XML Sitemap

This is a XML Sitemap which is supposed to be processed by search engines which follow the XML Sitemap standard like Ask.com, Bing, Google and Yahoo.
It was generated using the WordPress content management system and the Google Sitemap Generator Plugin by Arne Brachhold.
You can find more information about XML sitemaps on sitemaps.org and Google's list of sitemap programs.

URLPriorityChange frequencyLast modified (GMT)
https://a2news.com/video/gjiknuri-kemi-adresuar-edhe-parakushtet-por-nderkohe-na-jane-paraqitur-kerkesa-te-reja/100%Always2020-05-31 22:17
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-nuk-ka-marreveshje-mes-paleve/100%Always2020-05-31 22:15
https://a2news.com/video/kerkoi-verifikim-per-hajdarin-e-kpa-kushtetuesja-rrezon-per-se-dyti-besnik-canin/100%Always2020-05-31 15:32
https://a2news.com/video/mesazhi-i-papes-njerezit-jane-me-te-rendesishem-se-ekonomia/100%Always2020-05-31 13:47
https://a2news.com/video/atentat-me-dy-te-vrare-ne-kurbin-shperthim-tritoli-ne-tirane/100%Always2020-05-31 13:36
https://a2news.com/video/plazhi-ne-kohe-pandemie-klosi-perfitimi-i-parcelave-per-shezlong-permes-e-albania/100%Always2020-05-31 13:21
https://a2news.com/video/e-diela-me-15-raste-te-reja-82-vjecarja-ende-nuk-llogaritet-ne-viktimat-nga-covid-19/100%Always2020-05-31 12:17
https://a2news.com/video/nderprerja-e-lidhjeve-me-obsh-ne-bota-kritikon-vendimin-e-presidentit-trump/100%Always2020-05-31 11:05
https://a2news.com/video/kukes-liqeni-pushton-rregullisht-tokat-e-mbjella/100%Always2020-05-31 10:50
https://a2news.com/video/sot-afati-i-fundit-palet-nuk-kane-ende-dakordesi-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-31 10:39
https://a2news.com/video/tjeter-nate-zjarri-ne-shba-vijojne-protestat-kunder-racizmit-shenohen-3-viktima/100%Always2020-05-31 09:48
https://a2news.com/video/italia-e-hapur-per-turistet-ne-qershor-hiqet-rregulli-i-karantines-per-te-huajt/100%Always2020-05-31 08:59
https://a2news.com/video/shba-protesta-ne-mbi-30-shtete-vriten-nje-19-vjecar-dhe-nje-polic/100%Always2020-05-31 08:41
https://a2news.com/video/banka-boterore-pandemia-varferon-shqiptaret-niveli-mund-te-arrije-ne-43-6/100%Always2020-05-31 08:24
https://a2news.com/video/puna-ne-kohen-e-covid-19/100%Always2020-05-30 16:54
https://a2news.com/video/heronjte-e-pandemise-doktoresha-shtatzene-qe-nuk-e-la-punen-asnjehere/100%Always2020-05-30 16:32
https://a2news.com/video/para-se-te-kishte-police-kishte-amerikane-civilet-e-armatosur-mbrojne-dyqanin-nga-plackitesit/100%Always2020-05-30 14:50
https://a2news.com/video/deshton-tentativa-prototipi-i-ri-i-space-x-shperthen-ne-platformen-e-leshimit/100%Always2020-05-30 12:42
https://a2news.com/video/lamtumire-nga-nje-ipad-pikellimi-ne-shba-per-100-mije-jete-te-humbura/100%Always2020-05-30 12:33
https://a2news.com/video/trump-nderpret-marredheniet-me-obsh/100%Always2020-05-30 12:21
https://a2news.com/video/a2-siguron-draft-opinionin-e-venecias-per-emerimet-ne-kushtetuese/100%Always2020-05-30 12:13
https://a2news.com/video/opinioni-i-venecias-ndryshime-ne-kushtetute-dhe-vetting/100%Always2020-05-30 12:12
https://a2news.com/video/vdekja-e-george-floyd-ngre-ne-kembe-ameriken-demtohet-edhe-selia-e-cnn/100%Always2020-05-30 11:49
https://a2news.com/video/mungon-uji-i-pijshem-banoret-e-ormanit-edhe-kur-vjen-eshte-i-ndotur/100%Always2020-05-30 11:44
https://a2news.com/video/industria-e-veres-ne-spanje-kriza-nga-koronavirus-gjunjezon-sektorin-me-vlere-12-miliarde-euro/100%Always2020-05-30 11:32
https://a2news.com/video/vetem-ne-paris-gatime-me-tre-yje-michelin-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-30 11:45
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-do-te-kete-me-te-njejtin-shkelqim-tapeti-i-kuq-i-hollywood/100%Always2020-05-30 09:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-29-05-2020/100%Always2020-05-30 07:48
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-dervishi-me-shume-ceshtje-pezull-sesa-ore-ne-dispozicion-krasniqi-e-ardhmja-peng-e-se-kaluares/100%Always2020-05-29 22:25
https://a2news.com/video/videoja-e-publikuar-nga-drejtori-i-policise-krasniqi-retorika-denigruese-eshte-kthyer-ne-kulture-politike/100%Always2020-05-29 21:16
https://a2news.com/video/kushtetuesja-ne-kosove-bashkurti-thaci-ka-peshen-me-te-madhe-te-fajit/100%Always2020-05-29 19:39
https://a2news.com/video/nga-qershori-ne-shtator-vale-nxehtesie-dhe-kushte-te-motit-ekstrem/100%Always2020-05-29 18:34
https://a2news.com/video/meta-edhe-nese-nuk-ka-konsensus-per-kodin-zgjedhor-do-te-shpall-diten-e-zgjedhjeve-pa-konsultime-me-partite-2/100%Always2020-05-29 18:02
https://a2news.com/video/tentative-vrasje-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-padi-ne-spak-ndaj-lleshajt-veliut-dhe-veliajt/100%Always2020-05-29 17:59
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-teknologjia-mbetet-ngerc-gjiknuri-i-ben-shume-mire-shqiperise-nese-takohet-rama-me-bashen/100%Always2020-05-29 17:57
https://a2news.com/video/ambasadori-italian-teatri-u-shnderrua-ne-fushebeteje-politike-por-nuk-i-perket-te-huajve-te-nderhyjne/100%Always2020-05-29 17:50
https://a2news.com/video/prej-1-qershorit-rihapen-te-gjitha-sportet-ne-vend-ndeshjet-pa-tifoze/100%Always2020-05-29 17:47
https://a2news.com/video/shtyrja-e-kredive-ekspertet-situata-mund-te-diktoje-nje-nderhyrje-te-trete/100%Always2020-05-29 15:29
https://a2news.com/video/eurobondi-ekspertet-qeveria-ti-drejtohet-tregut-te-brendshem/100%Always2020-05-29 15:13
https://a2news.com/video/kriza-nga-covid-19-bizneset-po-kerkojne-me-pak-kredi/100%Always2020-05-29 14:42
https://a2news.com/video/teknologjia-ne-zgjedhje-ekspertet-e-odihr-keshillojne-adoptim-gradual/100%Always2020-05-29 14:14
https://a2news.com/video/kompleksi-fantazme-ne-durres-banoret-te-paqarte-me-fatin-e-banesave/100%Always2020-05-29 13:59
https://a2news.com/video/nuk-ka-zgjedhje-ne-kosove-kushtetuesja-mbeshtet-thacin-i-hap-rrugen-qeverise-se-re/100%Always2020-05-29 13:16
https://a2news.com/video/23-raste-te-reja-tirana-perhap-virusin-edhe-ne-qytete-te-tjera/100%Always2020-05-29 12:45
https://a2news.com/video/aleatet-takojne-bashen-mediu-cdo-gje-qe-eshte-mbi-tryeze-qendrim-i-opozites-se-bashkuar/100%Always2020-05-29 12:31
https://a2news.com/video/kush-te-doje-te-hyje-meta-ne-hapesiren-e-pare-ligjore-do-te-dekretoj-zgjedhjet/100%Always2020-05-29 12:31
https://a2news.com/video/veliu-kunder-prokurorise-arrestojme-per-kanabis-por-i-shohim-rruges-kultivuesit/100%Always2020-05-29 12:30
https://a2news.com/video/rusia-rishikon-shifrat-ne-moske-dy-here-me-shume-viktima-nga-covid-19/100%Always2020-05-29 12:15
https://a2news.com/video/meta-edhe-nese-nuk-ka-konsensus-per-kodin-zgjedhor-do-te-shpall-diten-e-zgjedhjeve-pa-konsultime-me-partite/100%Always2020-05-29 11:48
https://a2news.com/video/trazirat-ne-mineapolis-gazetari-i-cnn-arrestohet-gjate-lidhjes-direkte/100%Always2020-05-29 11:04
https://a2news.com/video/moisi-habilaj-del-nga-burgu-por-nuk-do-te-kthehet-ne-shqiperi/100%Always2020-05-29 10:59
https://a2news.com/video/paga-e-luftes-zgjerohet-fasha-per-te-larguarit-nga-puna-deri-me-17-maj/100%Always2020-05-29 10:47
https://a2news.com/video/teatri-dhe-skavica-ekspertet-nuk-eshte-momenti-duhet-mbeshtetur-ekonomia/100%Always2020-05-29 10:42
https://a2news.com/video/artistet-padi-ne-spak-kerkohet-arrestimi-i-lleshajt-veliajt-dhe-drejtorit-te-policise/100%Always2020-05-29 10:41
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-28-05-2020/100%Always2020-05-29 10:37
https://a2news.com/video/punonjesit-e-fasonerive-ne-vlore-vijojne-protestat-per-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-29 10:35
https://a2news.com/video/drejtesi-funksionale-apo-jo-ceshtja-daci-dhe-shqetesimi-i-onm-per-vijimin-e-reformes/100%Always2020-05-29 08:43
https://a2news.com/video/klodian-tomorri-parku-diellor-i-karavastase-nje-lajm-i-mire/100%Always2020-05-29 07:45
https://a2news.com/video/pergjimi-nga-policia-vishaj-propozim-antikushtetues/100%Always2020-05-29 07:01
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-krize-politike-ne-britani-per-shkak-te-keshilltarit-te-kryeministrit/100%Always2020-05-29 06:30
https://a2news.com/video/mbledhja-e-keshillit-politik-hajdari-futet-ne-rend-dite-ceshtja-e-sistemit/100%Always2020-05-28 20:58
