04-23 10:13
https://a2news.com/video/karantina-dhe-varesia-cfare-duhet-te-dine-prinderit-rreth-lojerave-online/100%Always2020-04-23 10:10
https://a2news.com/video/ndryshimet-ne-kodin-penal-ngjela-rama-gaboi-qe-hoqi-15-vite-burg-ia-la-presidentit-ne-dore/100%Always2020-04-23 10:03
https://a2news.com/video/ne-pritje-te-embel-si-po-e-perballojne-pandemine-shtatzenat/100%Always2020-04-23 09:38
https://a2news.com/video/nata-e-gate-ne-dita-jone/100%Always2020-04-23 08:29
https://a2news.com/video/dashamir-shehi-per-amnistine-fiskale-shperblimi-i-fundit-per-bandat-efekte-te-pakta-ne-arken-e-shtetit/100%Always2020-04-23 08:20
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-23 08:09
https://a2news.com/video/narta-sfidon-koronavirusin-duke-zhvilluar-karnavalet/100%Always2020-04-23 08:03
https://a2news.com/video/te-riatdhesuarit-ne-korce-nuk-kane-mundesi-te-paguajne-per-karantinen/100%Always2020-04-23 08:03
https://a2news.com/video/shtyrja-e-gjendjes-se-fatkeqesise-hyseni-qeveria-brenda-kompetences-se-saj-ligjore/100%Always2020-04-22 20:55
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-itali-po-dalim-nga-kriza-ka-ulje-te-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-22 20:53
https://a2news.com/video/sfidat-rreziqet-dhe-te-mirat-e-amnistise-fiskale/100%Always2020-04-22 20:11
https://a2news.com/video/propozimi-i-kreut-te-deloitte-te-behet-amnisti-e-plote-vetem-nje-here-e-pastaj-rregulla-te-ashpra-per-te-gjithe/100%Always2020-04-22 21:04
https://a2news.com/video/nurishmi-zbulon-per-a2-datat-se-kur-mund-te-rinise-kampionati-i-futbollit/100%Always2020-04-22 18:33
https://a2news.com/video/amnistia-fiskale-profesor-anastas-angjeli-nuk-ka-si-qellim-grumbullimin-e-parave/100%Always2020-04-22 18:29
https://a2news.com/video/fasonerite-si-burim-koronavirusi-si-po-zbatohen-masat-parandaluese/100%Always2020-04-22 18:39
https://a2news.com/video/hapja-graduale-tomini-parashikojme-rritje-te-numrit-te-rasteve-ne-ditet-ne-vijim/100%Always2020-04-22 17:56
https://a2news.com/video/vendimi-i-klgj-me-27-prill-rifillon-puna-ne-te-gjitha-gjykatat/100%Always2020-04-22 17:39
https://a2news.com/video/manastirliu-nga-java-e-ardhshme-levizja-do-te-rritet-ne-2-ore-e-30-minuta-jane-100-vatra-aktive/100%Always2020-04-22 17:31
https://a2news.com/video/ambasada-italiane-per-a2-i-prekuri-me-covid-19-ne-burgun-313-nje-italian/100%Always2020-04-22 17:22
https://a2news.com/video/sfidat-teknologjike-te-kompanive-shqiptare/100%Always2020-04-22 14:46
https://a2news.com/video/presidenti-dekreton-ndryshimet-ne-kodin-penal-nisma-duhej-mbeshtetur/100%Always2020-04-22 14:36
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-covid-19-gjermania-nis-testet-te-njerezit-frike-per-nje-vale-te-dyte/100%Always2020-04-22 14:35
https://a2news.com/video/klgj-me-27-prill-rifillon-puna-ne-te-gjitha-gjykatat/100%Always2020-04-22 14:28
https://a2news.com/video/jeta-ujore-po-mbytet-sot-nje-qese-neser-nje-ishull-prej-plastike/100%Always2020-04-22 14:05
https://a2news.com/video/ulet-bilanci-i-viktimave-ne-spanje-vijon-rritja-e-te-infektuarve/100%Always2020-04-22 13:58
https://a2news.com/video/nje-dite-te-biznesi-fason-kontrollet-per-mbrojtjen-nga-covid-19/100%Always2020-04-22 13:53
https://a2news.com/video/zgjatja-e-fatkeqesise-natyrore-bylykbashi-kushtetueses-i-ka-rene-pandemia-sna-mbron-nga-epidemia-e-autokracise/100%Always2020-04-22 13:19
https://a2news.com/video/amnistia-fiskale-krasniqi-risk-qe-te-futet-kapital-nga-historia-e-famshme-e-kanabisit/100%Always2020-04-22 12:39
https://a2news.com/video/alarmi-i-okb-bota-e-rrezikuar-nga-uri-e-permasave-biblike/100%Always2020-04-22 10:33
https://a2news.com/video/te-riatdhesuarit-ne-korce-nuk-kemi-mundesi-te-paguajme-karantinen/100%Always2020-04-22 10:26
https://a2news.com/video/narta-sfidon-koronavirusin-duke-zhvilluar-karnavalet-valle-e-grumbullime-ne-shesh/100%Always2020-04-22 10:24
https://a2news.com/video/si-i-preku-koronavirusi-funeralet-dhe-besimin/100%Always2020-04-22 10:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-a-mjaftojne-masat-e-qeverise-per-ekonomine/100%Always2020-04-22 09:47
https://a2news.com/video/arsimi-ne-kohen-e-pandemise-studentet-kerkojne-pergjysmimin-e-tarifes/100%Always2020-04-22 09:36
https://a2news.com/video/arsimi-profesional-vazhdon-edhe-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-04-22 09:39
https://a2news.com/video/deri-ne-fund-te-vitit-50-e-popullsise-mund-te-krijoje-imunitet-nga-covid-19/100%Always2020-04-22 09:50
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-22 08:49
https://a2news.com/video/masat-shtrenguese-ne-elbasan-16-raste-me-koronavirus/100%Always2020-04-22 08:49
https://a2news.com/video/99-raste-me-koronavirus-ne-shkoder-masat-per-te-frenuar-perhapjen/100%Always2020-04-22 08:47
https://a2news.com/video/britania-heziton-te-lehtesoje-masat-shtrenguese/100%Always2020-04-21 20:45
https://a2news.com/video/rriten-rastet-e-reja-ne-kosove-krasniqi-eshte-rritur-numri-i-testimeve/100%Always2020-04-21 20:27
https://a2news.com/video/cmimi-i-naftes-bie-por-jo-ne-shqiperi/100%Always2020-04-21 19:57
https://a2news.com/video/itali-ulet-numri-i-rasteve-te-reja-por-serish-mbi-500-viktima-ne-24-ore-maska-dhe-distancim-social-deri-ne-gjetjen-e-vaksines/100%Always2020-04-21 19:24
https://a2news.com/video/renia-e-cmimit-te-naftes-nuk-reflektohet-njelloj-ne-tregun-vendas/100%Always2020-04-21 19:05
https://a2news.com/video/rama-javen-e-ardhshme-do-te-zgjatet-orari-i-daljes-ndersa-me-4-maj-lehtesohet-levizja-brenda-qyteteve/100%Always2020-04-21 18:59
https://a2news.com/video/leli-shpresojme-te-kemi-turizem-duke-nisur-nga-qershori/100%Always2020-04-21 18:51
https://a2news.com/video/prag-sezoni-veror-cfare-ndodh-me-bizneset/100%Always2020-04-21 18:43
https://a2news.com/video/kruja-vater-infeksioni-rritet-serish-numri-i-te-infektuarve-me-covid-19/100%Always2020-04-21 18:41
https://a2news.com/video/situata-e-te-riatdhesuarve-ne-korce-dhe-durres/100%Always2020-04-21 18:20
https://a2news.com/video/nis-shperndarja-e-bonusit-prej-40-mije-lekesh-si-mund-te-perfitohet-pagesa/100%Always2020-04-21 17:51
https://a2news.com/video/a-do-te-kete-nje-vale-te-dyte-koronavirusi-epidemiologu-simaku-tregon-ne-a2-se-cfare-duhet-bere-per-ta-shmangur/100%Always2020-04-21 17:50
https://a2news.com/video/durresi-zona-me-e-madhe-e-karantinimit/100%Always2020-04-21 14:34
https://a2news.com/video/cfare-e-pengon-renien-e-cmimit-te-naftes-ne-vend/100%Always2020-04-21 14:32
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-17-raste-te-reja-ne-kruje-8-ne-kurbin-asnje-ne-tirane/100%Always2020-04-21 13:36
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-evropa-mes-rihapjes-dhe-frikes-per-nje-shperthim-te-ri/100%Always2020-04-21 13:34
https://a2news.com/video/shtohen-zerat-kunder-pekini-mohon-akuzat-per-fshehen-e-te-dhenave/100%Always2020-04-21 13:35
https://a2news.com/video/shuhet-rikard-ljarja-kinematografia-humb-nje-thesar/100%Always2020-04-21 13:50
https://a2news.com/video/ndotja-e-ajrit-rrit-vdekshmerine-nga-covid-19/100%Always2020-04-21 13:25
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-obsh-per-politiken-mos-luani-me-zjarrin/100%Always2020-04-21 13:21
https://a2news.com/video/perballimi-i-pandemise-ne-kosove-morina-ndihmese-mosha-e-re-e-popullsise/100%Always2020-04-21 12:21
https://a2news.com/video/amnistia-fiskale-mima-tentative-e-mafies-per-ta-kthyer-shqiperine-ne-nje-lavatrice-te-madhe/100%Always2020-04-21 12:14
https://a2news.com/video/gjendja-e-fatkeqesise-natyrore-komisioni-i-ligjeve-miraton-zgjatjen-dymujore/100%Always2020-04-21 11:50
https://a2news.com/video/situata-nga-koronavirusi-trump-pezullon-emigracionin/100%Always2020-04-21 11:21
https://a2news.com/video/basha-qeveria-deshtoi-ne-perballimin-e-situates/100%Always2020-04-21 11:19
https://a2news.com/video/perfunduan-karantinen-ne-korce-dalin-nga-hoteli-35-emigrantet-e-kapshtices/100%Always2020-04-21 11:13
https://a2news.com/video/shkodra-ne-pandemi-nuk-mjaftojne-vetem-masat-duhet-ndergjegjesim/100%Always2020-04-21 10:51
https://a2news.com/video/rihapen-disa-biznese-ende-te-mbyllura-ato-me-rrezikshmeri/100%Always2020-04-21 10:13
https://a2news.com/video/plani-suedez-per-perballimin-e-pandemise/100%Always2020-04-21 10:08
https://a2news.com/video/amnistia-fiskale-spaho-ka-shume-pikepyetje-ne-shume-vende-mbahen-edhe-referendume/100%Always2020-04-21 09:58
https://a2news.com/video/shano-shisni-jahtet-retorike-marksiste-leniniste-edhe-sikur-te-duan-nuk-i-shesin-dot-tani/100%Always2020-04-21 09:03
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-21 08:51
https://a2news.com/video/olta-gixhari-e-izoluar-ne-spanje-me-partnerin-policet-ketu-ma-shpifin/100%Always2020-04-21 08:36
https://a2news.com/video/zgjerohet-harta-e-te-prekurve-42-te-infektuar-ne-durres/100%Always2020-04-21 08:34
https://a2news.com/video/6-jave-izolim-vlonjatet-nuk-i-binden-rregullave/100%Always2020-04-21 08:25
https://a2news.com/video/kardiologu-shqiptar-ne-bronks-rihapja-ne-shba-eshte-me-teper-nje-deshire-se-sa-fakt/100%Always2020-04-20 21:11
https://a2news.com/video/kur-do-te-largohet-koronavirusi-nga-italia/100%Always2020-04-20 20:56
https://a2news.com/video/rritja-rasteve-dhe-testime-nga-serbia-cfare-po-ndodh-se-fundmi-me-koronavirusin-ne-kosove/100%Always2020-04-20 20:38
https://a2news.com/video/avokatet-perjashtohen-nga-paga-e-luftes-qeveria-injoron-kerkesen/100%Always2020-04-20 20:26
https://a2news.com/video/kerkuan-page-lufte-manastirliu-i-le-pa-pergjigje-avokatet/100%Always2020-04-20 20:01
https://a2news.com/video/xhepa-amnistia-fiskale-duhet-bere-me-konsensus-mes-qeverise-dhe-opozites/100%Always2020-04-20 19:57
https://a2news.com/video/pa-pune-nga-covid-19-avokatet-disa-prej-nesh-duhet-ta-perfitonin-pagen-e-luftes/100%Always2020-04-20 19:41
https://a2news.com/video/fasonet-qe-prodhojne-maska-per-mercedes-benz-kur-krizat-te-ofrojne-mundesi-dhe-jo-vetem-goditje/100%Always2020-04-20 19:11
https://a2news.com/video/hapja-e-bizneseve-efektet-qe-do-kete-vendimi-i-qeverise-tek-ekonomia/100%Always2020-04-20 19:15
https://a2news.com/video/shefi-i-laboratorit-te-mikrobiologjise-koraqi-flet-ne-a2-pas-sherimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-20 18:26