https://a2news.com/video/perfundon-tryeza-e-reformes-bylykbashi-mazhoranca-nuk-eshte-e-gatshme-per-identifikimin-biometrik/100%Always2020-05-28 20:55
https://a2news.com/video/gjiknuri-debat-artificial-per-teknologjine-ne-zgjedhje-uroj-qe-kjo-te-mos-perdoret-si-sebep/100%Always2020-05-28 20:52
https://a2news.com/video/normaliteti-i-ri-sa-te-sigurta-jane-plazhet/100%Always2020-05-28 20:22
https://a2news.com/video/vatra-e-infeksionit-ne-qsut-shefi-i-kirurgjise-ja-si-mund-te-jete-perhapur-virusi-ne-spital/100%Always2020-05-28 20:38
https://a2news.com/video/policia-apo-prokuroria-ndryshimet-ne-ligj-kush-do-ti-marre-pergjimet/100%Always2020-05-28 20:17
https://a2news.com/video/pergjimet-nga-policia-juristet-kunder-ndryshimeve-ligjore-krijon-shteg-abuzimi/100%Always2020-05-28 20:13
https://a2news.com/video/deputeti-stojku-komisioni-parlamentar-i-vetmi-legjitim-per-reformen/100%Always2020-05-28 17:39
https://a2news.com/video/tryeza-zgjedhore-fillon-numerimi-mbrapsht-per-perfundimin/100%Always2020-05-28 17:35
https://a2news.com/video/pa-koment-kapet-mjeti-lundrues-me-53-milione-kokaine/100%Always2020-05-28 16:13
https://a2news.com/video/autokinemate-argetimi-me-i-sigurt-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-28 14:56
https://a2news.com/video/akuzat-per-dhomen-e-pergjimeve-kurti-i-pergjigjet-thacit-jane-genjeshtra-dhe-shpifje/100%Always2020-05-28 14:49
https://a2news.com/video/skuadra-ne-fushe-tifozet-brohorasin-nga-shtepia/100%Always2020-05-28 14:47
https://a2news.com/video/shefja-e-onm-se-zbatimi-i-reformes-ne-drejtesi-duhet-te-vazhdoje-me-me-shume-vendosmeri-se-kurre/100%Always2020-05-28 14:42
https://a2news.com/video/yuri-kim-ne-levizje-takime-me-te-gjitha-palet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-28 14:39
https://a2news.com/video/teatri-dhe-skavica-sa-mundesi-ka-buxheti-per-ti-financuar/100%Always2020-05-28 14:33
https://a2news.com/video/vrasja-e-te-riut-ne-vlore-flet-babai-i-viktimes-nuk-kishte-probleme-shteti-te-mos-terhiqet-para-krimit/100%Always2020-05-28 12:53
https://a2news.com/video/mungon-rruga-qershite-e-godoleshit-ne-elbasan-pa-mundesi-transporti/100%Always2020-05-28 12:50
https://a2news.com/video/kina-kthen-fluturimet-carter-me-8-shtete-perjashton-shba-ne/100%Always2020-05-28 12:40
https://a2news.com/video/pa-koment-momenti-kur-rames-i-perfundon-koha-e-replikes-dhe-i-fiket-mikrofoni-ne-kuvend/100%Always2020-05-28 12:38
https://a2news.com/video/covid-19-shtetet-e-bashkuara-arrijne-pragun-e-100-mije-viktimave/100%Always2020-05-28 12:19
https://a2news.com/video/miratohet-ligji-kontrovers-kina-shton-perpjekjet-per-kontrollin-e-hong-kongut/100%Always2020-05-28 12:17
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-celibashi-veshtire-te-arrihet-dakordesi-per-ndryshimin-e-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-05-28 12:09
https://a2news.com/video/26-raste-vetem-ne-tirane-qsut-vatra-me-aktive/100%Always2020-05-28 14:45
https://a2news.com/video/interpelanca-per-teatrin-rama-asnje-pergjigje-per-hajdarin/100%Always2020-05-28 11:16
https://a2news.com/video/banoret-e-dardhasit-na-demton-migrimi-i-bleteve/100%Always2020-05-28 10:41
https://a2news.com/video/palmer-te-rinise-dialogu-kosoves-i-duhet-qeveria-e-re/100%Always2020-05-28 10:29
https://a2news.com/video/ibsen-elezi-partite-nuk-kane-patur-asnje-debat-te-brendshem-per-ndryshimin-e-sistemit-zgjedhor/100%Always2020-05-28 09:33
https://a2news.com/video/shtyhet-serish-procesi-ndaj-saimir-tahirit-seanca-e-radhes-ne-qershor/100%Always2020-05-28 08:42
https://a2news.com/video/rritja-e-rasteve-me-covid-19-epidemiologu-nje-infermiere-e-papergjegjshme-infektoi-shume-persona/100%Always2020-05-28 08:33
https://a2news.com/video/nuk-u-perjashtova-nga-parlamenti-per-lepireset-gjoni-tregon-arsyen-e-vertete-pse-u-pezullua-per-10-dite/100%Always2020-05-28 07:59
https://a2news.com/video/pandemia-e-pare-si-nje-mundesi-per-turizmin/100%Always2020-05-28 07:12
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-27-05-2020/100%Always2020-05-28 06:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-cfare-ndryshon-ne-sherbimet-e-transportit-rrugor/100%Always2020-05-28 06:54
https://a2news.com/video/51-te-infektuar-durresi-ende-vater-aktive/100%Always2020-05-28 06:28
https://a2news.com/video/onm-reagon-per-ceshtjen-daci-vendimet-e-kpa-kolegjiale/100%Always2020-05-27 21:00
https://a2news.com/video/futbolli-shqiptar-zbret-ne-fushe-perpara-drites-jeshile-ndeshje-ne-fshehtesi-2/100%Always2020-05-27 20:58
https://a2news.com/video/perplasja-me-twitter-trump-kercenon-te-mbylle-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-27 20:55
https://a2news.com/video/pasojat-e-pandemise-9-milione-turiste-ne-vit-sot-amsterdami-eshte-bosh/100%Always2020-05-27 20:53
https://a2news.com/video/skavica-kalvari-i-hidrocentralit-te-pare-te-kaskades-se-drinit/100%Always2020-05-27 20:51
https://a2news.com/video/sporti-mbetet-ne-karantine-futbolli-i-nenes-sportet-e-tjera-te-njerkes/100%Always2020-05-27 20:47
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-muka-po-tentohet-infektimi-masiv-i-popullates/100%Always2020-05-27 20:41
https://a2news.com/video/pjerin-ndreu-ne-a2-business-week-plazhi-te-hapet-me-shpejt-qeveria-te-jete-me-e-guximshme/100%Always2020-05-27 20:32
https://a2news.com/video/dritehijet-e-turizmit-shqiptar-ne-kushtet-e-pandemise/100%Always2020-05-27 20:16
https://a2news.com/video/pse-do-te-hapen-plazhet-te-paret-per-hotelet-ministri-klosi-e-sqaron-ne-a2-business-week/100%Always2020-05-27 19:30
https://a2news.com/video/si-do-te-pushojme-ne-plazhe-kete-vit-hotelerieret-ne-a2-business-week-topuzi-po-presim-udhezimin-e-qeverise/100%Always2020-05-27 19:02
https://a2news.com/video/zbardhja-e-krimeve-policia-100-mije-euro-ne-vit-per-informatoret/100%Always2020-05-27 18:16
https://a2news.com/video/bashkepunetoret-e-drejtesise-te-penduarit-qe-fundosen-shoket-e-tyre/100%Always2020-05-27 18:10
https://a2news.com/video/rrjeti-i-informatoreve-fishta-i-demtuar-per-shkak-te-levizjeve-ne-polici/100%Always2020-05-27 17:51
https://a2news.com/video/pergjimet-e-policise-spak-e-prokuroria-cenon-te-drejtat-e-njeriut-antikushtetues/100%Always2020-05-27 17:29
https://a2news.com/video/futbolli-shqiptar-zbret-ne-fushe-perpara-drites-jeshile-ndeshje-ne-fshehtesi/100%Always2020-05-27 17:20
https://a2news.com/video/pas-covid-19-masa-specifike-per-te-perballuar-te-nxehtin-e-veres/100%Always2020-05-27 15:48
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-50-e-fushatave-elektorale-do-financohet-nga-shteti/100%Always2020-05-27 14:57
https://a2news.com/video/parku-fotovoltaik-i-karavastase-kompania-franceze-shpallet-fituese-per-investimin-100-milione-euro/100%Always2020-05-27 14:41
https://a2news.com/video/financimi-i-ekonomise-historiku-i-marreveshjeve-te-fmn-me-shqiperine/100%Always2020-05-27 14:26
https://a2news.com/video/12-femije-per-grup-rregullat-e-reja-ne-kopshte/100%Always2020-05-27 14:10
https://a2news.com/video/marreveshje-e-re-me-fmn-angjeli-shpjegon-propozimin/100%Always2020-05-27 13:24
https://a2news.com/video/publikohet-video-e-arrestimit-te-njeriut-me-ngjyre-para-vdekjes/100%Always2020-05-27 12:57
https://a2news.com/video/rama-dhe-basha-perballe-fermereve-perplasje-ne-distance-per-bujqesine/100%Always2020-05-27 12:54
https://a2news.com/video/plani-b-i-futbollit-shtyrja-me-10-qershor-kupa-me-format-si-champions/100%Always2020-05-27 12:45
https://a2news.com/video/kufizimi-i-lirive-nga-kina-trazira-ne-hong-kong-qindra-te-arrestuar/100%Always2020-05-27 12:35
https://a2news.com/video/aksi-elbasan-metalurgji-gropat-ne-rruge-shtojne-rrezikun-e-aksidenteve/100%Always2020-05-27 12:44
https://a2news.com/video/koronavirusi-shehu-kurba-anormale-ne-shqiperi-tregon-se-dicka-nuk-shkon/100%Always2020-05-27 11:58
https://a2news.com/video/qsut-vatra-me-e-re-13-te-prekur-mes-stafit-mjekesor-dhe-pacienteve/100%Always2020-05-27 11:52
https://a2news.com/video/gruemire-ure-njerezore-per-te-realizuar-pelegrinazhin-ne-kishen-900-vjecare/100%Always2020-05-27 11:21
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-tuberkulozit-greqia-mbron-nga-covid-19-ne-qershor-nis-vaksinimi/100%Always2020-05-27 11:04
https://a2news.com/video/efekti-pozitiv-i-pandemise-koronavirusi-rriti-sasine-dhe-cilesine-e-mjaltit/100%Always2020-05-27 10:41
https://a2news.com/video/shpallet-kompania-fituese-e-parkut-voltaik-te-karavastase-rama-100-milione-euro-investim/100%Always2020-05-27 10:31
https://a2news.com/video/twitter-shuplake-trumpit-i-korrigjon-postimet-sepse-mund-te-jene-keqinformuese/100%Always2020-05-27 11:00
https://a2news.com/video/analistet-jo-lojera-te-tregohet-kush-po-kerkon-te-vrase-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-05-27 09:30
https://a2news.com/video/amerika-latine-epiqendra-e-pandemise-rekord-rastesh-me-covid-19/100%Always2020-05-27 08:55
https://a2news.com/video/kaso-per-reformen-zgjedhore-dje-nje-hap-i-vogel-qe-duhet-vleresuar-ende-heret-per-te-folur-per-konsensus/100%Always2020-05-27 08:54
https://a2news.com/video/fundjava-pa-makina-nga-vjeshta-si-pritet-propozimi-nga-restorantet-ne-periferi/100%Always2020-05-27 07:58
https://a2news.com/video/koronavirusi-nuk-sulmon-rruget-respiratore-por-ato-te-frymemarrjes-5-fjale-nga-edmond-tupja/100%Always2020-05-27 07:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-26-05-2020/100%Always2020-05-27 06:36
https://a2news.com/video/kam-shume-per-te-thene-nje-roman-dashurie/100%Always2020-05-27 06:28
https://a2news.com/video/tregu-imobiliar-klientet-terheqin-pronat-nga-rrjeti-airbnb-shkurton-25-te-stafit/100%Always2020-05-26 20:44
https://a2news.com/video/ceshtja-e-teatrit-ministrja-margariti-keqardhje-eshte-kthyer-ne-nje-vegel-ne-dore-te-politikes/100%Always2020-05-26 19:59
https://a2news.com/video/dy-aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-nje-pale-kerkon-drejtesi-tjetra-ndryshim-te-sistemit-politik/100%Always2020-05-26 19:52
https://a2news.com/video/zgjedhorja-vasili-temat-e-nxehta-prova-e-vertete-hajdari-marreveshje-per-buxhetin-e-partive/100%Always2020-05-26 18:45
https://a2news.com/video/rikthimi-i-opozites-dakordesi-per-propozimet-jo-me-zgjedhje-ne-vere/100%Always2020-05-26 17:41
https://a2news.com/video/kim-me-bashen-mbani-zotimet-mbyllni-reformen-ne-maj/100%Always2020-05-26 17:25
https://a2news.com/video/pandemia-gjunjezon-perune-situate-katastrofike-nuk-ka-shtreter-per-pacientet/100%Always2020-05-26 16:09
https://a2news.com/video/iu-bind-masave-te-kufizimit-kryeministri-holandez-nuk-e-takoi-nenen-para-se-te-vdiste/100%Always2020-05-26 16:07
https://a2news.com/video/gjyqet-ne-pandemi-ministria-e-drejtesise-propozon-rihapjen-e-gjykatave/100%Always2020-05-26 16:04
https://a2news.com/video/deportimi-i-turqve-okb-i-kerkon-sqarime-qeverise-shqiptare/100%Always2020-05-26 16:02
https://a2news.com/video/sherbimi-urban-ne-vlore-50-punonjes-kerkojne-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-26 15:58
https://a2news.com/video/frenimi-i-perhapjes-se-covid-19-disa-shtete-europiane-do-te-rihapin-kufijte-ne-qershor/100%Always2020-05-26 15:56
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-2-ende-jo-aktive-per-bizneset/100%Always2020-05-26 15:46
https://a2news.com/video/yuri-kim-takon-bashen-reforma-te-perfundoje-brenda-majit/100%Always2020-05-26 15:30
https://a2news.com/video/kapur-ne-kamera-roboti-kamerier-ne-korene-e-jugut/100%Always2020-05-26 14:11
https://a2news.com/video/kapur-ne-kamera-spektakel-ne-qiellin-e-italise/100%Always2020-05-26 14:10
https://a2news.com/video/meta-nxjerr-mesazhet-e-diplomateve-ambasada-e-shba-te-mos-corientohemi/100%Always2020-05-26 13:50
https://a2news.com/video/vazhdojne-perplasjet-thaci-kurti-erdhi-per-te-me-shkarkuar-po-iken-vete-me-shpejt/100%Always2020-05-26 13:43
https://a2news.com/video/nje-zvicer-e-vogel-afer-elbasanit-por-mungon-infrastruktura/100%Always2020-05-26 12:54
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-2-vathi-e-domosdoshme-por-te-mbulohej-100-nga-shteti/100%Always2020-05-26 12:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-25-05-2020/100%Always2020-05-26 12:10
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-2-procesi-pezull-ende-pa-firmosur-marreveshjet-me-bankat/100%Always2020-05-26 12:30
https://a2news.com/video/mali-i-zi-hap-kufijte-shteti-i-pare-ne-europe-pa-covid-19/100%Always2020-05-26 12:05
https://a2news.com/video/cipi-te-rikthejme-demokracine-ne-shqiperi/100%Always2020-05-26 12:04
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-1-humbje-jete-25-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-26 11:46
https://a2news.com/video/rihapja-e-gjykatave-ministria-e-drejtesise-propozon-ndryshimin-e-aktit-normativ/100%Always2020-05-26 11:23
https://a2news.com/video/budina-do-rikthehemi-ne-tirane-me-nje-proteste-te-fuqishme-politike-por-jo-partiake/100%Always2020-05-26 10:51
https://a2news.com/video/pas-ngercit-grupi-i-punes-rimblidhet-ne-tryezen-e-diskutimeve/100%Always2020-05-26 10:05
https://a2news.com/video/eurobondi-650-milione-euro-ne-qershor-denaj-ekonomia-do-te-bjere-5-rrisim-deficitin/100%Always2020-05-26 09:56
https://a2news.com/video/ilaci-kunder-malarias-obsh-pezullon-testimin-tek-pacientet-me-covid-19/100%Always2020-05-26 08:50
https://a2news.com/video/shqepen-serish-rruget-e-durresit/100%Always2020-05-26 08:34
https://a2news.com/video/tryeza-e-reformes-zgjedhore-hajdari-sot-prezantoj-draftin-per-ligjin-e-referendumit/100%Always2020-05-26 07:36
https://a2news.com/video/mesazhet-e-ambasadores-amerikane-per-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-05-26 07:22
https://a2news.com/video/ligji-per-kriptomonedhat-dhe-te-dielat-pa-makina-nga-vjeshta-ne-pranvere/100%Always2020-05-26 06:32
https://a2news.com/video/perfundon-muaji-i-sakrifices-bajrami-ne-kushtet-e-pandemise/100%Always2020-05-25 20:27
https://a2news.com/video/masat-ndaj-virusit-bino-me-mire-te-sakrifikojme-qejfin-se-punen-vendimet-i-merr-qeveria-edhe-ne-bote/100%Always2020-05-25 20:14
https://a2news.com/video/masat-e-qeverise-rezart-prifti-e-gjithe-ekonomia-orientohet-nga-kryeministri-me-facebook/100%Always2020-05-25 20:15
https://a2news.com/video/mbyllja-e-fundjaves-avokati-kryeministri-ska-asnje-te-drejte-te-marre-keto-vendime/100%Always2020-05-25 20:15
https://a2news.com/video/aleanca-per-teatrin-zhvendoset-ne-kukes-budina-nuk-duam-pushtet/100%Always2020-05-25 17:57
https://a2news.com/video/gjyqtari-i-kpa-arsyetimi-i-gjykates-per-pezullimin-e-dacit/100%Always2020-05-25 17:18
https://a2news.com/video/kercenime-diplomatike-kur-politika-detyron-ambasadoret-te-forcojne-gjuhen/100%Always2020-05-25 15:11
https://a2news.com/video/sa-do-te-preket-turizmi-nga-pandemia/100%Always2020-05-25 14:35
https://a2news.com/video/europa-rihap-plazhet-me-masa-sigurie/100%Always2020-05-25 14:10
https://a2news.com/video/pandemia-ne-rajon-zero-raste-te-reja-ne-kosove-dhe-mal-te-zi/100%Always2020-05-25 13:16
https://a2news.com/video/sfidojne-koronavirusin-amerikanet-pushtojne-plazhet-ne-diten-e-kujteses/100%Always2020-05-25 13:04
https://a2news.com/video/pogradeci-bosh-qyteti-liqenor-ndjen-mungesen-e-vizitoreve/100%Always2020-05-25 12:37
https://a2news.com/video/rizgjohen-madridi-e-barcelona-lehtesohen-kufizimet-ne-qytetet-me-te-medha-spanjolle/100%Always2020-05-25 12:26
https://a2news.com/video/ceshtja-dvorani-a2-zbardh-korrespondencen-mes-presidentit-dhe-klgj-se/100%Always2020-05-25 12:22
https://a2news.com/video/elbasan-bleresit-pas-izolimit-cmimet-e-fruta-perimeve-jane-te-larta/100%Always2020-05-25 12:17
https://a2news.com/video/imunologu-sulcebe-90-e-popullsise-se-vendit-tone-e-paprekur-nga-covid-19/100%Always2020-05-25 11:59
https://a2news.com/video/java-sjell-mot-te-paqendrueshem-vranesira-te-shumta-dhe-reshje-deri-ne-fundjave/100%Always2020-05-25 11:24
https://a2news.com/video/refuzon-shkarkimin-e-keshilltarit-qe-theu-karantinen-stuhi-kritikash-kunder-johnson/100%Always2020-05-25 10:39
https://a2news.com/video/vrasja-e-breshanajt-burime-nga-grupi-hetimor-me-shume-se-2-persona-te-perfshire-ne-ngjarje/100%Always2020-05-25 09:37
https://a2news.com/video/kikia-pikat-e-metes-mund-te-qendrojne-por-nuk-rihapet-dot-kapitulli-i-reformes-ne-drejtesi/100%Always2020-05-25 08:45
https://a2news.com/video/rekord-rastesh-me-covid-19-shba-pezullon-udhetimet-nga-brazili/100%Always2020-05-25 08:36
https://a2news.com/video/efektet-e-pandemise-cilet-sektore-vuajten-pasojat-me-te-renda/100%Always2020-05-25 07:45
https://a2news.com/video/te-dielen-ne-4-te-mengjesit-spiropali-shpjegon-ne-a2-pse-u-zgjodh-kjo-menyre-per-te-prishur-teatrin-kombetar/100%Always2020-05-25 07:30