https://a2news.com/video/epidemiologu-ylli-kujdes-me-rihapjen-jemi-gati-edhe-per-nje-vale-te-dyte/100%Always2020-04-20 18:12
https://a2news.com/video/shqiperia-ndihmon-serish-italine-nisen-edhe-60-infermiere/100%Always2020-04-20 17:15
https://a2news.com/video/rihapen-plazhet-australianet-rikthehen-tek-serfi-dhe-rera/100%Always2020-04-20 15:46
https://a2news.com/video/nxehet-moti-ne-rrethin-polar-por-dimri-nuk-dorezohet-ne-disa-pjese-te-globit/100%Always2020-04-20 14:51
https://a2news.com/video/situata-jashte-tiranes-me-shume-njerez-ne-rruge-por-edhe-me-shume-rregull/100%Always2020-04-20 14:49
https://a2news.com/video/rihapja-e-bizneseve-sa-ndikuan-masat-kufizuese-ne-ekonomi/100%Always2020-04-20 14:32
https://a2news.com/video/sa-e-mbeshtesin-ekonomine-paketat-e-qeverise/100%Always2020-04-20 14:05
https://a2news.com/video/rama-shpall-amnistine-fiskale-kete-jave-ne-parlament/100%Always2020-04-20 13:39
https://a2news.com/video/rihapja-graduale-e-ekonomise-nis-punen-fasha-e-pare-e-bizneseve/100%Always2020-04-20 13:37
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-spanje-70-e-te-prekurve-nga-30-deri-ne-60-vjec/100%Always2020-04-20 13:14
https://a2news.com/video/duke-pare-kurben-pandemike-nuk-justifikohen-masat-ekstreme-te-shtetit/100%Always2020-04-20 12:42
https://a2news.com/video/java-e-re-ne-elbasan-makina-e-qytetare-ne-levizje/100%Always2020-04-20 12:37
https://a2news.com/video/korcaret-ne-rruge-pas-dy-dite-izolimi/100%Always2020-04-20 12:31
https://a2news.com/video/mikrobiologu-kemi-situate-te-qendrueshme-sa-me-shume-testime-aq-me-mire/100%Always2020-04-20 12:24
https://a2news.com/video/vlora-sfidon-koronavirusin-qyteti-duket-si-i-rikthyer-ne-normalitet/100%Always2020-04-20 11:29
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-22-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-20 11:21
https://a2news.com/video/europa-drejt-rihapjes-gjermania-po-hap-shkollat-spanja-e-franca-hezitojne/100%Always2020-04-20 10:43
https://a2news.com/video/vlora-gumezhin-edhe-pse-ne-situate-pandemie/100%Always2020-04-20 10:28
https://a2news.com/video/koronavirusi-shba-me-e-prekura-por-situtata-po-permiresohet/100%Always2020-04-20 09:57
https://a2news.com/video/gjyshet-ne-pandemi-mall-per-femijet-dhe-besim-tek-zoti/100%Always2020-04-20 09:39
https://a2news.com/video/java-nis-ndryshe-me-vranesira-dhe-reshje-fundjava-na-rikthen-diellin/100%Always2020-04-20 09:30
https://a2news.com/video/artistet-ne-karantine/100%Always2020-04-20 09:18
https://a2news.com/video/vokshi-te-mbyllen-urgjentisht-fasonerite-virusi-mund-te-shpertheje-ne-menyre-dramatike/100%Always2020-04-20 09:46
https://a2news.com/video/gjebrea-testi-i-imunologjise-shume-i-rendesishem-ky-virus-eshte-kokeforte/100%Always2020-04-20 08:24
https://a2news.com/video/si-do-te-pushojme-kete-vit-klosi-thelbi-i-suksesit-distanca-sociale-dhe-higjiena/100%Always2020-04-20 08:16
https://a2news.com/video/izolimi-nga-covid-19-femijet-shkolla-dhe-mesimi-online/100%Always2020-04-20 08:01
https://a2news.com/video/rihapen-disa-biznese-baret-dhe-restorantet-te-fundit-qe-i-kthehen-normalitetit/100%Always2020-04-20 08:16
https://a2news.com/video/alimehmeti-keto-viruse-pesojne-mutacione-ndaj-ka-veshtiresi-per-vaksinen/100%Always2020-04-20 08:17
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-rikthehet-kuvendi-dhe-debati-politik/100%Always2020-04-20 08:17
https://a2news.com/video/rritet-cdo-dite-numri-i-te-infektuarve-ne-shkoder/100%Always2020-04-20 07:24
https://a2news.com/video/pashke-te-rralla-ne-shtepi/100%Always2020-04-20 07:19
https://a2news.com/video/433-viktima-ne-24-ore-italia-rihapet-me-4-maj/100%Always2020-04-19 18:58
https://a2news.com/video/plani-i-qeverise-brenda-vitit-2023-internet-falas-ne-hapesirat-publike/100%Always2020-04-19 17:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-basha-publikon-planin-me-5-pika-te-daljes-nga-emergjenca/100%Always2020-04-19 17:30
https://a2news.com/video/ortodokset-festojne-pashket-kishat-e-boshatisura/100%Always2020-04-19 14:48
https://a2news.com/video/pashket-e-trishta-meshe-nga-televizori-per-besimtaret-ortodokse/100%Always2020-04-19 14:33
https://a2news.com/video/dil-ne-dritare-banda-e-qytetit-zgjoi-ndryshe-qytetaret-e-tiranes/100%Always2020-04-19 14:31
https://a2news.com/video/pas-nje-muaji-izolim-femijet-dhe-nenat-shijojne-pak-ore-liri/100%Always2020-04-19 14:10
https://a2news.com/video/patentat-dhe-gjobat-e-falura-qytetaret-mund-ti-rimarrin-brenda-dates-15-maj/100%Always2020-04-19 14:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-14-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-19 13:51
https://a2news.com/video/durresi-ne-kohen-e-pandemise-si-goditen-termeti-dhe-virusi-piken-e-forte-te-qytetit/100%Always2020-04-19 13:20
https://a2news.com/video/pashka-ortodokse-koash-fokusohemi-te-familja-dhe-perendia/100%Always2020-04-18 19:53
https://a2news.com/video/cfare-ka-ne-jupiter/100%Always2020-04-18 19:21
https://a2news.com/video/serie-a-e-bllokuar-ibra-stervitet-me-skuadren-qe-ka-ne-pronesi/100%Always2020-04-18 18:15
https://a2news.com/video/kater-vende-dhe-disa-leksione-per-tu-mbajtur-mend-nga-pandemia-e-sotme/100%Always2020-04-18 16:37
https://a2news.com/video/speciale-a2-sfidat-e-karantines-sportistet-dhe-forca-e-njerezve-qe-nuk-dorezohen/100%Always2020-04-18 15:51
https://a2news.com/video/pa-koment-e-premtja-e-festes-qytetaret-e-barcelones-kercejne-ne-ballkone/100%Always2020-04-18 15:38
https://a2news.com/video/pashka-ortodokse-kishat-bosh-dhe-mesazhet-plot-shprese-per-besimtaret/100%Always2020-04-18 15:34
https://a2news.com/video/vaksina-mund-te-jete-gati-ne-vjeshte-shkencetaret-ne-oksford-sfide-prodhimi-i-miliarda-dozave/100%Always2020-04-18 15:00
https://a2news.com/video/gjoba-per-bizneset-qe-nuk-respektojne-masat-e-sigurise/100%Always2020-04-18 14:41
https://a2news.com/video/nje-bote-se-bashku-ne-shtepi-100-yje-te-muzikes-kendojne-per-audiencen-globale/100%Always2020-04-18 14:38
https://a2news.com/video/pandemia-ne-europe-bien-serish-vdekjet-ne-spanje-shtohen-rastet-ne-gjermani/100%Always2020-04-18 14:01
https://a2news.com/video/nga-veriu-ne-jug-pensionistet-shijojne-lirine-e-levizjes-pas-6-javesh-izolim/100%Always2020-04-18 13:35
https://a2news.com/video/per-dashurine-jap-jeten-per-lirine-jap-dashurine-oret-e-tiranes-me-rruge-te-thinjura/100%Always2020-04-18 13:25
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-9-raste-te-konfirmuara-ne-24-oret-e-fundit-548-ne-total/100%Always2020-04-18 13:12
https://a2news.com/video/rikthimi-ne-pune-publikohet-lista-e-bizneseve-qe-rihapin-aktivitetin/100%Always2020-04-18 18:13
https://a2news.com/video/publikohet-lista-e-bizneseve-qe-do-te-lejohen-te-punojne/100%Always2020-04-18 12:51
https://a2news.com/video/e-shtuna-e-te-moshuarve-ne-shkoder/100%Always2020-04-18 12:47
https://a2news.com/video/e-shtuna-e-te-moshuarve-ne-korce/100%Always2020-04-18 12:46
https://a2news.com/video/e-shtuna-e-te-moshuarve-ne-elbasan/100%Always2020-04-18 12:45
https://a2news.com/video/e-shtuna-e-te-moshuarve-ne-vlore/100%Always2020-04-18 12:44
https://a2news.com/video/e-shtuna-e-te-moshuarve-ne-durres/100%Always2020-04-18 12:44
https://a2news.com/video/pa-koment-te-moshuarit-shfrytezojne-diten-e-tyre/100%Always2020-04-18 12:42
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-17-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-18 12:34
https://a2news.com/video/gjermani-venia-ne-kontroll-te-plote-e-pandemise-drejt-zyrtarizimit/100%Always2020-04-17 20:25
https://a2news.com/video/respiratore-per-spitalet-tona-nga-shqiptaret-ne-kanada/100%Always2020-04-17 20:18
https://a2news.com/video/italia-drejt-pemiresimit-pavaresisht-shifrave-tragjike/100%Always2020-04-17 20:06
https://a2news.com/video/pavaresisht-masave-serish-te-prekur-e-viktima-ne-kroaci/100%Always2020-04-17 19:50
https://a2news.com/video/bilanci-nga-covid-19-ne-itali-575-viktima-ne-24-ore-ulje-drastike-e-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-17 19:33
https://a2news.com/video/tkurren-eksportet-renie-historike-prej-362/100%Always2020-04-17 19:18
https://a2news.com/video/rikthimi-ne-vjeshte-i-covid-19-nje-mundesi-apo-hipoteze/100%Always2020-04-17 19:10
https://a2news.com/video/vasili-me-testime-kaq-te-pakta-nuk-mund-te-flitet-per-kurbe/100%Always2020-04-17 18:57
https://a2news.com/video/pasiguria-qe-shoqeron-grate-e-punesuara-ne-fasoneri/100%Always2020-04-17 18:46
https://a2news.com/video/qeveria-rishikon-buxhetin-a2-siguron-aktin-normativ-me-nderhyrjet/100%Always2020-04-17 18:22
https://a2news.com/video/gjata-jemi-me-mire-se-skenari-me-i-mire-qe-kishim-parashikuar/100%Always2020-04-17 18:20
https://a2news.com/video/sfida-me-covid-19-ne-perditshmerine-6-javore-te-infermiereve/100%Always2020-04-17 17:59
https://a2news.com/video/ia-kemi-dale-mrekullisht-rama-fal-gjobat/100%Always2020-04-17 17:54
https://a2news.com/video/pashka-ortodokse-korce-e-premtja-e-zeze-besimtaret-ndezin-qirinj/100%Always2020-04-17 15:31
https://a2news.com/video/plani-i-masave-sa-po-adresohen-shqetesimet-e-bizneseve/100%Always2020-04-17 14:50
https://a2news.com/video/pacientet-me-covid-19-sherohen-me-shpejt-me-kete-ilac/100%Always2020-04-17 14:43
https://a2news.com/video/bilanci-ditor-ne-spanje-shtohen-viktimat-dhe-rastet-e-reja/100%Always2020-04-17 14:32
https://a2news.com/video/ulen-aksidentet-asnje-humbje-jete-ne-spitalin-e-traumes/100%Always2020-04-17 14:26
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-21-te-prekur-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-17 14:17
https://a2news.com/video/pranvera-rama-meta-armepushim-i-perkohshem-apo-nje-stine-e-re/100%Always2020-04-17 14:12
https://a2news.com/video/eksodi-i-kosoves-koronavirusi-frenon-pelegrinazhin-ne-kukes/100%Always2020-04-17 13:12
https://a2news.com/video/thomas-strakosha-per-a2-izolimi-stervitja-e-rrepte-me-babain-dhe-e-ardhmja/100%Always2020-04-17 12:45
https://a2news.com/video/testimet-ne-shqiperi-shehu-ne-te-njejtin-nivel-me-vendet-e-afrikes-te-ndryshoje-strategjia/100%Always2020-04-17 12:31