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-per-ke-bien-kembanat-e-ambasadores-kim/100%Always2020-05-25 06:40
https://a2news.com/video/roland-hysi-ne-ciklin-bisedat-me-shume-se-20-vjet-ne-syrin-e-publikut/100%Always2020-05-24 19:39
https://a2news.com/video/pezullimi-i-luan-dacit-avokatet-ska-veper-penale-ska-mase-ne-fuqi/100%Always2020-05-24 13:33
https://a2news.com/video/ekzekutohet-me-bresheri-kallashnikovi-i-riu-ne-vlore/100%Always2020-05-24 10:31
https://a2news.com/video/sezoni-veror-ne-pandemi-bashkia-e-himares-dhe-bizneset-hasin-veshtiresi/100%Always2020-05-24 10:28
https://a2news.com/video/vrasje-ne-vlore-ekzekutohet-me-arme-25-vjecari-kristjan-breshanaj/100%Always2020-05-24 09:25
https://a2news.com/video/muzika-smund-te-ndalet-banda-e-rokut-izolohet-bashke-per-te-mbajtur-gjalle-pasionin/100%Always2020-05-23 21:14
https://a2news.com/video/pandemia-dhe-kriza-ekonomike-firmat-qe-perdoren-robotet-per-shitjet-online/100%Always2020-05-23 15:48
https://a2news.com/video/trajtimi-me-plazme-gjaku-i-pacienteve-te-sheruar-celesi-i-betejes-ndaj-koronavirusit/100%Always2020-05-23 15:06
https://a2news.com/video/te-nuhasesh-koronavirusin-misioni-i-pamundur-i-qenve-franceze/100%Always2020-05-23 14:50
https://a2news.com/video/rregullat-e-reja-ne-kisha-pa-takime-e-perqafime-dhe-15-metra-larg-njeri-tjetrit/100%Always2020-05-23 13:34
https://a2news.com/video/fluks-ne-zyrat-e-gjendjes-civile-ne-elbasan-kerkesa-per-celebrime-dhe-regjistrime-femijesh/100%Always2020-05-23 11:44
https://a2news.com/video/refoma-zgjedhore-opozita-propozon-te-henen-takim-ps-e-hena-pushim-osbe-rezervon-salle-per-te-marten/100%Always2020-05-23 11:31
https://a2news.com/video/koronavirusi-e-ardhmja-dhe-kombetarja-bare-rrefen-rikthimin-ne-normalitet-speciale-a2/100%Always2020-05-23 11:25
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-8-raste-te-reja-shkon-ne-989-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-23 10:30
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-lleshajt-hetime-penale-per-ndotesit-e-lumenjve/100%Always2020-05-23 10:15
https://a2news.com/video/bergamo-sherimi-i-ngadalte-pas-agonise-speciale-a2/100%Always2020-05-23 09:37
https://a2news.com/video/e-ardhmja-e-restoranteve-porosi-nga-shtepia-ushqimi-serviret-nga-nje-robot/100%Always2020-05-23 09:22
https://a2news.com/video/vetem-aleanca-ne-protesten-surprize-ne-tirane/100%Always2020-05-23 08:45
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-22-05-2020/100%Always2020-05-23 06:44
https://a2news.com/video/cfare-do-e-vrase-reformen-ne-drejtesi/100%Always2020-05-23 06:22
https://a2news.com/video/rezultati-i-studimit-global-trajtimi-i-sugjeruar-nga-trump-shkakton-vdekje-ose-aritmi/100%Always2020-05-22 19:24
https://a2news.com/video/sot-vetem-aleanca-ne-protesten-surprize-ne-tirane-neser-proteste-ne-shkoder/100%Always2020-05-22 18:42
https://a2news.com/video/reforma-ne-drejtesi-kallezim-tjeter-ne-horizont-kunder-togave-te-vetingut/100%Always2020-05-22 17:55
https://a2news.com/video/atentatoret-e-drejtesise-ngjela-meta-e-pranoi-rama-nuk-del-dot-kunder-shba/100%Always2020-05-22 17:46
https://a2news.com/video/pezullimi-i-dacit-a-do-te-kene-vlere-vendimet-e-tij/100%Always2020-05-22 17:38
https://a2news.com/video/shqetesimi-amerikan-meta-nuk-negocioj-fshehurazi-kunder-drejtesise/100%Always2020-05-22 19:02
https://a2news.com/video/opozita-kthehet-te-zgjedhorja-basha-nuk-ulemi-ne-tryezen-e-propozuar-nga-meta/100%Always2020-05-22 17:24
https://a2news.com/video/problemet-qe-hasen-fermeret-gjate-pandemise/100%Always2020-05-26 11:53
https://a2news.com/video/kina-propozon-ligjin-qe-kufizon-lirite-e-hong-kongut-pritet-me-polemika/100%Always2020-05-22 15:17
https://a2news.com/video/vetting-u-ne-polici-sokol-bizhga-probleme-ne-pasuri-por-kalon-testin/100%Always2020-05-22 14:45
https://a2news.com/video/u-demtua-nga-termeti-shembet-me-shperthim-te-kontrolluar-pallati-6-katesh/100%Always2020-05-22 12:46
https://a2news.com/video/drejtesia-dhe-politika-cfare-po-ndodh-me-reformat-kryesore-ne-vend/100%Always2020-05-22 12:34
https://a2news.com/video/bajrami-ne-pandemi-distancim-fizik-dhe-rregulla-te-reja-ne-xhami/100%Always2020-05-22 12:11
https://a2news.com/video/14-propozimet-e-metes-rishikimi-i-drejtesise-ne-tryezen-politike/100%Always2020-05-22 12:01
https://a2news.com/video/drejtesia-dhe-zgjedhorja-paralajmeron-yuri-kim-ka-ardhur-koha-te-reshtni-se-beri-pazare/100%Always2020-05-22 11:53
https://a2news.com/video/nishani-situata-do-te-tensionohet-me-tej-nje-strukture-kriminale-ka-kapur-shtetin/100%Always2020-05-22 09:40
https://a2news.com/video/petriti-dhe-vajza-e-tokave-te-diellit/100%Always2020-05-22 08:59
https://a2news.com/video/flamujt-amerikane-ne-gjysmeshtize-per-viktimat-nga-koronavirusi/100%Always2020-05-22 08:58
https://a2news.com/video/kukesi-pas-izolimit-tregtaret-nuk-ka-bleres-e-veshtire-te-mbijetojme/100%Always2020-05-22 08:56
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-turmat-ne-plazhet-europiane-alarmojne-zyrtaret/100%Always2020-05-22 08:54
https://a2news.com/video/pandemia-covid-19-marredheniet-shba-kine-ne-krizen-me-te-thelle/100%Always2020-05-22 08:33
https://a2news.com/video/platforma-e-metes-me-8-prill-fokusi-tek-perplasjet-me-mazhorancen-per-drejtesine/100%Always2020-05-22 08:13
https://a2news.com/video/agjerimi-ne-kohen-e-pandemise-besimtaret-myslimane-ne-prag-te-bajramit/100%Always2020-05-22 08:07
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-21-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-22 07:55
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-obsh-hetim-per-pandemine/100%Always2020-05-22 07:09
https://a2news.com/video/lleshaj-ne-a2-per-kanabisin-ligjin-per-policine-rendin/100%Always2020-05-22 06:45
https://a2news.com/video/lojerat-me-dore-drejt-rikthimit-palestrat-sportive-prane-rihapjes/100%Always2020-05-21 19:28
https://a2news.com/video/perdorimi-i-kriptovalutave-shqiperia-miraton-ligjin-qe-legjitimon-bitcoin/100%Always2020-05-21 18:26
https://a2news.com/video/kriza-ne-shkoder-vllaznia-bojkoton-stervitjen-tre-muaj-pa-paga/100%Always2020-05-21 18:25
https://a2news.com/video/marreveshja-e-fshehte-mediu-basha-duhet-te-beje-vetem-nje-marreveshje/100%Always2020-05-21 18:22
https://a2news.com/video/meta-platforme-me-11-pika-per-integrimin-i-eshte-bere-me-dije-rames-dhe-nderkombetareve/100%Always2020-05-21 18:09
https://a2news.com/video/kthejme-projektin-italian-rama-do-te-jete-per-femijet-por-jo-teater-e-jo-aty/100%Always2020-05-21 17:19
https://a2news.com/video/film-aksion-ne-los-anxhelos-ndjekja-per-pak-perfundon-ne-tragjedi/100%Always2020-05-21 16:55
https://a2news.com/video/britania-ne-gjurmet-e-shba-ilaci-kunder-malarias-testohet-tek-personeli-shendetesor/100%Always2020-05-21 17:08
https://a2news.com/video/debate-ne-kuvend-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-21 14:56
https://a2news.com/video/margariti-teater-i-denje-per-artiste-jo-per-aktore/100%Always2020-05-21 14:40
https://a2news.com/video/polici-e-paidentifikuar-lleshaj-pergjegjesia-ime-dhe-e-drejtuesve-te-policise/100%Always2020-05-21 14:35
https://a2news.com/video/protesta-e-artisteve-zhvendoset-ne-spak/100%Always2020-05-21 14:29
https://a2news.com/video/eliminohen-butonat-tajlanda-krijon-ashensorin-me-pedale/100%Always2020-05-21 14:28
https://a2news.com/video/pandemia-nga-covid-19-evropa-po-kerkon-rruget-e-rimekembjes-ekonomike/100%Always2020-05-21 14:01
https://a2news.com/video/mundesite-dhe-risqet-qe-lindin-nga-kriptovalutat-a2-business-21052020/100%Always2020-05-21 13:50
https://a2news.com/video/ndoka-teatri-ka-shembur-ramen-fillon-nje-epoke-e-re/100%Always2020-05-21 12:47
https://a2news.com/video/pak-ore-shi-i-kthejne-rruget-e-durresit-ne-perrenj/100%Always2020-05-21 12:01
https://a2news.com/video/proteste-pa-protestues-ne-durres-sindikata-e-shendetesise-kerkon-shperblimet/100%Always2020-05-21 11:59
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-conte-nuk-eshte-koha-per-jete-nate-ende-nuk-ka-perfunduar/100%Always2020-05-21 10:30
https://a2news.com/video/protesta-e-aleances-per-mbrojtjen-e-teatrit-zhvendoset-para-spak/100%Always2020-05-21 09:52
https://a2news.com/video/greqia-cel-sezonin-ne-15-qershor-ul-cmimet-e-transportit-nuk-ka-karantinim-per-turistet/100%Always2020-05-21 09:26