https://a2news.com/video/fatmir-vejsiu-viti-shkollor-te-mbaroje-disa-zgjidhje-per-provimet-e-lirimit-dhe-te-matures/100%Always2020-04-17 13:03
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-macron-projekti-politik-i-be-rrezikon-te-deshtoje/100%Always2020-04-17 11:28
https://a2news.com/video/gjurmon-te-infektuarit-aplikacioni-kunder-covid-19-ne-itali-quhet-imunet/100%Always2020-04-17 11:27
https://a2news.com/video/21-raste-te-reja-me-covid-19-11-vetem-ne-shkoder/100%Always2020-04-17 11:25
https://a2news.com/video/mbi-nje-muaj-ne-karantine-alket-islami-fotografon-shqiperine-nen-izolim/100%Always2020-04-17 08:38
https://a2news.com/video/arsimi-ne-kohen-e-covid-19-si-funksionon-platforma-meso-shqip/100%Always2020-04-17 08:36
https://a2news.com/video/serenate-vlonjate-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-04-17 08:23
https://a2news.com/video/dren-abazi-ka-mall-per-tiranen/100%Always2020-04-17 08:22
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-faktet-dhe-hamendjet-mbi-pandemine/100%Always2020-04-17 08:19
https://a2news.com/video/mjeku-mezini-analiza-e-imunitetit-ndihmese-e-madhe-per-personelin-shendetesor/100%Always2020-04-17 07:49
https://a2news.com/video/tre-zonat-e-nxehta-ne-tirane-a2-tregon-se-cfare-ndodh-ne-vatrat-e-koronavirusit/100%Always2020-04-17 07:48
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-16-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-17 07:43
https://a2news.com/video/dobesim-i-ozonit-mbi-antarktide-forca-e-natyres-e-kompenson-ne-skajin-tjeter-te-globit/100%Always2020-04-16 20:56
https://a2news.com/video/shba-ne-perpjekje-per-te-frenuar-trump-dhe-covid-19/100%Always2020-04-16 20:46
https://a2news.com/video/pas-pandemise-austria-njofton-normalitet-te-ri-jetese/100%Always2020-04-16 20:39
https://a2news.com/video/realiteti-suedez-distancimi-fizik-si-nje-rutine-para-dhe-pas-pandemise/100%Always2020-04-16 20:28
https://a2news.com/video/pashka-ortodokse-ne-kisha-kremtohet-pa-besimtare/100%Always2020-04-16 20:13
https://a2news.com/video/mposhti-koronavirusin-pas-sherimit-kengetari-kosovar-njofton-gjestin-human/100%Always2020-04-16 19:49
https://a2news.com/video/situata-ne-kosove-raste-te-shtuara-dhe-te-gjitha-grupmoshat-e-prekura/100%Always2020-04-16 19:51
https://a2news.com/video/nisma-per-gruan-per-me-shume-shprese-e-jete-ne-keto-dite-pandemie/100%Always2020-04-16 19:40
https://a2news.com/video/apeli-i-eksperteve-pas-pandemise-prioritet-eshte-shendeti-mendor/100%Always2020-04-16 19:37
https://a2news.com/video/levizja-e-automjeteve-gonxhe-te-gjitha-sherbimet-e-hapura-taksat-te-paguhen/100%Always2020-04-16 19:11
https://a2news.com/video/epidemiologu-alban-ylli-mund-te-kemi-mbi-4000-raste-me-koronavirus/100%Always2020-04-16 19:09
https://a2news.com/video/itali-rekord-te-sheruarish-bien-vdekjet-por-shtohet-numri-i-te-infektuarve-te-rinj/100%Always2020-04-16 18:29
https://a2news.com/video/solidariteti-mes-shqiptareve-si-ka-ndikuar-koronavirusi-ne-marredheniet-njerezore/100%Always2020-04-16 18:10
https://a2news.com/video/sa-gati-jemi-per-tiu-kthyer-normalitetit-rakacolli-tregon-ne-a2-kushtin-kryesor/100%Always2020-04-16 18:07
https://a2news.com/video/a2-zbardh-nderhyrjet-e-qeverise-ne-buxhetin-e-shtetit/100%Always2020-04-16 18:02
https://a2news.com/video/nga-teorite-konspirative-tek-hapat-konkrete-shba-po-heton-mbi-origjinen-e-vertete-te-koronavirusit/100%Always2020-04-16 15:32
https://a2news.com/video/si-mund-te-ringrihet-turizmi-pas-covid-19/100%Always2020-04-16 15:28
https://a2news.com/video/nga-e-shtuna-nisin-riatdhesimet-dy-jave-ne-karantine/100%Always2020-04-16 14:30
https://a2news.com/video/elbasan-mes-maleve-gjalleron-vetem-natyra-gjinari-turistik-pa-turiste/100%Always2020-04-16 14:14
https://a2news.com/video/15-dite-ne-itali-mjeku-shqiptar-tregon-momentet-e-veshtira-ne-repartin-e-tij/100%Always2020-04-16 14:47
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-ne-nje-prej-spitaleve-covid-ne-shba/100%Always2020-04-16 15:19
https://a2news.com/video/tunel-dezinfektues-dhe-masa-te-rrepta-sigurie-rihapet-tregu-i-elbasanit/100%Always2020-04-16 13:55
https://a2news.com/video/si-ka-ndikuar-covid-19-te-komuniteti-shqiptar-ne-angli/100%Always2020-04-16 13:42
https://a2news.com/video/murrizi-berisha-dhe-meta-bene-20-tendera-sekret-ju-223/100%Always2020-04-16 13:11
https://a2news.com/video/rama-shqiperia-perballoi-fazen-e-pare-projeksionet-flisnin-per-18-mije-te-vdekur/100%Always2020-04-16 13:10
https://a2news.com/video/parashikimi-i-rucit-mund-te-dalim-nga-pandemia-si-nje-nga-vendet-me-te-sigurta/100%Always2020-04-16 13:05
https://a2news.com/video/si-do-te-shperndahen-100-mln-eurot-per-rindertimin-zyrtari-i-be-flet-ne-a2/100%Always2020-04-16 11:55
https://a2news.com/video/krasniqi-per-kodin-penal-po-krijohet-precedent-i-rrezikshem-por-edhe-i-panevojshem/100%Always2020-04-16 11:54
https://a2news.com/video/kriza-nga-pandemia-profesor-citaku-politika-te-bashkepunoje-diaspora-e-gatshme-te-ndihmoje/100%Always2020-04-16 10:34
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-si-do-te-pershtatemi-per-te-vijuar-jetet-tona/100%Always2020-04-16 10:30
https://a2news.com/video/rihapet-tregu-i-fruta-perimeve-ne-elbasan/100%Always2020-04-16 10:04
https://a2news.com/video/kontrolle-dhe-gjoba-me-dron-masat-e-policise-per-shkelesit-e-karantines/100%Always2020-04-16 09:55
https://a2news.com/video/42-te-prekur-nga-koronavirusi-ne-durres/100%Always2020-04-16 09:49
https://a2news.com/video/ligjet-per-pandemine-daci-antikushtetues-nuk-duhen-miratuar-nga-kuvendi-i-cmendur/100%Always2020-04-16 09:45
https://a2news.com/video/gjej-me-te-miren-nga-e-keqja-karantina-e-eneda-tarifes-dhe-koncertet-poshte-ballkoneve/100%Always2020-04-16 09:09
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-16 09:00
https://a2news.com/video/kosova-ngaterroi-prioritetet-edita-tahiri-per-a2-dinamika-politika-u-vendos-para-shendetit-publik/100%Always2020-04-15 20:47
https://a2news.com/video/kriza-nga-koronavirusi-financat-problem-i-shtuar-per-femijet-me-sindromen-down/100%Always2020-04-15 20:36
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-denoncimi-i-donika-micit-bankat-nuk-ma-dhane-kredine/100%Always2020-04-15 20:26
https://a2news.com/video/niveli-i-masave-dhe-pasojat-e-koronavirusit-ne-belgjike/100%Always2020-04-15 20:18
https://a2news.com/video/masat-deri-ne-3-maj-fokusi-i-gjermanise-rimekembja-e-ekonomise/100%Always2020-04-15 20:13
https://a2news.com/video/578-viktima-ne-24-ore-ne-itali-lombardia-kerkon-rihapjen-e-bizneseve/100%Always2020-04-15 19:42
https://a2news.com/video/spahia-numer-teper-i-ulet-testimesh-ne-shkoder/100%Always2020-04-15 18:26
https://a2news.com/video/kurbe-e-paqendrueshme-i-paqarte-stadi-i-vendit-tone-perkundrejt-covid-19/100%Always2020-04-15 18:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-epidemiologu-piku-i-pandemise-ne-vendin-tone-ka-kaluar/100%Always2020-04-15 17:53
https://a2news.com/video/meta-therret-mbledhjen-e-dyte-te-keshillit-te-sigurise/100%Always2020-04-15 17:30
https://a2news.com/video/raporti-i-bsh-covid-19-rrezik-per-ekonomine-do-te-preke-familjet-dhe-konsumin/100%Always2020-04-15 15:34
https://a2news.com/video/vaksina-per-covid-19-shkencetaret-kalojne-ne-fazen-e-dyte-pas-testeve-klinike/100%Always2020-04-15 15:14
https://a2news.com/video/studimi-per-lakuriqet-e-nates-alarmi-i-shba-dy-vite-para-pandemise-wuhani-perben-rrezik/100%Always2020-04-15 15:11
https://a2news.com/video/rindertimi-pas-termetit-be-firmos-alokohen-15-milione-euro-per-shkollat/100%Always2020-04-15 15:06
https://a2news.com/video/gjurmohet-covid-19-tirana-vatra-kryesore-epidemiologet-ne-lufte-me-virusin/100%Always2020-04-15 14:33
https://a2news.com/video/a-i-zgjidhin-paketat-e-qeverise-shqetesimet-e-biznesit/100%Always2020-04-15 13:41
https://a2news.com/video/ne-ballkan-debora-iken-me-shpejt-nga-sa-erdhi-kthehet-pranvera/100%Always2020-04-15 13:24
https://a2news.com/video/notre-dame-1-vit-pas-zjarrit-mbetjet-toksike-stuhite-dhe-pandemia-cenuan-rindertimin/100%Always2020-04-15 12:46
https://a2news.com/video/karantina-e-edy-reja-s-trajneri-i-kombetares-flet-ne-dita-jone/100%Always2020-04-15 12:33
https://a2news.com/video/vlore-autoritetet-mbyllin-tregun-e-orizit-nuk-kishte-masa-sigurie/100%Always2020-04-15 12:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-19-raste-te-reja-nderron-jete-nje-tjeter-person/100%Always2020-04-15 12:18
https://a2news.com/video/matura-shteterore-shahini-sqaron-testet-dhe-pse-nuk-dalin-tabletat-nga-shkollat/100%Always2020-04-15 12:10
https://a2news.com/video/bregu-kriza-nga-pandemia-nje-leksion-i-madh-edhe-per-be-asnje-vend-nuk-e-perballon-i-vetem/100%Always2020-04-15 12:08
https://a2news.com/video/revista-science-karantina-mund-te-rikthehet-me-periudha-deri-ne-2022/100%Always2020-04-15 11:35
https://a2news.com/video/pezullon-fondet-per-obsh-kritikohet-vendimi-shteteve-te-bashkuara/100%Always2020-04-15 11:33
https://a2news.com/video/trump-bllokon-fondet-per-obsh-ne-gaboi-ne-detyren-baze/100%Always2020-04-15 11:26
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-spanje-serish-mbi-500-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-15 11:24
https://a2news.com/video/kater-familjare-dhe-nje-kolege-i-infermierit-ne-kukes-pozitive-me-koronavirus/100%Always2020-04-15 11:22
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-asnje-rast-i-ri-kete-jave-ne-vlore/100%Always2020-04-15 11:20
https://a2news.com/video/masat-per-koronavirusin-dore-e-hekurt-apo-vullnet-qytetar/100%Always2020-04-15 11:19
https://a2news.com/video/dronet-bejne-kerdine-denohem-me-10-mije-leke-mbi-600-qytetare/100%Always2020-04-15 10:55
https://a2news.com/video/tirana-nen-izolim-kryeqyteti-ndalet-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-15 09:59
https://a2news.com/video/mesimi-online-problematikat-dhe-entuziazmi-i-ministrise-per-sukses/100%Always2020-04-15 08:54
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-vetem-17-raste-ne-korce/100%Always2020-04-15 08:42
https://a2news.com/video/lamallari-nga-shkodra-jane-dyfishuar-masat-ndaj-te-pabindurve-qytetaret-te-ndergjegjesohen/100%Always2020-04-15 08:36
https://a2news.com/video/sistemi-i-brishte-shendetesor-shqiptar-perballe-koronavirusit/100%Always2020-04-15 08:25
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-15 08:03
https://a2news.com/video/modeli-zviceran-qetesi-per-qytetaret-dhe-mobilizim-i-kapaciteteve-spitalore/100%Always2020-04-14 20:46
https://a2news.com/video/pas-javeve-tragjike-italia-nis-me-rihapje-graduale/100%Always2020-04-14 20:39
https://a2news.com/video/be-shton-buxhetin-100-milione-euro-shqiperise-per-termetin/100%Always2020-04-14 20:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjeku-shqiptar-ne-shba-fajin-e-ka-kina-nuk-paraqiti-te-dhena-te-sakta/100%Always2020-04-14 19:56
https://a2news.com/video/rritet-serish-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-itali/100%Always2020-04-14 19:32
https://a2news.com/video/vetem-90-minuta-levizje-per-qytetaret-ne-kosove/100%Always2020-04-14 19:15
https://a2news.com/video/prizreni-nga-i-mbrojtur-po-kthehet-ne-nje-vater-koronavirusi/100%Always2020-04-14 19:06
https://a2news.com/video/perdorimi-i-shtuar-i-teknologjise-gjate-izolimit-dhe-rreziku-per-syte-e-femijeve/100%Always2020-04-14 18:58
https://a2news.com/video/infektimi-nga-covid-19-simptoma-edhe-ne-lekure/100%Always2020-04-14 18:35
https://a2news.com/video/rehatia-suedeze-qasja-ndaj-koronavirusit-pa-izolim-dhe-thuajse-ne-normalitet/100%Always2020-04-14 18:24
https://a2news.com/video/formula-e-shehut-per-te-dale-nga-karantina-sa-me-shume-testime-identifikime-dhe-izolime/100%Always2020-04-14 18:15
https://a2news.com/video/rama-nga-maji-me-shume-njerez-ne-pune/100%Always2020-04-14 17:33
https://a2news.com/video/shkelja-e-karantines-zbutet-mazhoranca-redukton-nje-pjese-te-denimeve/100%Always2020-04-14 17:16
https://a2news.com/video/vrasja-e-devi-kasmit-pezullohet-gjykimi-per-eftimiun-dhe-halipajn/100%Always2020-04-14 15:38
https://a2news.com/video/pandemia-e-koronavirusit-meta-te-shmangen-denimet-e-ashpra/100%Always2020-04-14 15:10
https://a2news.com/video/koronavirusi-cfare-ndodh-me-faturat-e-energjise-elektrike/100%Always2020-04-14 15:10
https://a2news.com/video/koronavirusi-nuk-e-kufizon-dot-natyren/100%Always2020-04-14 14:47
https://a2news.com/video/rihapja-e-kujdesshme-e-italise-pushimet-do-te-behen-por-me-masa-sigurie/100%Always2020-04-14 14:37
https://a2news.com/video/vlore-dyndje-ne-banka-nderhyn-policia-per-respektimin-e-distances/100%Always2020-04-14 14:30
https://a2news.com/video/nis-rihapja-graduale-e-bizneseve-ne-europe-obsh-kini-kujdes/100%Always2020-04-14 14:29
https://a2news.com/video/rritja-e-numrit-te-te-prekurve-kosova-shtrengon-masat-kunder-koronavirusit/100%Always2020-04-14 14:21
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-14 13:44
https://a2news.com/video/pandemia-nga-covid-19-ndikimi-ne-mjedis-i-izolimit-ne-kosove/100%Always2020-04-14 13:34
https://a2news.com/video/mesimi-online-a-do-te-finalizohet-viti-akademik/100%Always2020-04-14 13:29
https://a2news.com/video/mesimi-online-dekani-laci-zhvillohet-normalisht-interesi-i-jashtezakonshem/100%Always2020-04-14 12:41
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-475-numri-i-personave-te-prekur-rasti-i-pare-ne-kukes/100%Always2020-04-14 11:43
https://a2news.com/video/pasojat-e-pandemise-ne-kukes-shitesit-e-farerave-bujqesore-ne-veshtiresi-ekonomike/100%Always2020-04-14 11:12
https://a2news.com/video/studimet-per-pandemine-covid-19-mund-te-sulmoje-trurin-dhe-sistemin-nervor/100%Always2020-04-14 11:05
https://a2news.com/video/tifozet-zevendesohen-nga-manekinet-ne-tajvan/100%Always2020-04-14 11:02
https://a2news.com/video/paketa-e-zgjeruar-rama-176-mije-familje-do-te-marrin-nga-40-mije-leke/100%Always2020-04-14 11:01
https://a2news.com/video/trump-po-mendon-rihapjen-kam-autoritet-te-plote-te-vendos-per-shtetet/100%Always2020-04-14 11:03
https://a2news.com/video/zhgenjen-kosova-koronavirusi-zgjeron-harten-dhe-rastet/100%Always2020-04-14 10:19
https://a2news.com/video/koronavirusi-kush-perfiton-nga-paketa-e-re-e-qeverise/100%Always2020-04-14 09:19
https://a2news.com/video/binjaket-shkencetare-shqiptare-sjellin-nje-liber-per-kancerin/100%Always2020-04-14 08:45
https://a2news.com/video/eksperti-i-shendetesise-masat-nuk-duhet-te-jene-unike-por-inteligjente/100%Always2020-04-14 08:39
https://a2news.com/video/industria-e-modes-perballe-koronavirusit-stilisti-alivero-martini-ne-dita-jone/100%Always2020-04-14 08:29
https://a2news.com/video/gjoni-shqiperia-ne-krize-jo-nga-pandemia-por-financiare-qytetaret-sduhen-trajtuar-si-kriminele/100%Always2020-04-14 08:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkodra-qyteti-i-dyte-me-me-shume-raste/100%Always2020-04-14 07:38
https://a2news.com/video/covid-19-ne-durres-500-punonjes-ne-nje-call-center-humbasin-punen/100%Always2020-04-14 07:37
https://a2news.com/video/arsimi-si-sfide-e-lehte-per-shba-ne-e-mberthyer-nga-pandemia/100%Always2020-04-13 20:47
https://a2news.com/video/stomatologet-ne-kohe-pandemie-dhe-pas-saj/100%Always2020-04-13 20:35
https://a2news.com/video/ne-vijen-e-pare-te-rrezikut-jeta-mes-sherbimit-mjekesor-per-pacientet-dhe-familjes/100%Always2020-04-13 20:26
https://a2news.com/video/celesi-qe-i-solli-gjermanise-suksesin-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-04-13 20:20
https://a2news.com/video/pakenaqesite-e-klubeve-qe-e-pane-veten-jashte-paketes-se-fshf-se/100%Always2020-04-13 20:08
https://a2news.com/video/mesimi-qe-behet-tani-eshte-sa-per-te-kaluar-radhen/100%Always2020-04-13 20:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-serish-mbi-500-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-13 19:50
https://a2news.com/video/ka-nje-ndryshim-ne-qasjen-e-kryeministrit-ndaj-biznesit/100%Always2020-04-13 19:38
https://a2news.com/video/leksione-e-provime-online-cfare-ndodh-me-vitin-shkollor/100%Always2020-04-13 19:11
https://a2news.com/video/ndikimi-i-koronavirusit-mjeku-i-familjes-me-sherbim-online-dhe-receta-me-telefon/100%Always2020-04-13 18:44
https://a2news.com/video/origjina-e-koronavirusit-kina-kufizon-publikimin-e-studimeve/100%Always2020-04-13 15:28
https://a2news.com/video/tirana-me-e-qete-me-regjimin-e-ri-te-levizjes/100%Always2020-04-13 15:03
https://a2news.com/video/taksat-vendore-komisioni-i-ekonomise-miraton-shtyrjen-e-tatim-fitimit/100%Always2020-04-13 14:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-21-raste-te-reja-13-vetem-ne-shkoder/100%Always2020-04-13 14:37
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-u-refuzohet-nje-pjese-te-bizneseve-drejtoresha-e-tatimeve-shpjegon-rastet/100%Always2020-04-13 14:26
https://a2news.com/video/pandemia-ne-fshatin-turistik-voskopoja-kurre-me-pare-kaq-e-shkrete/100%Always2020-04-13 13:55
https://a2news.com/video/policia-perdor-drone-per-kontrollin-e-territorit-gjate-pandemise/100%Always2020-04-13 13:01
https://a2news.com/video/seanca-e-jashtezakonshme-plenare-krasniqi-parlamenti-po-kryen-vetem-rolin-e-noterit/100%Always2020-04-13 12:49
https://a2news.com/video/pa-koment-jezusi-vishet-si-mjek-brazili-falenderon-bluzat-e-bardha-mesazh-dhe-ne-shqip/100%Always2020-04-13 12:44
https://a2news.com/video/epidemiologu-covid-19-nuk-zhduket-ne-do-te-bashkejetojme-me-te-si-me-viruset-e-tjera/100%Always2020-04-13 12:14
https://a2news.com/video/civici-tregon-ku-duhet-te-perqendrohen-investimet-ne-periudhen-post-koronavirus/100%Always2020-04-13 11:59
https://a2news.com/video/parashikimi-i-motit-stuhi-te-shkurtra-debore-ne-rajonin-e-ballkanit/100%Always2020-04-13 11:37
https://a2news.com/video/numer-i-larte-i-rasteve-te-reja-kina-drejt-nje-vale-te-dyte-ne-pandemine-e-koronavirusit/100%Always2020-04-13 11:20
https://a2news.com/video/koordinatori-i-shkodres-per-pandemine-lamallari-ia-dalim-me-mirekuptimin-e-qytetareve/100%Always2020-04-13 11:15
https://a2news.com/video/masat-e-reja-me-pak-dyndje-ne-farmaci-dhe-tregje/100%Always2020-04-13 11:02
https://a2news.com/video/bie-perseri-numri-i-viktimave-ditore-ne-spanje/100%Always2020-04-13 10:58
https://a2news.com/video/the-show-must-go-on-teatrit-kombetar-kalon-online/100%Always2020-04-13 09:56
https://a2news.com/video/jeta-ne-milano-mes-trishtimit-dhe-karantines/100%Always2020-04-13 09:24
https://a2news.com/video/komuniteti-shqiptaro-amerikan-dhe-covid-19/100%Always2020-04-13 09:04
https://a2news.com/video/masat-ekonomike-axhami-qeveria-e-vonuar-kemi-nje-muaj-ne-kete-situate/100%Always2020-04-13 08:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-500-punonjes-ne-nje-call-center-humbin-punen-ne-durres/100%Always2020-04-13 08:40
https://a2news.com/video/seanca-ne-spital-u-plagos-nga-polici-lihet-ne-burg-orges-bilbilin/100%Always2020-04-13 08:37
https://a2news.com/video/imzot-frendo-pas-pandemise-jeta-duhet-te-ndryshoje-ishim-bere-skllever-te-konsumizmit/100%Always2020-04-13 08:34
https://a2news.com/video/pandemia-e-koronavirusit-bushati-be-ka-bere-hapa-para-edhe-ne-raport-me-ballkanin/100%Always2020-04-13 08:30
https://a2news.com/video/flet-pas-sherimit-kreu-i-urgjences-kombetare-shqiperia-ne-krye-per-menaxhimin-e-situates/100%Always2020-04-13 08:15
https://a2news.com/video/mundesite-financiare-qe-lindin-nga-kriza-e-covid-19-a2-business-week-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-12 18:59
https://a2news.com/video/shen-pjetri-pa-besimtare-per-pashke-papa-solidaritet-global/100%Always2020-04-12 15:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-zbulon-himalajen/100%Always2020-04-12 14:50
https://a2news.com/video/pandemia-covid-19-gates-duhen-investime-tani-dhe-ne-te-ardhmen/100%Always2020-04-12 14:28
https://a2news.com/video/ne-shkoder-guxohet-besimtaret-luten-ne-sheshin-para-katedrales/100%Always2020-04-12 14:24
https://a2news.com/video/shba-kalon-viktimat-e-italise-per-here-te-pare-shpallet-gjendja-e-emergjences-ne-50-shtetet-e-saj/100%Always2020-04-12 13:44
https://a2news.com/video/gjykata-vendos-masen-arrest-me-burg-per-orges-bilbilin/100%Always2020-04-12 13:43
https://a2news.com/video/ne-durres-banoret-respektojne-karantinen/100%Always2020-04-12 13:34
https://a2news.com/video/diell-dhe-kohe-e-mire-por-vlora-mbetet-e-boshatisur/100%Always2020-04-12 13:30
https://a2news.com/video/speciale-a2-per-heronjte-reale-per-mjeket-faleminderit-per-punen-dhe-misionin-tuaj/100%Always2020-04-12 13:24