https://a2news.com/video/qendrimi-i-kurtit-per-teatrin-kombetar-feraj-i-vetmi-politikan-ne-mbrojtje-te-qytetareve/100%Always2020-05-21 09:37
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-20-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-21 09:16
https://a2news.com/video/zbutet-pandemia-rikthehen-muzete-me-kushte-te-reja/100%Always2020-05-21 08:49
https://a2news.com/video/zbutet-pandemia-vlora-pergatitet-per-sezonin-e-ri-turistik/100%Always2020-05-21 08:51
https://a2news.com/video/perfundon-takimi-i-metes-me-opoziten-ne-1100-pret-ambasadoret-e-be-se-ne-presidence/100%Always2020-05-21 08:41
https://a2news.com/video/dr-thanasi-te-moshuarit-te-shkojne-te-mjeku-para-se-te-dalin-nga-karantina/100%Always2020-05-21 08:51
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-brataj-nuk-po-respektohen-masat-ne-fund-te-muajit-shihen-rezultatet/100%Always2020-05-21 08:51
https://a2news.com/video/sfidat-e-ekonomise-shqiptare-pas-pandemise/100%Always2020-05-20 22:09
https://a2news.com/video/besnik-muci-shkarkimi-i-dacit-i-ben-te-pavlefshme-vendimet-e-kpa-se-goditje-vdekjeprurese-vetingut/100%Always2020-05-20 21:55
https://a2news.com/video/me-protestat-per-teatrin-kemi-treguar-apati-eshte-qytetaria-ne-nivelin-qe-duhet-te-jete/100%Always2020-05-20 21:10
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-me-shembjen-e-teatrit-rama-hodhi-ne-ere-besimin/100%Always2020-05-20 20:56
https://a2news.com/video/spak-fillon-shkundjen-pezullohet-dhe-nis-hetimi-per-gjyqtarin-luan-daci/100%Always2020-05-20 20:34
https://a2news.com/video/teliti-paketat-ishin-te-pamjaftueshme-bushati-nuk-jemi-ne-komunizem-qe-te-mbajme-njerezit-me-pune/100%Always2020-05-20 20:30
https://a2news.com/video/protesta-per-teatrin-lirohen-te-ndaluarit-e-se-dieles/100%Always2020-05-20 20:25
https://a2news.com/video/e-duam-teatrin-sic-ishte-peticion-per-rindertimin-sipas-projektit-te-vitit-1938/100%Always2020-05-20 19:56
https://a2news.com/video/protesta-per-teatrin-neser-ne-11-perballe-spak-ut/100%Always2020-05-20 18:15
https://a2news.com/video/fillon-protesta-firmoset-peticioni-budina-rindertimi-i-teatrit-rikthim-i-qytetarise/100%Always2020-05-20 16:27
https://a2news.com/video/masat-qe-duhen-marre-per-ringritjen-e-ekonomise-a2-business-20-05-2020/100%Always2020-05-20 15:52
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-spanje-edhe-femijet-te-detyruar-te-mbajne-maske/100%Always2020-05-20 14:58
https://a2news.com/video/kuvendi-drejt-normalitetit-interpelance-me-ramen-per-teatrin-kodi-penal-ne-kushtetuese/100%Always2020-05-20 14:21
https://a2news.com/video/zbutet-koronavirusi-mjeket-pacientet-me-forma-te-lehta-mos-shkelni-masat/100%Always2020-05-20 14:16
https://a2news.com/video/a-mund-te-sjelle-protesta-rritje-te-rasteve-me-covid-19/100%Always2020-05-20 13:33
https://a2news.com/video/operacioni-shen-meri-2020-19-persona-te-arrestuar-mes-tyre-dy-punonjes-policie/100%Always2020-05-20 12:50
https://a2news.com/video/linja-vlore-brindizi-tragetet-rinisin-lundrimin-vetem-per-kamionet/100%Always2020-05-20 12:47
https://a2news.com/video/studimi-nga-universiteti-princeton-vera-dhe-moti-i-ngrohte-nuk-do-ta-ndalojne-koronavirusin/100%Always2020-05-20 12:45
https://a2news.com/video/luhatja-e-shifrave-te-covid-19-epidemiologu-nuk-eshte-cudi-klinika-eshte-zbutur/100%Always2020-05-20 12:37
https://a2news.com/video/opozita-therret-ne-interpelance-ramen-per-teatrin/100%Always2020-05-20 12:16
https://a2news.com/video/macron-humb-shumicen-shkeputen-7-deputete-krijojne-nje-parti-te-re/100%Always2020-05-20 10:16
https://a2news.com/video/covid-19-ne-ikje-sporti-po-rikthehet/100%Always2020-05-20 08:56
https://a2news.com/video/ligj-i-ri-per-ceshtjen-e-pronesise-dhe-certifikatat-online-cfare-duhet-te-dime/100%Always2020-05-20 08:50
https://a2news.com/video/tejkaluan-afatin-policia-kufitare-greke-gjobit-shtetasit-shqiptare/100%Always2020-05-20 08:47
https://a2news.com/video/bylykbashi-teatri-germadhe-e-demokracise-demtoi-edhe-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-20 08:37
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-protestat-dhe-perpjekja-per-nje-sistem-te-ri/100%Always2020-05-20 08:35
https://a2news.com/video/risia-ne-kohe-pandemie-libri-i-ri-me-poezi-nga-skender-sherifi/100%Always2020-05-20 08:26
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-19-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-20 07:52
https://a2news.com/video/korca-zone-e-gjelber-jeta-rikthehet-ne-normalitet/100%Always2020-05-20 07:13
https://a2news.com/video/syte-e-erresires-romani-profetik-i-dean-koontz/100%Always2020-05-20 07:05
https://a2news.com/video/virusi-godet-buxhetin-110-milione-euro-me-pak-ne-prill-konsumi-ra-44/100%Always2020-05-19 20:54
https://a2news.com/video/neritan-ceka-zera-te-rendesishem-ne-bote-po-pershkruajne-shqiperine-si-vend-talebanesh-rama-na-nxiu-faqen/100%Always2020-05-19 20:46
https://a2news.com/video/punedhenesit-nuk-kane-akses-ne-perpilimin-e-listave-per-pagat-e-luftes/100%Always2020-05-19 20:21
https://a2news.com/video/koronavirusi-beni-si-them-une-por-mos-beni-si-bej-une-politika-shkel-masat/100%Always2020-05-19 19:51
https://a2news.com/video/aktori-zeqja-tregon-per-a2-pse-ishte-pro-shembjes-se-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-19 19:36
https://a2news.com/video/budina-shemben-teatrin-para-se-te-vinin-ekspertet-e-europa-nostra-kostumet-dhe-bobinat-i-kane-hedhur/100%Always2020-05-19 19:24
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-alibeaj-brenda-48-oreve-nje-seri-shkeljesh-ligjore/100%Always2020-05-19 19:12
https://a2news.com/video/mazniku-u-nxituam-per-ta-prishur-teatrin-pasi-ishte-i-rrezikshem-per-njerezit-qe-rrinin-aty/100%Always2020-05-19 18:37
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-ishte-apo-nuk-ishte-monument-kulture/100%Always2020-05-19 17:21
https://a2news.com/video/problematikat-ne-perfitimin-e-pages-se-luftes/100%Always2020-05-19 16:11
https://a2news.com/video/pandemia-detyron-shperndarjen-e-parlamentit-ne-kroaci-zgjedhjet-ne-vere/100%Always2020-05-19 15:42
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-covid-19-kompania-amerikane-testet-e-para-premtuese/100%Always2020-05-19 15:24
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-kosove-kryemyftiu-ternava-nuk-kemi-kushte-per-rihapjen-e-xhamive/100%Always2020-05-19 15:12
https://a2news.com/video/shkaterrohet-grupi-kriminal-shisnin-dokumente-te-falsifikuara/100%Always2020-05-19 15:01
https://a2news.com/video/klasiket-qe-nuk-njohin-moshe-pasioni-per-makinat-e-vjetra-ne-rruget-e-tiranes/100%Always2020-05-19 14:49
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-dita-me-numrin-me-te-ulet-te-te-prekurve-nga-fillimi-i-pandemise/100%Always2020-05-19 14:39
https://a2news.com/video/teatri-basha-opozita-serish-ne-proteste-ky-krim-nuk-mund-te-hetohet-me-kete-qeveri-ne-krye/100%Always2020-05-19 14:35
https://a2news.com/video/trajneri-i-partizanit-sormani-frike-nga-demtimet-jo-nga-virusi/100%Always2020-05-19 14:05
https://a2news.com/video/lojerat-me-dore-pezull-nuk-ka-vendim-palestrat-e-mbyllura-mbeten-shqetesim/100%Always2020-05-19 13:55
https://a2news.com/video/polemika-nga-vllaznia-akuza-nga-kapiteni-lika-rivalet-jane-stervitur-fshehurazi/100%Always2020-05-19 14:08
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-18-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-19 12:53
https://a2news.com/video/greqia-pret-fluturimin-e-pare-nga-gjermania-testime-per-pasagjeret/100%Always2020-05-19 12:52
https://a2news.com/video/teatri-dhe-piramida-fati-i-ndryshem-i-dy-godinave-ne-syte-e-kryeministrit/100%Always2020-05-19 12:44
https://a2news.com/video/20-punonjese-fasonerie-ne-vlore-prej-nje-muaji-ne-kerkim-te-pages-se-luftes/100%Always2020-05-19 12:31
https://a2news.com/video/qendrimet-e-opozites-ambasadoret-e-be-ne-zyren-e-kreut-demokrat-basha/100%Always2020-05-19 12:28
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-europa-nostra-leter-ministrave-te-jashtem-europiane/100%Always2020-05-19 12:25
https://a2news.com/video/500-mld-euro-per-te-prekurit-nga-pandemia-dakordesi-mes-gjermanise-dhe-frances/100%Always2020-05-19 11:33