https://a2news.com/video/pashke-ne-karantine-mesha-kremtohet-me-kishat-bosh/100%Always2020-04-12 12:57
https://a2news.com/video/13-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-12 12:55
https://a2news.com/video/shtohen-viktimat-ne-spanje-kosova-sheh-rritje-te-rasteve/100%Always2020-04-12 12:48
https://a2news.com/video/beteja-me-koronavirusin-stadiumet-neper-bote-kthehen-ne-spitale/100%Always2020-04-11 18:03
https://a2news.com/video/lehtesimi-gradual-i-kufizimeve-disa-shtete-po-i-rikthehen-normalitetit-ja-si-po-veprojne/100%Always2020-04-11 17:50
https://a2news.com/video/masat-ne-kuvend-nuk-bindin-deputetet-paralajmerohen-mungesa/100%Always2020-04-11 17:29
https://a2news.com/video/bujar-qamili-nxjerr-shkodranet-ne-ballkone/100%Always2020-04-11 17:27
https://a2news.com/video/gjurmimi-i-te-infektuarve-apple-dhe-google-behen-bashke-kunder-pandemise-covid-19/100%Always2020-04-11 15:55
https://a2news.com/video/spanja-raporton-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-nga-koronavirusi-ne-19-dite/100%Always2020-04-11 15:45
https://a2news.com/video/fmn-miraton-1905-milione-mbeshtetje-emergjente-per-shqiperine-per-te-perballuar-koronavirusin/100%Always2020-04-11 15:12
https://a2news.com/video/shefi-i-fmn-se-per-shqiperine-kete-vit-pritet-renie-dhe-kontraktim-i-ekonomise/100%Always2020-04-11 14:46
https://a2news.com/video/flasin-tregtaret-dhe-bleresit-zgjatja-e-orarit-te-levizjeve-shton-cilesine-e-sherbimit/100%Always2020-04-11 14:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-godet-mrekulline-e-brigjeve-aziatike/100%Always2020-04-11 14:30
https://a2news.com/video/rritet-serish-numri-i-te-prekurve-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-04-11 14:01
https://a2news.com/video/arrestimi-i-orges-bilbilit-shpallet-ne-kerkim-personi-qe-jetonte-me-te-prej-dy-muajsh/100%Always2020-04-11 13:16
https://a2news.com/video/qendrojme-ne-shtepi-per-te-shpetuar-te-ardhmen/100%Always2020-04-11 12:36
https://a2news.com/video/shifra-te-tmerrshme-ne-shba-numerohen-mbi-2000-viktima-ne-24-ore-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-11 12:02
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-10-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-11 11:12
https://a2news.com/video/feed-a-kid-albania-nisma-per-te-ndihmuar-femijet-ne-karantine/100%Always2020-04-10 21:17
https://a2news.com/video/mbi-1000-viktima-ne-turqi-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 21:08
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-france-tregon-situaten-ne-vatren-me-te-nxehte-ne-evrope/100%Always2020-04-10 21:01
https://a2news.com/video/shano-gripi-i-derrit-ndoshta-ka-qene-me-vdekjeprures-por-koronavirusi-po-mbulohet-me-shume-mediatikisht/100%Always2020-04-10 20:32
https://a2news.com/video/shqiptarja-tregon-se-si-priten-telefonatat-e-pacienteve-ne-shba/100%Always2020-04-10 20:18
https://a2news.com/video/sulcebe-ja-kur-pritet-te-prodhohet-vaksina-kunder-covid-19/100%Always2020-04-10 20:06
https://a2news.com/video/doktori-shqiptaro-amerikan-philip-caushaj-nuk-e-kam-pare-kurre-ne-jeten-time-kete-situate/100%Always2020-04-10 19:50
https://a2news.com/video/radiologu-shqiptar-ne-itali-tregon-se-si-duket-mushkeria-e-nje-pacienti-me-koronavirus/100%Always2020-04-10 19:33
https://a2news.com/video/7-viktima-ne-kosove-konfirmohen-227-te-prekur-ne-total/100%Always2020-04-10 19:27
https://a2news.com/video/bilanci-italian-shenon-renie-te-lehte-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-10 19:02
https://a2news.com/video/koronavirusi-tushi-asgje-nuk-do-te-jete-me-njesoj/100%Always2020-04-10 18:35
https://a2news.com/video/besim-dhe-karantine-si-do-te-mbahet-mesha-e-pashkes-dhe-muaji-i-ramazanit/100%Always2020-04-10 18:21
https://a2news.com/video/gjykata-e-larte-nis-punen-ngre-tre-trupa/100%Always2020-04-10 18:06
https://a2news.com/video/te-paralizuar-nga-koronavirusi-ulet-numri-i-krimeve-ne-vend/100%Always2020-04-10 17:57
https://a2news.com/video/daja-masat-do-te-lehtesohen-por-kujdesi-duhet-te-jete-maksimal/100%Always2020-04-10 17:48
https://a2news.com/video/sa-po-i-ndihmon-qytetaret-paga-e-luftes/100%Always2020-04-10 15:13
https://a2news.com/video/u-plagos-nga-polici-prej-4-vitesh-ne-kerkim-orges-bilbili-fshihej-ne-kryeqytet/100%Always2020-04-10 15:11
https://a2news.com/video/paketa-financiare-e-fshf-30-mije-leke-per-futbollistet-dhe-punonjesit-e-klubeve/100%Always2020-04-10 14:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-tirane-trafik-mjetesh-e-njerezish-si-ne-dite-normale/100%Always2020-04-10 14:55
https://a2news.com/video/koronavirusi-bllokon-levizjet-fermeret-ne-veshtiresi-per-shitjen-e-mallrave-ushqimore/100%Always2020-04-10 14:50
https://a2news.com/video/seance-ne-kohe-pandemie-deputeteve-do-tu-matet-temperatura-e-do-te-ruajne-distancen-2/100%Always2020-04-10 14:40
https://a2news.com/video/kremtohet-e-premtja-e-mire-kishat-dhe-vendet-e-shenjta-bosh-perpara-pashkeve/100%Always2020-04-10 14:34
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-mijera-biznese-jashte-skemes-se-qeverise/100%Always2020-04-10 14:34
https://a2news.com/video/be-arrin-marreveshjen-per-paketen-e-shpetimit-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-10 14:26
https://a2news.com/video/koronavirusi-spanja-raporton-numrin-me-te-ulet-te-viktimave-ditore-qe-prej-24-marsit/100%Always2020-04-10 14:25
https://a2news.com/video/recesion-global-fmn-parashikon-krizen-me-te-keqe-te-shekullit/100%Always2020-04-10 14:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-416-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-10 14:22
https://a2news.com/video/terheqja-e-shqiperise-si-te-perkthehet-ne-rritje-ekonomike/100%Always2020-04-10 13:37
https://a2news.com/video/ngjitja-ne-male-pasioni-qe-po-pushon-ne-kohen-e-koronavirusit/100%Always2020-04-10 13:26
https://a2news.com/video/blerina-udheton-ne-karantine/100%Always2020-04-10 13:17
https://a2news.com/video/izolim-dhe-rreze-dielli-moti-i-ngrohte-shoqeron-karantinen/100%Always2020-04-10 13:08
https://a2news.com/video/elbasan-nje-kafe-ne-pandemi-kushton-10-mije-leke/100%Always2020-04-10 12:10
https://a2news.com/video/forcat-shqiponja-perplasen-me-orges-bilbilin-dy-te-plagosur/100%Always2020-04-10 11:41
https://a2news.com/video/seance-ne-kohe-pandemie-deputeteve-do-tu-matet-temperatura-e-do-te-ruajne-distancen/100%Always2020-04-10 11:33
https://a2news.com/video/vlashent-sata-kendon-live-nga-parisi-per-dita-jone/100%Always2020-04-10 10:10
https://a2news.com/video/koronavirusi-nisma-e-mjekeve-te-diaspores-per-te-ndihmuar-shqiptaret/100%Always2020-04-10 10:33
https://a2news.com/video/profesori-shqiptar-ne-tokio-tregon-si-po-perballet-japonia-me-koronavirusin/100%Always2020-04-10 09:44
https://a2news.com/video/i-gjithe-globi-i-infektuar-zhvillimet-kryesore-te-javes/100%Always2020-04-10 09:38
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shtohen-rastet-ne-elbasan/100%Always2020-04-10 09:36
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-poloni-cunami-koronavirus-do-te-kete-edhe-dy-vale-me-te-lehta/100%Always2020-04-10 09:12
https://a2news.com/video/deri-ne-15-vite-burg-per-shkelesit-e-karantines-hysi-ndeshkime-te-ngjashme-me-9-vende-evropiane/100%Always2020-04-10 09:11
https://a2news.com/video/5-te-infektuar-ne-vlore-asnje-rast-i-ri-ne-48-ore/100%Always2020-04-10 09:05
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-09-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-10 08:14
https://a2news.com/video/doktori-shqiptar-ne-shba-fajin-e-kane-autoritetet-dhe-individet-qe-nuk-respektojne-masat/100%Always2020-04-09 21:16
https://a2news.com/video/shba-mes-shifrave-tragjike-dhe-polemikave-me-obsh-ne/100%Always2020-04-09 20:46
https://a2news.com/video/komunikimi-virtual-njerezimi-zbuloi-nga-halli-nje-tjeter-dimension/100%Always2020-04-09 20:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-britania-nuk-heq-izolimin/100%Always2020-04-09 20:23
https://a2news.com/video/610-viktima-ne-24-ore-permiresim-ne-lombardi/100%Always2020-04-09 19:56
https://a2news.com/video/30-viktima-ne-maqedonine-e-veriut-mes-viktimave-edhe-nje-27-vjecare/100%Always2020-04-09 19:50
https://a2news.com/video/rukaj-nese-do-te-ishte-investuar-ne-bioteknologji-shoqeria-nuk-do-te-ishte-kaq-e-papergatitur/100%Always2020-04-09 19:27
https://a2news.com/video/kontributi-ne-prodhimin-e-pajisjeve-per-ventilatore/100%Always2020-04-09 19:10
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-mbetur-jashte-vendit-cfare-ndodh-me-rastet-e-emergjencave/100%Always2020-04-09 18:37
https://a2news.com/video/testimi-nuk-eshte-zgjidhja-bino-tregon-ne-a2-se-si-kapercehet-koronavirusi/100%Always2020-04-09 18:16
https://a2news.com/video/te-izoluarit-e-kapshtices-izolohen-ne-hotel/100%Always2020-04-09 18:14
https://a2news.com/video/itali-serish-mbi-600-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-09 17:59
https://a2news.com/video/kriza-nga-koronavirusi-fshf-miraton-paketen-financiare/100%Always2020-04-09 17:55
https://a2news.com/video/raporti-i-bankes-boterore-shqiperia-do-te-humbase-14-te-prodhimit-te-brendshem-bruto/100%Always2020-04-09 17:42
https://a2news.com/video/ekspertet-analizojne-krizen-ekonomike/100%Always2020-04-09 15:25
https://a2news.com/video/ndotja-e-ajrit-shkak-sektori-i-industrise-dhe-vete-natyra/100%Always2020-04-09 15:16
https://a2news.com/video/a-do-te-zhduket-koronavirusi-ne-vere/100%Always2020-04-09 15:15
https://a2news.com/video/conte-paralajmeron-be-koronavirusi-mund-te-sjelle-fundin-e-endrres-evropiane/100%Always2020-04-09 15:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-banka-e-shqiperise-ul-me-50-pagat-e-drejtuesve-te-saj/100%Always2020-04-09 15:08
https://a2news.com/video/propozim-interesant-ne-spanje-kampionati-te-perfundoje-ne-ishull/100%Always2020-04-09 14:56
https://a2news.com/video/plani-rreqethes-terapia-intensive-sdo-jete-per-te-gjithe-suedia-pergatitet-per-me-te-keqen/100%Always2020-04-09 14:43
https://a2news.com/video/shtyrja-e-gjyqeve-nga-klgj-juristet-shkel-te-drejtat-e-njeriut-duhet-zgjidhje/100%Always2020-04-09 14:37
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-409-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-09 14:13
https://a2news.com/video/683-viktima-ne-24-ore-kryeministri-spanjoll-be-eshte-ne-rrezik/100%Always2020-04-09 13:58
https://a2news.com/video/kreu-i-obsh-kerkon-ti-jepet-fund-politizimit-te-covid-19/100%Always2020-04-09 12:57
https://a2news.com/video/tjeter-dite-e-zeze-ne-shba-rreth-2-mije-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-09 12:49
https://a2news.com/video/mjeku-online-vizitat-shendetesore-me-telefon-kontroll-dhe-te-prekurve/100%Always2020-04-09 12:35
https://a2news.com/video/shtohen-rastet-me-covid-19-elbasan-lagjja-5-maji-vater-e-infeksionit/100%Always2020-04-09 12:24
https://a2news.com/video/15-vite-burg-kush-shkel-karantinen-a2-siguron-draftin-e-propozuar-nga-deputetet-socialiste/100%Always2020-04-09 12:22
https://a2news.com/video/nga-karantina-ne-karantine-pedagogia-koronavirusi-po-teston-boten/100%Always2020-04-09 12:07
https://a2news.com/video/permiresohet-johnson-piku-i-pandemise-ska-kaluar-ende-ne-britani/100%Always2020-04-09 12:07
https://a2news.com/video/si-po-e-ndihmon-gjermania-industrine-e-turizmit/100%Always2020-04-09 10:15
https://a2news.com/video/koronavirusi-sa-mund-te-rezistoje-turizmi-pa-pune/100%Always2020-04-09 10:01
https://a2news.com/video/sa-ndikon-besimi-ne-zot-ne-perballimin-e-pandemise/100%Always2020-04-09 09:51
https://a2news.com/video/java-e-katert-ne-karantine-17-te-infektuar-ne-korce/100%Always2020-04-09 09:46
https://a2news.com/video/java-e-katert-ne-karantine-38-te-infektuar-ne-durres/100%Always2020-04-09 09:44
https://a2news.com/video/pandemia-e-covid-19-si-po-e-mbeshtet-okb-ja-shqiperine/100%Always2020-04-09 09:35
https://a2news.com/video/koronavirusi-pse-nuk-ulen-cmimet-e-shtepive-dhe-qirate/100%Always2020-04-09 09:11
https://a2news.com/video/pandemia-krasniqi-politika-duhet-te-bashkepunonte-shqiperine-e-pret-nje-situate-e-veshtire/100%Always2020-04-09 08:31
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-09 08:24
https://a2news.com/video/fitoi-betejen-me-koronavirusin-shqiptari-ne-toskane-rrefen-historine-e-tij/100%Always2020-04-08 21:42
https://a2news.com/video/si-e-perballon-zvicra-koronavirusin-gjenden-kura-dhe-lehtesi-per-biznesin/100%Always2020-04-08 21:12
https://a2news.com/video/wuhani-del-nga-izolimi-vendi-ku-u-perhap-koronavirusi-ne-feste/100%Always2020-04-08 21:05
https://a2news.com/video/ulqinaku-te-pergatitemi-per-lehtesimin-e-masave-por-distancimi-social-do-te-vijoje/100%Always2020-04-08 20:57
https://a2news.com/video/nuk-ka-maska-ne-shba-sterilizohen-te-perdorurat/100%Always2020-04-08 20:53
https://a2news.com/video/kabineti-merkel-siguri-dhe-besim-te-qytetaret/100%Always2020-04-09 10:25
https://a2news.com/video/5-viktima-nga-koronavirusi-ne-kosove/100%Always2020-04-08 20:24
https://a2news.com/video/denaj-do-te-rishikohet-buxheti-por-edhe-rritja-ekonomike/100%Always2020-04-08 20:14
https://a2news.com/video/rama-nuk-iu-leme-vetem-do-te-nderhyjme-ne-kodin-penal/100%Always2020-04-09 14:51
https://a2news.com/video/koronavirusi-spanja-nuk-njeh-permiresim/100%Always2020-04-08 19:39
https://a2news.com/video/muka-numri-i-viktimave-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-me-i-madh-nga-ai-qe-raportohet/100%Always2020-04-08 18:58
https://a2news.com/video/studimet-vaksina-dhe-perballja-me-koronavirusin/100%Always2020-04-08 18:49
https://a2news.com/video/publikohen-shifrat-zyrtare-nje-tjeter-dite-tragjike-per-spanjen/100%Always2020-04-08 16:18
https://a2news.com/video/pikepyetjet-e-garancise-sovrane-te-qeverise-a2-business-08-04-2020/100%Always2020-04-08 15:26
https://a2news.com/video/nisin-testimet-per-nje-vaksine-kunder-covid-19-ne-shba-financohen-nga-bill-gates/100%Always2020-04-08 14:17
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-400-numri-i-personave-te-prekur-2/100%Always2020-04-08 13:59
https://a2news.com/video/hetimet-per-maskat-spak-izolimi-na-pengon-te-pyesim-te-paditurit/100%Always2020-04-08 13:53
https://a2news.com/video/nderhyne-te-qeveria-do-te-paguajne-edhe-hotelin-diaspora-shqiptare-zgjidhi-problemin-e-emigranteve/100%Always2020-04-08 13:38
https://a2news.com/video/karantina-po-mban-larg-artistet-nga-sheshi-i-xhirimit/100%Always2020-04-08 13:16
https://a2news.com/video/tingujt-e-violines-per-tu-cliruar-nga-izolimi/100%Always2020-04-08 12:09
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-per-bizneset-kompanite-do-marrin-kredi-per-pagat-e-punonjesve/100%Always2020-04-08 11:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-400-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-08 11:21
https://a2news.com/video/wuhani-del-nga-izolimi-perqafime-me-maska-dhe-festival-dritash/100%Always2020-04-08 11:08
https://a2news.com/video/abuzimi-me-cmimet-gjobat-per-bizneset-edhe-pas-luftes/100%Always2020-04-08 11:04
https://a2news.com/video/nga-kapshtica-ne-hotel-27-emigrantet-hyjne-ne-atdhe/100%Always2020-04-08 11:02
https://a2news.com/video/rekord-tragjik-vdekjesh-ne-shba-trump-sulmon-ashper-obsh-ne/100%Always2020-04-08 11:00
https://a2news.com/video/britani-e-madhe-mbi-780-viktima-ne-nje-dite-johnson-ne-gjendje-te-qendrueshme/100%Always2020-04-08 10:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-bllokon-ne-sarande-familjen-austriake/100%Always2020-04-08 10:50
https://a2news.com/video/miratohet-garancia-sovrane-per-bizneset/100%Always2020-04-08 10:48
https://a2news.com/video/dita-nderkombetare-arritjet-dhe-shqetesimet-e-komunitetit-rom/100%Always2020-04-08 09:19
https://a2news.com/video/aplikacioni-zoom-me-probleme-sigurie-u-perdor-edhe-ne-mbledhjen-e-keshillit-te-sigurise-kombetare/100%Always2020-04-08 09:11
https://a2news.com/video/jemi-ne-karantine-si-te-kalojme-kohe-cilesore-me-familjen/100%Always2020-04-08 08:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-si-qendron-ne-izolim-nje-alpiniste/100%Always2020-04-08 08:31
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shkoder-qytetaret-ende-te-pabindur-per-te-respektuar-oraret/100%Always2020-04-08 08:26
https://a2news.com/video/kategori-ne-rrezik-cfare-i-pret-stomatologet/100%Always2020-04-08 07:57
https://a2news.com/video/koronavirusi-epidemiologia-ne-shqiperi-kemi-nje-perqindje-te-madhe-te-rasteve-te-lehta/100%Always2020-04-08 07:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-08 07:34
https://a2news.com/video/mjeku-shqiptar-ne-gjermani-koronavirusi-ftohje-e-zakonshme-mos-e-dramatizoni/100%Always2020-04-07 21:13
https://a2news.com/video/italia-publikon-bilancin-tragjik-te-radhes/100%Always2020-04-07 20:20
https://a2news.com/video/sistemi-shendetesor-italian-ne-kolaps-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-07 20:17
https://a2news.com/video/maqedoni-e-veriut-qeveria-lehteson-masat-kufizuese-per-qytetaret/100%Always2020-04-07 20:07
https://a2news.com/video/rezultoi-pozitive-ne-itali-mjekja-shqiptare-tregon-ne-a2-perballjen-me-koronavirusin/100%Always2020-04-07 19:52
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-koronavirusi-sherbimet-qe-ofrohen-nga-bashkia-e-tiranes/100%Always2020-04-07 19:49
https://a2news.com/video/ekonomi-lufte-si-e-lexojne-ekspertet-paketen-financiare/100%Always2020-04-07 19:40
https://a2news.com/video/ahmetaj-qirate-jane-shtyre-per-te-shmangur-konflikte-sociale/100%Always2020-04-07 19:06
https://a2news.com/video/pampuri-numri-i-testeve-bazohet-mbi-buxhetin-qe-ka-dhene-qeveria-per-to/100%Always2020-04-07 18:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-nen-kontroll-epidemiologu-alban-ylli-sukses-i-strategjise-qe-kemi-zgjedhur-per-testimet/100%Always2020-04-07 18:49
https://a2news.com/video/debati-mbi-sasine-e-testeve-te-kryera-komiteti-teknik-i-eksperteve-nuk-ka-arsye-te-ndryshojme-strategjine/100%Always2020-04-07 18:41
https://a2news.com/video/largimet-nga-puna-ekspertet-japin-alarmin-kosto-te-larta-per-buxhetin/100%Always2020-04-07 17:25
https://a2news.com/video/te-papunet-e-koronavirusit-cfare-po-ndodh-me-tregun/100%Always2020-04-07 15:26
https://a2news.com/video/per-here-te-pare-nga-janari-asnje-i-vdekur-nga-koronavirusi-ne-kine/100%Always2020-04-07 15:13
https://a2news.com/video/presidenti-meta-ne-shkoder-bashkepunim-per-ta-perballuar-situaten/100%Always2020-04-07 15:08
https://a2news.com/video/covid-19-ne-itali-mattarella-falenderon-mjeket-paguan-sherbimin-me-jete/100%Always2020-04-07 15:06
https://a2news.com/video/impakti-pozitiv-i-krizes-mundesite-dhe-ndryshimet-qe-solli-koronavirusi/100%Always2020-04-07 15:01
https://a2news.com/video/deputetet-do-te-thyejne-karantinen-seance-plenare-per-rrezimin-e-dekreteve-te-metes/100%Always2020-04-07 14:41
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-6-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-07 14:36
https://a2news.com/video/rritet-perseri-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje/100%Always2020-04-07 12:21
https://a2news.com/video/mberrijne-nga-turqia-6-autoambulanca-te-reja/100%Always2020-04-07 12:12
https://a2news.com/video/cfare-ndodh-ne-terapine-intensive/100%Always2020-04-07 12:11
https://a2news.com/video/nisin-pagat-e-luftes-nuk-perfitojne-ata-qe-punojne-ne-te-zeze/100%Always2020-04-07 11:58
https://a2news.com/video/covid-19-ne-elbasan-rriten-te-infektuarit-me-i-fundit-pronar-lokali/100%Always2020-04-07 11:56
https://a2news.com/video/asnje-rast-me-covid-19-qytetaret-kuksiane-shperfillin-rregullat-e-pandemise/100%Always2020-04-07 11:56
https://a2news.com/video/neco-nje-nga-mjeket-qe-shkoi-ne-itali-askush-nuk-na-testoi-e-degjuam-vetem-nga-media/100%Always2020-04-07 11:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-vetem-6-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit-383-ne-total/100%Always2020-04-07 11:43
https://a2news.com/video/qeveria-mori-120-milione-euro-borxh-cfare-impakti-do-te-kete-ne-ekonomi/100%Always2020-04-07 11:00
https://a2news.com/video/kombinat-te-gjithe-ne-radhe-per-tu-dezinfektuar-para-se-te-futen-ne-treg/100%Always2020-04-07 10:37
https://a2news.com/video/4-jave-ne-karantine-sa-respektohen-masat-dhe-oraret-ne-elbasan/100%Always2020-04-07 10:35
https://a2news.com/video/4-jave-ne-karantine-qytetaret-e-vlores-percjellin-dimrin-me-zjarr/100%Always2020-04-07 10:34