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-veprimet-ne-shkelje-ligjore-dhe-te-rregullores-bashkiake/100%Always2020-05-19 11:30
https://a2news.com/video/rihapen-lokalet-vlore-atmosfere-verore-ne-lungomare/100%Always2020-05-19 11:29
https://a2news.com/video/protesta-per-teatrin-policia-procedon-serish-artistet-nuk-munguan-incidentet/100%Always2020-05-19 11:27
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-kombetar-cupi-qeveria-po-vepron-si-ne-diten-e-fundit-te-saj/100%Always2020-05-19 10:31
https://a2news.com/video/a-beri-opozita-sa-duhej-per-te-penguar-shembjen-e-teatrit-kadilli-basha-nuk-eshte-supermen/100%Always2020-05-19 09:44
https://a2news.com/video/ambasadoret-e-vendeve-te-be-se-ne-seline-e-pd-basha-tregon-qendrimet-e-opozites/100%Always2020-05-19 09:27
https://a2news.com/video/pandemia-e-koronavirusit-stojku-qeveria-mori-masat-e-duhura/100%Always2020-05-19 09:02
https://a2news.com/video/durresi-mbetet-zone-aktive-shtohen-raste-me-covid-19-31-ne-total/100%Always2020-05-19 08:38
https://a2news.com/video/sondazhi-i-world-vision-76-e-familjeve-nuk-permbushin-nevojat-per-ushqim-gjate-pandemise/100%Always2020-05-19 08:35
https://a2news.com/video/nga-hapja-e-lokaleve-te-bonusi-per-pushime-ne-shqiperi/100%Always2020-05-19 08:16
https://a2news.com/video/drejtoresha-e-arsimit-dhe-maturantja-dy-anet-e-medaljes-te-nje-mature-te-vecante/100%Always2020-05-18 21:14
https://a2news.com/video/protesta-per-teatrin-mbi-dy-ore-para-pedonales-rikthim-te-merkuren/100%Always2020-05-18 20:40
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjeku-ne-gjermani-hapja-ishte-e-vonuar-masat-ne-prill-te-tepruara/100%Always2020-05-18 20:21
https://a2news.com/video/dite-e-shenuar-futbolli-kthehet-ne-fushe-pas-71-ditesh-ekipet-ne-stervitje/100%Always2020-05-18 20:08
https://a2news.com/video/projekti-i-ri-i-teatrit-kombetar-a-i-pershtatet-kompleksit-arkitekturor-perreth-tij/100%Always2020-05-18 20:00
https://a2news.com/video/a-do-te-ndikojne-protestat-ne-shtimet-e-rasteve-me-covid-19-tomini-tregon-se-cfare-pritet-te-ndodhe/100%Always2020-05-18 19:48
https://a2news.com/video/regjisorja-te-gjithe-artistet-duan-teater-te-ri-por-nuk-duhet-te-ndodhte-shembja-e-te-vjetrit/100%Always2020-05-18 19:34
https://a2news.com/video/protesta-e-aleances-disa-momente-nga-fjalimet/100%Always2020-05-18 19:12
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-kombetar-kraja-keshilli-bashkiak-shkeli-ligjin/100%Always2020-05-18 18:59
https://a2news.com/video/arkitekti-teatri-i-ri-duket-nje-salle-konferencash-per-mbledhje-partie/100%Always2020-05-18 18:53
https://a2news.com/video/proteste-me-pothuajse-asnje-incident/100%Always2020-05-18 18:09
https://a2news.com/video/opozita-jashteparlamentare-mbeshtet-artistet/100%Always2020-05-18 18:00
https://a2news.com/video/duma-do-te-mbeshtesim-dhe-respektojme-vendimet-e-aleances-per-mbrojtjen-e-teatrit/100%Always2020-05-18 17:56
https://a2news.com/video/pa-koment-momente-tensioni-gjate-protestes-se-aleances-per-teatrin/100%Always2020-05-18 17:17
https://a2news.com/video/si-do-te-rimekembet-ekonomia-pas-pandemise/100%Always2020-05-18 17:15
https://a2news.com/video/berisha-shembja-e-teatrit-kushtrim-per-opoziten-mosbindje-civile-deri-ne-rrezimin-e-narkodiktatures/100%Always2020-05-18 16:41
https://a2news.com/video/mesim-ne-pandemi-maturantet-rikthehen-per-konsultime-ne-shkolle/100%Always2020-05-18 16:39
https://a2news.com/video/rihapen-baret-dhe-restorantet-humbjet-ne-biznesin-e-preferuar-te-shqiptareve/100%Always2020-05-18 15:59
https://a2news.com/video/pandemia-godet-eksportet-tkurren-me-44-4-ne-prill-renien-me-te-madhe-tekstile/100%Always2020-05-18 15:57
https://a2news.com/video/licaj-tek-teatri-jane-edhe-kufomat-politike-te-rames-dhe-veliajt-u-perpoqen-te-vrasin-artin/100%Always2020-05-18 15:50
https://a2news.com/video/fati-i-kauzes-per-teatrin-kombetar-artiste-shoqeri-civile-dhe-gazetare-ne-27-muaj-proteste/100%Always2020-05-18 15:49
https://a2news.com/video/nobelisti-i-polemikave-brenga-pertej-endrrave-e-handkes-perkthehet-ne-shqip/100%Always2020-05-18 15:03
https://a2news.com/video/nuk-lejohet-udhetimi-drejt-tiranes/100%Always2020-05-18 14:53
https://a2news.com/video/27-muaj-proteste-per-teatrin-kombetar-perplasjet-mes-aleances-dhe-bashkise/100%Always2020-05-18 13:10
https://a2news.com/video/rikthehet-ngerci-pd-dhe-lsi-mungojne-ne-tryezen-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-18 12:53
https://a2news.com/video/rikthehet-mesimi-para-provimeve-maturantet-ndjekin-mesimin-ne-klasa/100%Always2020-05-18 12:48
https://a2news.com/video/ralf-gjoni-lepuri-fle-te-zgjedhjet-jo-te-teatri-kombetar/100%Always2020-05-18 12:34
https://a2news.com/video/perleshjet-per-teatrin-ne-faqet-e-para-te-mediave-nderkombetare/100%Always2020-05-18 12:26
https://a2news.com/video/veliaj-publikon-projektin-e-teatrit-te-ri-ne-pronen-e-vet-6-here-me-i-madh/100%Always2020-05-18 12:24
https://a2news.com/video/maturantet-ne-rrethe-te-distancuar-dhe-te-perqafuar-prane-shkollave/100%Always2020-05-18 12:10
https://a2news.com/video/aktoret-e-teatrit-migjeni-ne-shkoder-manifestim-solidarizues/100%Always2020-05-18 11:52
https://a2news.com/video/temperaturat-ulen-deri-ne-10-grade-shi-ne-mesjave/100%Always2020-05-18 11:23
https://a2news.com/video/situate-dramatike-ne-brazil-nga-pandemia-sistemi-shendetesor-prane-kolapsit/100%Always2020-05-18 10:15
https://a2news.com/video/reagimet-nderkombetare-per-teatrin-duhej-dialog-mes-paleve-eshte-koha-per-vetepermbajtje/100%Always2020-05-18 09:48
https://a2news.com/video/java-nis-ndryshe-lehtesohen-me-tej-masat-anti-covid/100%Always2020-05-18 09:07
https://a2news.com/video/solidarizimi-nga-kosova-per-prishjen-e-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-18 08:43
https://a2news.com/video/opozita-mbeshtet-protesten-e-aleances-per-teatrin-thirrje-per-bashkim-ne-shesh/100%Always2020-05-18 08:26
https://a2news.com/video/pritjet-teknologjike-gjate-pandemise/100%Always2020-05-18 08:24
https://a2news.com/video/topollaj-i-vetmi-qe-votoi-kunder-shembjes-se-teatrit-ka-qene-nje-procedure-e-pershpejtuar/100%Always2020-05-18 09:30
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-shembja-e-teatrit-proteste-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-18 07:29
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-sot-proteste-perballe-ministrise-se-brendshme/100%Always2020-05-18 06:45
https://a2news.com/video/kalemaj-nje-akt-pabesie-kunder-shtetit-te-se-drejtes/100%Always2020-05-17 21:59
https://a2news.com/video/raportuesi-i-freedom-house-sot-demokracia-ra-ne-shesh-pres-ngjarje-te-renda-gjate-vitit-2020/100%Always2020-05-17 21:43
https://a2news.com/video/krymadhi-kthehet-ne-seli-pritet-mbledhje-urgjente-e-lsi/100%Always2020-05-18 07:07
https://a2news.com/video/blendi-fevziu-per-teatrin-po-u-politizua-ceshtja-palet-merren-me-njera-tjetren-dhe-godina-harrohet/100%Always2020-05-17 19:32
https://a2news.com/video/ngjela-shembja-do-te-kete-pasoja-ligjore-por-edhe-tek-artistet-ka-munguar-unitet/100%Always2020-05-17 18:49
https://a2news.com/video/enno-bozdo-dite-revoltuese-kembana-e-fundit-e-tjetersimit-te-tiranes/100%Always2020-05-17 18:20
https://a2news.com/video/salianji-nuk-eshte-shkermoqur-vetem-nje-godine-historike-por-te-drejtat-themelore/100%Always2020-05-17 17:41