https://a2news.com/video/gazetari-behet-pjese-e-nismes-adopto-nje-gjyshe/100%Always2020-04-07 10:32
https://a2news.com/video/pse-fjala-lufte-eshte-e-gabuar/100%Always2020-04-07 10:29
https://a2news.com/video/jeta-ne-karantine-ndihme-per-viktimat-e-dhunes-ne-familje/100%Always2020-04-07 10:23
https://a2news.com/video/cobo-kriza-ekonomike-mund-te-na-demtoje-me-shume-se-pandemia/100%Always2020-04-07 09:53
https://a2news.com/video/gjermania-komandon-covid-19-mjeku-shqiptar-vecon-3-elementet-qe-po-bejne-diferencen/100%Always2020-04-07 09:44
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-07 09:15
https://a2news.com/video/paketa-ekonomike-ne-kosove-lehtesi-per-biznesin-dhe-familjet-ne-nevoje/100%Always2020-04-06 20:51
https://a2news.com/video/gjermania-mban-te-ulet-numrin-e-vdekshmerise-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-06 20:38
https://a2news.com/video/suedia-shmang-masat-drastike/100%Always2020-04-06 20:18
https://a2news.com/video/ulen-rastet-e-reja-me-koronavirus-ne-itali/100%Always2020-04-06 20:11
https://a2news.com/video/koronavirusi-qeveria-merr-100-milione-euro-borxh-me-interes-196/100%Always2020-04-06 20:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-kosova-i-jep-perparesi-informimit-te-qytetareve/100%Always2020-04-06 20:01
https://a2news.com/video/doktori-allkja-thirrje-per-ministren-e-shendetesise-trajnoni-mjeke-per-kujdesin-intensiv/100%Always2020-04-06 19:34
https://a2news.com/video/situata-ne-shkoder-ademi-ka-6-dite-qe-nuk-po-testohen-dot-3-familje/100%Always2020-04-06 19:31
https://a2news.com/video/me-shume-viktima-ne-itali-por-rastet-e-reja-vijojne-te-ulen/100%Always2020-04-06 19:29
https://a2news.com/video/avokatet-shteti-nuk-mund-te-ndaloje-hyrjen-e-shtetasve-shqiptare-ne-vend/100%Always2020-04-06 18:45
https://a2news.com/video/shkodranet-nuk-respektojne-rregullat-shtohen-rastet-me-koronavirus/100%Always2020-04-06 18:23
https://a2news.com/video/te-bllokuar-ne-kufi/100%Always2020-04-06 18:18
https://a2news.com/video/rakacolli-kemi-kapacitete-per-me-shume-testime-por-po-testojme-aq-sa-eshte-e-nevojshme/100%Always2020-04-06 18:14
https://a2news.com/video/gjykata-liron-nga-qelia-drejtorin-e-burgut-313/100%Always2020-04-06 15:24
https://a2news.com/video/i-infektuar-me-koronavirus-kryeministri-britanik-trajtohet-me-oksigjen/100%Always2020-04-06 15:19
https://a2news.com/video/pa-koment-durres-dhe-vlore-njerezit-te-shkujdesur-ne-tregje/100%Always2020-04-06 15:00
https://a2news.com/video/masat-izoluese-ne-madrid-po-japin-rezultate-ne-cilesine-e-ajrit/100%Always2020-04-06 14:54
https://a2news.com/video/rama-masat-drastike-po-japin-rezultat-do-te-kishim-mbi-280-viktima/100%Always2020-04-06 14:51
https://a2news.com/video/a-ka-para-qeveria-per-te-perballuar-krizen/100%Always2020-04-06 14:37
https://a2news.com/video/shifrat-e-koronavirusit-kur-do-ta-arrijme-dhe-kalojme-pikun/100%Always2020-04-06 13:42
https://a2news.com/video/beteja-kunder-covid-19-italia-aktivizon-satelitin-e-be-per-te-kontrolluar-izolimin/100%Always2020-04-06 13:13
https://a2news.com/video/spanja-publikon-shifrat-ditore-regjistrohet-numri-me-i-ulet-i-viktimave-qe-prej-24-marsit/100%Always2020-04-06 12:48
https://a2news.com/video/sfidat-e-mesimit-online-tafaj-sistemi-i-papergatitur-jane-perdorur-jo-pak-fonde/100%Always2020-04-06 12:46
https://a2news.com/video/mbyllja-e-kufijve-shqiptaret-vijojne-te-qendrojne-te-bllokuar-ne-kapshtice/100%Always2020-04-06 12:30
https://a2news.com/video/shkodra-injoron-covid-19-lleshaj-apel-qytetareve-te-zbatojne-masat-e-pandemise/100%Always2020-04-06 11:23
https://a2news.com/video/qeveria-merr-borxh-zhvillohet-sot-ankandi-per-120-milione-euro/100%Always2020-04-06 11:13
https://a2news.com/video/shkodra-e-pabindur-shtohen-rastet-me-koronavirus-por-masat-nuk-respektohen/100%Always2020-04-06 11:10
https://a2news.com/video/rreziku-i-dhunes-ndaj-grave-gjate-qendrimit-ne-shtepi/100%Always2020-04-06 11:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-ulet-numri-i-rasteve-te-reja-30-e-te-prekurve-jane-sheruar/100%Always2020-04-06 10:41
https://a2news.com/video/zakonisht-ka-10-milione-turiste-ne-vit-por-sot-stambolli-eshte-i-heshtur/100%Always2020-04-06 10:27
https://a2news.com/video/si-mund-te-futesh-per-te-bere-pazar-te-tregu-i-fruta-perimeve-ne-kombinat/100%Always2020-04-06 08:55
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-covid-19-a-po-mbingarkohen-femijet-ne-karantine/100%Always2020-04-06 08:44
https://a2news.com/video/tension-ne-kapshtice-emigrantet-e-bllokuar-ne-kufi-perleshen-me-policine/100%Always2020-04-06 08:32
https://a2news.com/video/shqiptaret-e-bllokuar-ne-kufi-skendaj-asnje-azilkerkuesi-smund-ti-kufizohet-e-drejta-e-levizjes/100%Always2020-04-06 08:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-kokedhima-te-trajtohet-ne-kompleksitet-ne-te-kundert-perfundojme-ne-anarki/100%Always2020-04-06 08:19
https://a2news.com/video/femijet-e-izoluar-nga-koronavirusi-perrallezat-e-mbremjes-ua-lexon-aida-baro/100%Always2020-04-06 07:55
https://a2news.com/video/koronavirusi-shkodranet-te-pabindur-sfidojne-masat-dhe-oraret/100%Always2020-04-06 07:35
https://a2news.com/video/java-e-katert-ne-karantinim-shqiperia-pas-40-oreve-te-izolimit-ne-fundjave/100%Always2020-04-06 08:01
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-525-viktima-ne-24-ore-shifra-me-e-ulet-qe-prej-19-marsit/100%Always2020-04-05 17:35
https://a2news.com/video/kremtohet-e-diela-e-palmes-papa-francesku-hap-javen-e-shenjte-mes-koronavirusit/100%Always2020-04-05 17:28
https://a2news.com/video/virusi-pandemik-ne-shba-parashikimi-i-zymte-i-trump-do-te-kemi-shume-viktima/100%Always2020-04-05 15:23
https://a2news.com/video/speciale-sfidat-e-mesimit-online/100%Always2020-04-05 14:27
https://a2news.com/video/shuhet-mjeshtri-i-madh-i-humorit-gezim-kruja/100%Always2020-04-05 13:49
https://a2news.com/video/java-e-pashkes-besimtaret-katolike-festojne-ne-karantine/100%Always2020-04-05 13:45
https://a2news.com/video/kabinat-dezinfektuese-masat-e-reja-drastike-ne-tregjet-e-kryeqytetit/100%Always2020-04-05 13:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-361-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-05 13:25
https://a2news.com/video/koronavirusi-efektet-e-izolimit-ne-arken-e-shtetit-340-mije-euro-gjoba/100%Always2020-04-05 13:21
https://a2news.com/video/nga-spitalet-tek-aplikacioni-italia-plan-me-5-pika-per-rikthimin-ne-normalitet/100%Always2020-04-05 12:04
https://a2news.com/video/shkoder-ceremonia-e-pazakonte-ne-katedralen-pa-njerez/100%Always2020-04-05 12:01
https://a2news.com/video/parisi-si-kurre-me-pare-ne-heshtje-e-pa-trafik-shfaq-madheshtine-e-tij/100%Always2020-04-05 11:47
https://a2news.com/video/lufta-me-armikun-e-padukshem-ne-rruget-e-tiranes-a2-futet-brenda-blindave-te-ushtrise/100%Always2020-04-04 19:43
https://a2news.com/video/681-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-ne-itali/100%Always2020-04-04 18:19
https://a2news.com/video/809-te-vdekur-ne-24-oret-e-fundit-ne-spanje-rekord-viktimash-ne-france/100%Always2020-04-04 18:17
https://a2news.com/video/kryeministri-prezanton-masat-lehtesuese-do-te-rriten-ndeshkimet-per-shkelesit-deri-ne-heqje-lirie/100%Always2020-04-04 17:06
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-18-viktima-dhe-333-raste-te-konfirmuara-deri-tani/100%Always2020-04-04 17:04
https://a2news.com/video/koronavirusi-brace-solidaritet-boteror-per-nje-rend-te-ri/100%Always2020-04-04 16:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-03-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-04 13:22
https://a2news.com/video/kina-ndalet-per-3-minuta-perkujtohen-viktimat-e-koronavirusit/100%Always2020-04-04 11:48
https://a2news.com/video/lufta-per-maska-gjermania-akuzon-shtetet-e-bashkuara-per-pirateri-moderne/100%Always2020-04-04 11:37
https://a2news.com/video/mesimi-online-ne-fshat-nuk-kane-as-smartphone-dhe-as-internet/100%Always2020-04-04 11:28
https://a2news.com/video/ministrja-shahini-provimet-e-matures-do-te-mbahen/100%Always2020-04-03 21:05
https://a2news.com/video/beruka-cdo-rast-i-dyshuar-eshte-testuar-testi-nuk-behet-per-qoke/100%Always2020-04-03 21:03
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-a-mund-ti-besojme-sherimit-te-kines/100%Always2020-04-03 20:34
https://a2news.com/video/shtyrja-e-pagesave-te-qirave-ekspertet-akti-normativ-i-pazbatueshem-shkak-informaliteti/100%Always2020-04-22 15:15
https://a2news.com/video/beruka-eshte-mire-qe-60-e-popullates-te-kapet-nga-viruset/100%Always2020-04-03 19:55
https://a2news.com/video/shtyrja-e-qirave-shano-qeveria-te-ngrinte-pagesat-e-taksave-para-se-te-fuse-hundet-ne-marredheniet-mes-privateve/100%Always2020-04-03 19:21
https://a2news.com/video/ekonomia-ne-krize-a-po-vepron-qeveria/100%Always2020-04-03 19:07
https://a2news.com/video/sfida-e-gjermanise-me-koronavirusin/100%Always2020-04-03 18:54
https://a2news.com/video/bota-perballe-koronavirusit-mesimet-nga-pandemia-e-gripit-spanjoll-ne-vitin-1918/100%Always2020-04-03 18:33
https://a2news.com/video/bukuria-ne-kohen-e-koronavirusit-kerkesat-per-berberet-dhe-estetistet/100%Always2020-04-03 18:22
https://a2news.com/video/itali-serish-mbi-700-viktima-nga-koronavirusi-ne-24-oret-e-fundit-renie-e-rasteve-te-reja/100%Always2020-04-03 17:34
https://a2news.com/video/sa-do-te-ndikoje-shtyrja-e-qirave-ne-tregun-imobiliar/100%Always2020-04-03 16:27
https://a2news.com/video/kriza-politike-ne-kosove-cila-eshte-zgjidhja-qe-po-ze-me-shume-terren/100%Always2020-04-03 16:07
https://a2news.com/video/teknologjia-dhe-pandemia-drone-per-izolimin-printer-3d-per-maskat-mbrojtese/100%Always2020-04-03 15:45
https://a2news.com/video/koronavirusi-mund-te-perhapet-edhe-nga-ajri-obsh-vlereson-perdorimin-e-maskave-nga-te-gjithe/100%Always2020-04-03 15:36
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-27-te-prekur-ne-24-ore-304-ne-total-2/100%Always2020-04-03 15:05
https://a2news.com/video/dy-anet-e-medaljes-101-vjecarja-sherohet-te-tjere-akuzojne-azilin-e-pleqve/100%Always2020-04-03 15:03
https://a2news.com/video/spanja-publikon-shifrat-ditore-vijon-numri-i-larte-i-viktimave-nga-koronavirusi/100%Always2020-04-03 14:54
https://a2news.com/video/i-kerkoi-ndjese-conte-ka-nje-pergjigje-per-von-der-leyen/100%Always2020-04-03 14:43
https://a2news.com/video/shkoder-invalidi-detyrohet-te-dale-qe-te-kerkoje-ndihme/100%Always2020-04-03 14:39
https://a2news.com/video/koronavirusi-ministri-cuci-masa-me-ushqime-stok-per-3-muaj/100%Always2020-04-03 14:31
https://a2news.com/video/rama-ekonomia-ringrihet-te-vdekurit-nuk-ringjallen/100%Always2020-04-03 14:26
https://a2news.com/video/shkon-ne-17-numri-i-personave-te-vdekur-nga-koronavirusi-ne-shqiperi/100%Always2020-04-03 14:24
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-02-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-03 14:19
https://a2news.com/video/ndalimi-i-pagesave-te-qirave-tabaku-mendesi-komuniste-ne-shkelje-te-kushtetutes/100%Always2020-04-03 12:54
https://a2news.com/video/pagesat-e-qirave-bushati-qeveria-nuk-ka-bere-shpikje-masat-jane-te-sinkronizuara/100%Always2020-04-03 12:52
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-12-raste-te-reja-ne-shkoder-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-03 15:56
https://a2news.com/video/ditelindje-ne-karantine-zamira-kita-tregon-pervjetorin-e-vecante/100%Always2020-04-03 10:48
https://a2news.com/video/leximi-ne-izolim-nisma-per-te-ndihmuar-femijet-dhe-prinderit/100%Always2020-04-03 10:44
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-27-te-prekur-ne-24-ore-304-ne-total/100%Always2020-04-03 10:38
https://a2news.com/video/gara-per-librin-e-karantines/100%Always2020-04-03 10:35
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-krijon-fluks-ne-bankat-e-nivelit-te-dyte/100%Always2020-04-03 10:11
https://a2news.com/video/mesimi-online-sfide-per-nxenesit-me-aftesi-ndryshe-dhe-prinderit/100%Always2020-04-03 10:07
https://a2news.com/video/te-moshuarit-ne-vlore-thyejne-rregullat-ne-rruge-per-pensionet-dhe-ushqime/100%Always2020-04-03 10:05
https://a2news.com/video/si-do-te-ndikoje-koronavirusi-ne-biznesin-nderkombetar/100%Always2020-04-03 11:40
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-mbi-3-miliarde-njerez-te-izoluar-ne-te-globin/100%Always2020-04-03 09:29
https://a2news.com/video/epidemiologu-eshte-testuar-maja-e-piramides-masat-kane-dhene-rezultat/100%Always2020-04-03 09:28
https://a2news.com/video/matura-shteterore-vrapi-rishikim-te-programeve-smund-te-vazhdohet-me-te-njejtin-skenar/100%Always2020-04-03 09:21
https://a2news.com/video/rutine-e-re-per-te-gjithe-po-per-femijet-me-autizem/100%Always2020-04-02 20:11
https://a2news.com/video/perhapja-e-koronavirusit-mjeku-mezini-duhet-testim-me-i-gjere-per-te-pasur-nje-pasqyre-me-te-sakte/100%Always2020-04-02 19:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-epidemiologu-i-ishp-se-shpjegon-pse-nuk-behen-testime-masive-ne-shqiperi/100%Always2020-04-02 18:14
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-koronavirusit-australia-nis-testimin-e-dy-modeleve/100%Always2020-04-02 15:27
https://a2news.com/video/koronavirusi-ku-duhet-te-fokusohen-masat-e-qeverise/100%Always2020-04-02 15:18
https://a2news.com/video/spitalet-ne-kolaps-sindikata-e-mjekeve-spanja-injoroi-alarmin-e-doktoreve-ne-nisje-te-pandemise/100%Always2020-04-02 15:05
https://a2news.com/video/be-tani-eshte-me-ju-ursula-von-der-leyen-i-kerkon-ndjese-italise/100%Always2020-04-02 14:56
https://a2news.com/video/xhacka-i-pergjigjet-opozites-tenderi-ne-perputhje-me-ligjin-pd-te-ndihmoje/100%Always2020-04-02 14:44
https://a2news.com/video/efekti-i-koronavirusit-bie-cmimi-i-karburanteve/100%Always2020-04-02 14:02
https://a2news.com/video/pas-shiut-e-bores-rikthehet-dielli-parashikimi-i-motit-per-fundjaven/100%Always2020-04-02 14:01
https://a2news.com/video/autizmi-nuk-zgjedh-autizmi-flet/100%Always2020-04-02 13:43
https://a2news.com/video/bylykbashi-rama-nuk-deklaroi-arrestimin-ne-itali-kryeministri-ishte-thjesht-sherr-me-nje-polic/100%Always2020-04-02 13:37
https://a2news.com/video/testi-per-covid-19-policia-denoncon-ne-prokurori-kontrabanden/100%Always2020-04-02 13:23
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-nderron-jete-nje-tjeter-person-shkon-ne-277-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-04-02 13:19
https://a2news.com/video/shkoder-bashkia-dhe-pd-perkujtojne-2-prillin/100%Always2020-04-02 13:09
https://a2news.com/video/pandemia-e-koronavirusit-si-ia-doli-kina/100%Always2020-04-02 12:50
https://a2news.com/video/vasili-kjo-seshte-karantine-por-kufizim-levizje-testimi-eshte-jetik/100%Always2020-04-02 12:48
https://a2news.com/video/koronavirusi-fut-turizmin-ne-kolaps-nisin-pushimet-masive-nga-puna/100%Always2020-04-02 12:37
https://a2news.com/video/mbi-10000-viktima-ne-spanje-nga-koronavirusi-950-vetem-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-02 11:54
https://a2news.com/video/mbi-5-mije-viktima-ne-shba-nju-jorku-mbetet-shteti-me-i-prekur/100%Always2020-04-02 11:49
https://a2news.com/video/obsh-ne-alarm-ne-pak-dite-shenohen-1-milion-raste-me-covid-19/100%Always2020-04-02 11:42
https://a2news.com/video/dimer-ne-pranvere-korca-dhe-juglindja-pushtohen-nga-debora/100%Always2020-04-02 11:38
https://a2news.com/video/te-moshuarit-thyejne-rregullat-e-pandemise-ne-vlore-ne-rruge-per-pensionin-e-ushqimet/100%Always2020-04-02 11:23
https://a2news.com/video/dita-e-autizmit-historia-e-mrekullueshme-e-emilise/100%Always2020-04-02 10:09
https://a2news.com/video/dita-e-autizmit-a-eshte-ende-i-forte-diskriminimi/100%Always2020-04-02 16:12
https://a2news.com/video/run4autism-kete-vit-maratona-me-8000-hapa/100%Always2020-04-02 10:02
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-denimi-ne-shtepi-dhe-kushtet-ne-burgjet-shqiptare/100%Always2020-04-02 08:58
https://a2news.com/video/nje-kenge-per-pandemine/100%Always2020-04-02 08:49
https://a2news.com/video/run4autism-koronavirusi-nuk-izolon-dot-maratonen-me-te-madhe-ne-bote/100%Always2020-04-02 08:43
https://a2news.com/video/shtepia-e-te-moshuarve-ne-kavaje-krali-te-izoluar-prej-9-marsit-se-bashku-me-stafin/100%Always2020-04-02 08:30
https://a2news.com/video/i-diplomuar-ne-karantine-mjeku-me-i-ri-shqiptar-nga-roma-ne-dita-jone/100%Always2020-04-02 08:19
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-shkodranet-ne-shetitje-thyejne-rregullat/100%Always2020-04-02 08:05
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-karantine-durrsaket-me-te-ndergjegjesuar-per-rregullat/100%Always2020-04-02 07:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-02 14:15
https://a2news.com/video/riatdhesimi-i-qytetareve-shqiptare-qe-koronavirusi-i-kishte-bllokuar-jashte-shtetit/100%Always2020-04-01 20:23
https://a2news.com/video/sa-me-shume-testime-edhe-te-njerezit-pa-simptoma-kritike/100%Always2020-04-01 19:58
https://a2news.com/video/qeveria-po-mendon-vetem-per-nje-pakice-sociale-kadia-duhet-pakete-per-te-gjithe-ekonomine/100%Always2020-04-01 19:40
https://a2news.com/video/itali-shtohen-rastet-e-reja-me-koronavirus-727-viktima-ne-24-ore/100%Always2020-04-01 19:37
https://a2news.com/video/qeveria-le-jashte-vemendjes-biznesin-e-madh/100%Always2020-04-01 19:02
https://a2news.com/video/kriza-ekonomike-nga-koronavirusi-guvernatori-i-bsh-shpjegon-masat-e-marra/100%Always2020-04-01 18:43
https://a2news.com/video/nuk-dihet-a-do-te-kete-sezon-veror-operatoret-turistike-cfare-presim-nga-plani-b-i-qeverise/100%Always2020-04-01 18:17
https://a2news.com/video/tomini-mendohet-se-koronavirusi-do-te-kete-edhe-nje-sezon-tjeter/100%Always2020-04-01 18:14
https://a2news.com/video/mbyllet-procesi-i-riatdhesimit-te-shqiptareve/100%Always2020-04-01 18:11
https://a2news.com/video/shkencetaret-ne-kine-zbulojne-antitrupat-qe-mund-te-trajtojne-covid-19/100%Always2020-04-01 15:35
https://a2news.com/video/pozitiv-edhe-efektivi-ne-vore-nisin-testimet-zinxhir/100%Always2020-04-01 14:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-asnje-ndihme-nga-qeveria-per-turizmin/100%Always2020-04-01 14:29
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shkon-ne-259-numri-i-personave-te-prekur/100%Always2020-04-01 14:27
https://a2news.com/video/vijojne-shifrat-tragjike-nga-spanja-864-viktima-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-04-01 14:05
https://a2news.com/video/frike-per-femijet-koronavirusi-nuk-po-kursen-askend/100%Always2020-04-01 13:44
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-drejtori-i-burgjeve-494-te-denuar-kerkuan-denimin-ne-shtepi/100%Always2020-04-01 13:32
https://a2news.com/video/bie-tarifa-100-cfare-e-diktoi-vendimin-e-kryeministrit-kurti/100%Always2020-04-01 13:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-shendeti-mendor-ne-pandemine-qe-dikton-izolimin/100%Always2020-04-01 13:07
https://a2news.com/video/priste-tamponin-e-dyte-negativ-gjendet-pa-jete-28-vjecari-shqiptar-ne-itali/100%Always2020-04-01 12:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-shehu-ka-ardhur-momenti-te-ndryshojme-strategji/100%Always2020-04-01 13:20
https://a2news.com/video/koronavirusi-mbyllen-sot-riatdhesimet-vijne-dy-avionet-e-fundit-nga-roma-dhe-londra/100%Always2020-04-01 12:12
https://a2news.com/video/mesimi-online-sfide-per-nxenesit-me-aftesi-ndryshe/100%Always2020-04-01 11:34
https://a2news.com/video/a-eshte-koronavirusi-fundi-i-globalizmit/100%Always2020-04-01 11:08
https://a2news.com/video/koronavirusi-dhe-modeli-i-shqiptareve-te-diaspores-ne-ekran/100%Always2020-04-01 10:55
https://a2news.com/video/pse-kaq-shume-viktima-ne-itali-mjeku-shqiptar-ne-breshia-jep-disa-arsye/100%Always2020-04-01 10:32
https://a2news.com/video/seferi-vetem-15-epidemiologe-gjurmojne-rastet-e-dyshuara-nuk-mjaftojne/100%Always2020-04-01 10:29
https://a2news.com/video/hajdari-qytetaret-e-kane-te-pamundur-te-izolohen-pa-nevojat-baze/100%Always2020-04-01 10:28
https://a2news.com/video/civici-kriza-ekonomike-do-te-arrije-pikun-kur-kurba-e-koronavirusit-te-filloje-zbritjen/100%Always2020-04-01 10:26
https://a2news.com/video/sfida-ndaj-covid-19-si-po-zbatohen-masat-per-kufizimin-e-levizjeve/100%Always2020-04-01 10:25
https://a2news.com/video/te-izolohesh-ne-qiell/100%Always2020-04-01 10:18
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-31-03-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-04-01 10:16