https://a2news.com/video/aleanca-per-teatrin-neser-ne-16-30-proteste-perballe-ministrise-se-brendshme/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-detaje-nga-protesta-e-pasdites/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/prishja-nisi-kur-kishte-ende-njerez-brenda-edmond-budina-mafiozet-tentuan-te-na-vrisnin/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/basha-ne-bulevard-koronavirusi-asgje-perballe-rama-virusit-te-gjithe-sonte-ne-rruge/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-krasniqi-dite-e-zeze-per-konceptin-e-shtetit-ne-shqiperi/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/kastriot-cipi-diktatura-ka-filluar-zyrtarisht-ne-15-mars-sot-ka-hequr-masken/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shperthen-serish-te-teatri-shoqerime-te-shumta-nga-policia/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/7-8-police-mu-hodhen-ne-shpine-gazetari-alfred-lela-flet-per-a2-pas-shoqerimit-ne-polici/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/avokati-ledio-braho-spak-u-duhet-te-kishte-kerkuar-pezullimin-e-vendimit-te-prishjes-se-teatrit-kombetar/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/deputeti-andi-permeti-sot-ndihem-i-pafuqishem-kjo-barbari-nuk-ndodh-ne-asnje-vend-te-europes/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/edlira-gjoni-ceshtja-nuk-e-ka-emrin-teater-eshte-shperfillja-e-cdo-parimi-demokratik-qe-besojme/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-julian-deda-duhet-te-reflektojme-te-mos-rrime-duarkryq-para-padrejtesive/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/avokati-daci-teatri-kemba-e-fundit-e-demokracise/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/strazimiri-dhe-gjata-shembja-e-teatrit-veprim-talebanesh/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/pamjet-me-dron-nga-godina-e-shembur-e-teatrit-kombetar-pa-koment/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shembet-teatri-qytetaret-dhe-artistet-qendrese-para-sheshit-kryesor/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/shembja-e-teatrit-operacioni-nen-rrethim-policor-force-dhe-piper-drejt-artisteve/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/avokati-i-popullit-per-a2-ne-komisariate-nuk-ishin-marre-masat-e-nevojshme-ne-kuader-te-covid-19/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/aktoret-jane-ne-kerkim-te-njeri-tjetrit/100%Always2020-05-17 17:58
https://a2news.com/video/covid-19-dhe-kriza-ekonomike-leksioni-i-industrise-se-filmave-per-te-rritur/100%Always2020-05-16 20:33
https://a2news.com/video/dorezohet-jaeld-cela-ish-drejtori-i-policise-se-vlores-u-denua-me-3-4-vite-burg/100%Always2020-05-16 17:35
https://a2news.com/video/ushqimi-i-shendetshem-ne-izolim-trendi-i-ri-europian/100%Always2020-05-16 17:22
https://a2news.com/video/pastrimi-i-liqenit-te-fierzes-autoritetet-lokale-shpresojne-ne-nje-zgjidhje-finale/100%Always2020-05-16 15:06
https://a2news.com/video/dy-akt-ekspertiza-te-ndryshme-shembja-e-pallatit-ne-durres-banoret-protestojne/100%Always2020-05-16 15:05
https://a2news.com/video/feste-ne-distance-rave-party-nga-makina-ne-gjermani/100%Always2020-05-16 14:59
https://a2news.com/video/greket-i-rikthehen-detit-rihapen-mbi-500-plazhe/100%Always2020-05-16 13:44
https://a2news.com/video/masat-per-sezonin-veror-tur-operatoret-bonus-nga-shteti-kush-pushon-ne-vend/100%Always2020-05-16 13:20
https://a2news.com/video/trump-dhe-fauci-kur-politika-i-kundervihet-shkences/100%Always2020-05-16 13:07
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-ne-shqiperi-perfitimet-dhe-rreziqet/100%Always2020-05-16 12:55
https://a2news.com/video/a2-zbulon-arsyen-pse-nuk-po-zevendesohet-ardian-dvorani-2/100%Always2020-05-16 12:48
https://a2news.com/video/vdes-8-vjecari-ne-france-i-prekur-nga-sindroma-e-rralle-qe-lidhet-me-covid-19/100%Always2020-05-16 12:42
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-klsh-i-kerkon-bashkise-te-pezulloje-vendimin-e-shembjes-se-godines/100%Always2020-05-16 12:18
https://a2news.com/video/ditet-e-veshtira-te-toreadoreve-miliona-euro-te-humbura-nga-pezullimi-i-festivaleve-me-dema/100%Always2020-05-16 12:05
https://a2news.com/video/si-realizohet-testi-i-imunitetit/100%Always2020-05-16 11:01
https://a2news.com/video/pershpejtohet-puna-per-vaksinen-por-trump-eshte-i-vendosur-me-apo-pa-te-shba-do-te-rihapet/100%Always2020-05-16 11:00
https://a2news.com/video/ndeshjet-me-dyer-te-mbyllura-klubet-shpalosin-risite-e-atmosferes-artificiale-ne-stadium/100%Always2020-05-16 10:45
https://a2news.com/video/pas-dy-muajsh-izolimi-italia-do-te-hape-kufijte/100%Always2020-05-16 10:33
https://a2news.com/video/do-u-shembet-pallati-ne-durres-banoret-ne-proteste/100%Always2020-05-16 09:53
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-15-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-16 09:51
https://a2news.com/video/a2-zbulon-arsyen-pse-nuk-po-zevendesohet-ardian-dvorani/100%Always2020-05-16 08:29
https://a2news.com/video/policia-kontroll-masiv-per-parandalimin-e-kultivimit-te-bimeve-narkotike-ne-kruje/100%Always2020-05-16 07:22
https://a2news.com/video/lehtesimi-i-masave-dhe-rritja-e-numrit-te-te-prekurve-nga-covid-19/100%Always2020-05-15 20:56
https://a2news.com/video/nga-kriptomonedhat-te-legalizimi-i-kanabisit-nje-analize-e-detajuar-nga-lutfi-dervishi-dhe-afrim-krasniqi/100%Always2020-05-15 20:57
https://a2news.com/video/vatra-e-re-ne-durres-mbyllet-reparti-i-fasonerise-karantinohen-276-persona/100%Always2020-05-15 19:38
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-rama-nga-e-hena-gjithcka-e-hapur-vec-transportit-publik/100%Always2020-05-15 18:11
https://a2news.com/video/shkarkimet-nga-vetting-raporti-i-klgj-situate-e-pazakonte-ne-gjykata/100%Always2020-05-15 18:06
https://a2news.com/video/fati-i-teatrit-kombetar-a-e-ndalon-shembjen-e-godines-kallezimi-ne-prokurori/100%Always2020-05-17 17:59
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-murrizi-pa-ndryshim-sistemi-eshte-nje-leter-higjienike/100%Always2020-05-15 15:21
https://a2news.com/video/kriza-politike-ne-kosove-thaci-te-ndalet-presioni-ndaj-gjykates-kushtetuese/100%Always2020-05-15 15:05
https://a2news.com/video/aleanca-per-teatrin-kombetar-kallezim-ne-prokurori-ndaj-eksperteve-te-institutit-te-ndertimit/100%Always2020-05-15 15:04
https://a2news.com/video/meta-ne-vend-qe-te-merremi-me-menaxhimin-e-pandemise-po-i-veme-kazmen-teatrit/100%Always2020-05-15 15:03
https://a2news.com/video/negociatat-a2-siguron-projekt-rezoluten-per-integrimin-2/100%Always2020-05-15 14:53
https://a2news.com/video/dritehijet-e-garancise-sovrane-te-qeverise/100%Always2020-05-15 14:43
https://a2news.com/video/grumbullimet-te-liqeni-pezullojne-shefin-e-komisariatit/100%Always2020-05-15 14:37
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-bizneset-e-pafavorshme-per-ekspertet-duhet-ndihme-konkrete/100%Always2020-05-15 14:24
https://a2news.com/video/ngerci-me-fasonerite-ne-shkoder-dhjetera-punonjes-kerkojne-pagen-e-luftes/100%Always2020-05-15 13:54
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-keshilli-i-europes-hiqni-reklamat-e-partive-ne-media/100%Always2020-05-15 13:22
https://a2news.com/video/korce-mbytja-e-femijes-banoret-bashkia-duhej-ta-rrethonte-basenin-me-uje/100%Always2020-05-15 17:27
https://a2news.com/video/kryemadhi-ne-a2-nuk-ka-koalicion-me-partine-socialiste/100%Always2020-05-15 12:40
https://a2news.com/video/negociatat-a2-siguron-projekt-rezoluten-per-integrimin/100%Always2020-05-15 12:35
https://a2news.com/video/18-raste-te-reja-me-koronavirus-msh-nese-vazhdojme-keshtu-frenojme-hapjen/100%Always2020-05-15 12:30
https://a2news.com/video/korridor-udhetimesh-ne-balltik-rikthehet-levizja-e-lire-mes-letonise-lituanise-dhe-estonise/100%Always2020-05-15 11:12
https://a2news.com/video/fundjava-e-vrenjtur-por-pa-reshje-temperaturat-mbeten-afrikane/100%Always2020-05-15 10:47
https://a2news.com/video/aleanca-per-mbrojtjen-e-teatrit-kombetar-kallezim-ne-prokurori-ndaj-institutit-te-ndertimit/100%Always2020-05-15 09:49
https://a2news.com/video/eksperti-i-ekonomise-per-bizneset-lufta-e-vertete-fillon-tani-garancia-sovrane-nuk-eshte-ndihme/100%Always2020-05-15 08:54
https://a2news.com/video/qendra-e-botimeve-per-diasporen/100%Always2020-05-15 08:01
https://a2news.com/video/sondazhi-institucionet-humbasin-besimin-e-qytetareve/100%Always2020-05-15 07:50
https://a2news.com/video/30-libra-ne-60-dite/100%Always2020-05-15 07:24
https://a2news.com/video/gjoni-ps-pd-lsi-rrotullohen-treshe-ne-krevat/100%Always2020-05-15 07:23
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-14-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-15 06:50
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-faucci-trump-perplasen-per-hapjen-e-shba-se/100%Always2020-05-15 07:23
https://a2news.com/video/elbasani-me-dy-raste-koronavirusi-hapen-50-nga-180-biznese/100%Always2020-05-15 06:29
https://a2news.com/video/covid-19-e-kanabis-legal-debati-per-rastet-e-paqendrueshme-dhe-projektin-e-qeverise/100%Always2020-05-14 21:03
https://a2news.com/video/pasojat-e-covid-19-ne-ekonomi-franca-akordon-18-miliarde-euro-per-sektorin-e-turizmit/100%Always2020-05-14 21:02
https://a2news.com/video/paqendrueshmeri-rastesh-a-duhet-te-jemi-te-shqetesuar-apo-te-bashkejetojme-me-situaten/100%Always2020-05-14 21:02
https://a2news.com/video/beteja-kunder-covid-19-britania-do-te-zhvilloje-nje-test-per-antitrupat/100%Always2020-05-14 21:33
https://a2news.com/video/shkencetari-i-shkarkuar-nga-trump-na-pret-dimri-me-i-erret-nese-ska-plan-kunder-covid-19/100%Always2020-05-14 20:59
https://a2news.com/video/dezinfektimi-i-metrove-ne-nju-jork-te-pastrehet-ne-rruge-refuzojne-strehezat-per-shkak-te-riskut-te-infektimit/100%Always2020-05-14 20:56
https://a2news.com/video/koronavirusi-mjekja-shqiptare-ne-gjermani-ne-valen-e-dyte-te-prekurit-do-te-sherohen-me-shpejte/100%Always2020-05-14 20:54
https://a2news.com/video/covid-19-rikthehet-ne-durres-e-infektuar-nje-punonjese-fasonerie-testohet-stafi/100%Always2020-05-14 20:09
https://a2news.com/video/basha-godina-e-teatrit-eshte-vija-e-kuqe-me-kete-regjim/100%Always2020-05-14 20:00
https://a2news.com/video/garancia-e-dyte-a-po-tenton-qeveria-te-behet-bashkepronare-e-biznesit/100%Always2020-05-14 19:45
https://a2news.com/video/depolitizimi-i-administrates-zgjedhore-bylykbashi-reagon-ndaj-gjiknurit-sna-duhet-nje-ujk-i-veshur-me-lekuren-e-deles/100%Always2020-05-14 19:39
https://a2news.com/video/kalvari-i-hipotekave-merr-fund-rama-dokumenti-i-prones-do-te-merret-pa-levizur-nga-shtepia/100%Always2020-05-14 19:37
https://a2news.com/video/certifikata-e-pronesise-qytetaret-i-drejtohen-e-albania-per-nje-tjeter-sherbim/100%Always2020-05-14 19:31
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-2-zv-ministrja-ikonomi-zbardh-detajet-e-instrumentit/100%Always2020-05-14 18:14
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-mediu-ambasadorja-amerikane-ka-propozuar-sistemin-danez/100%Always2020-05-14 17:57
https://a2news.com/video/lobimi-ne-shba-apeli-betonon-pushimin-e-hetimit-ndaj-bashes/100%Always2020-05-14 18:53
https://a2news.com/video/shba-molle-sherri-mes-qeverise-franceze-dhe-kompanise-farmaceutike/100%Always2020-09-02 13:29
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-2-si-do-te-jete-kredia-per-biznesin/100%Always2020-05-14 15:02
https://a2news.com/video/pasojat-e-pandemise-okb-paralajmeron-per-krize-te-semundjeve-mendore/100%Always2020-09-02 13:30
https://a2news.com/video/seanca-plenare-debat-ne-parlament-per-teatrin-dhe-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-14 13:39
https://a2news.com/video/teatri-prone-e-bashkise-meta-kerkon-ne-kushtetuese-shfuqizimin-e-vendimit/100%Always2020-05-14 13:36
https://a2news.com/video/zelanda-e-re-zbut-kufizimet-qytetaret-festojne-rikthimin-ne-liri/100%Always2020-05-14 12:43
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-18-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit-shkon-ne-898-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-14 12:35
https://a2news.com/video/pandemia-ne-rajon-kosova-me-8-raste-te-reja-maqedonia-e-veriut-zbut-masat/100%Always2020-05-14 12:30
https://a2news.com/video/shpjegimi-i-ekspertit-te-cnn-si-ndihmojne-antitrupat-ne-luftimin-e-koronavirusit/100%Always2020-05-14 12:30
https://a2news.com/video/paralajmerimet-e-obsh-se-dhe-pritshmerite-per-valen-e-vjeshtes/100%Always2020-05-14 12:20
https://a2news.com/video/tregu-industrial-te-vetmit-qe-e-popullojne-jane-vete-tregtaret/100%Always2020-05-14 12:08
https://a2news.com/video/sekuestrimet-e-ofl-ne-durres-drejtoria-e-transportit-rrugor-hallke-kryesore-e-procesit/100%Always2020-05-14 11:36
https://a2news.com/video/momenti-i-duhur-per-rezervime-ekspertet-cmime-te-uleta-dhe-anulim-pa-kosto/100%Always2020-05-14 11:03
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-qeveria-miraton-linjen-e-dyte-ne-shumen-150-milione-dollare/100%Always2020-05-14 10:45
https://a2news.com/video/trump-kunder-faucit-paralajmerimet-kunder-rihapjes-se-vendit-te-papranueshme/100%Always2020-05-14 10:05
https://a2news.com/video/sindroma-e-rralle-te-femijet-ekspertet-ne-shba-dhe-britani-e-lidhur-me-covid-19/100%Always2020-05-14 09:47
https://a2news.com/video/obsh-virusi-rrezikon-te-mos-largohet-me-zgjidhja-eshte-vaksina/100%Always2020-05-14 09:21
https://a2news.com/video/mediu-per-reformen-zgjedhore-ambasadorja-amerikane-ka-propozuar-sistemin-danez-te-vleresohet/100%Always2020-05-14 09:08
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-cfare-mesojme-nga-shembulli-i-maqedonise-se-veriut/100%Always2020-05-14 08:50
https://a2news.com/video/termeti-i-26-nentorit-ne-qershor-nis-puna-per-rindertimin-e-banesave-te-demtuara/100%Always2020-05-14 08:45
https://a2news.com/video/kriza-nga-covid-19-alumnet-e-ambasades-amerikane-prane-familjeve-ne-nevoje/100%Always2020-05-14 07:37
https://a2news.com/video/ne-izolim-nga-koronavirusi-dhe-ne-shoqerine-e-netflix/100%Always2020-05-14 07:21
https://a2news.com/video/salianji-jane-465-mije-fermere-te-harruar-nga-qeveria/100%Always2020-05-14 07:00
https://a2news.com/video/ngjarjet-kulturore-te-javes/100%Always2020-05-14 06:52
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-13-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-14 06:46
https://a2news.com/video/koronavirusi-durresi-me-vetem-1-rast/100%Always2020-05-14 06:28
https://a2news.com/video/policia-i-vendos-letren-teatrit-prone-e-bashkise/100%Always2020-05-13 20:36
https://a2news.com/video/shulku-per-a2-kampionati-do-te-vijoje-edhe-nese-do-te-dalin-futbolliste-me-covid-19/100%Always2020-05-13 20:27
https://a2news.com/video/kanabisi-siguria-ne-vend-dhe-pengesat-qe-pamundesojne-realizimin-e-projektit/100%Always2020-05-13 20:20
https://a2news.com/video/kanabisi-legal-kush-do-te-mbjelle-dhe-ndikimi-ne-ekonomi/100%Always2020-05-13 20:15
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-debatet-ps-pd-shmangin-diskutimet-per-sistemin/100%Always2020-05-13 19:44
https://a2news.com/video/perplasjet-politike-deklaratat-e-krereve-te-partive-shtyjne-diskutimin-per-ceshtjet-konkrete/100%Always2020-05-13 19:22
https://a2news.com/video/sistemi-zgjedhor-shoqeria-civile-ne-pritje-te-vendimeve-politike/100%Always2020-05-13 20:21
https://a2news.com/video/sa-e-kane-ndihmuar-paketat-ekonomike-biznesin/100%Always2020-05-13 19:11
https://a2news.com/video/jaka-sipermarrja-ska-strukture-per-te-mbajtur-peshen-e-pandemise-presim-nje-pakete-te-trete/100%Always2020-05-13 19:02
https://a2news.com/video/mungesa-e-nje-pakete-per-bujqesine-malaj-40-mije-familje-nuk-kane-ndjere-asnje-ndihme/100%Always2020-05-13 18:54
https://a2news.com/video/iniciativat-per-amnistine-fiskale-dhe-kanabisin-mjekesor-malaj-nje-pjese-e-qeverise-jashte-realitetit/100%Always2020-05-13 18:51
https://a2news.com/video/gjiknuri-ne-a2-kemi-planin-per-depolitizimin-e-administrates-zgjedhore/100%Always2020-05-13 20:21
https://a2news.com/video/shqiperia-me-e-prekura-berzh-renie-ekonomike-9-per-vitin-2020/100%Always2020-05-13 17:44
https://a2news.com/video/bizneset-ne-krize-kerkojne-likuiditet-dhe-shtyrje-tjeter-te-kredive/100%Always2020-05-13 16:51
https://a2news.com/video/europianet-do-te-pushojne-ke-kerkon-rikthimin-e-levizjes-se-lire-ne-vere/100%Always2020-05-13 16:20
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-dhe-efektet-ne-ekonomi-a2-business-13-05-2020/100%Always2020-05-13 16:15
https://a2news.com/video/brazili-epiqender-e-re-e-koronavirusit/100%Always2020-05-13 16:00
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-ekspertet-demet-ne-ekonomi-me-te-medha-se-perfitimet/100%Always2020-05-13 15:15
https://a2news.com/video/mungesa-e-mbikalimeve-kuksianet-kalojne-mbi-trafik-ndarese-ne-rrugen-e-kombit/100%Always2020-05-13 13:59
https://a2news.com/video/raporti-vjetor-2019-klp-vetingu-po-boshatis-prokurorine/100%Always2020-05-13 13:54
https://a2news.com/video/nuk-kishim-pare-asnjehere-nje-kryeminister-kosovar-te-vizitonte-tiranen-ne-klime-armiqesore/100%Always2020-05-13 13:48
https://a2news.com/video/renia-e-besimit-tek-institucionet-edhe-media-perceptohet-e-pabesueshme-te-publiku/100%Always2020-05-13 13:09
https://a2news.com/video/task-forca-kunder-kanabisit-ne-vlore-raportime-te-perjavshme-nga-institucionet/100%Always2020-05-13 12:41
https://a2news.com/video/trajtimi-financiar-i-policeve-fishta-nenet-qe-kundershtojme-antikushtetuese/100%Always2020-05-13 12:40
https://a2news.com/video/shperthen-hajdari-kur-vjen-puna-te-sistemi-zgjedhor-keta-i-shkelin-syrin-njeri-tjetrit/100%Always2020-05-13 12:39
https://a2news.com/video/si-ne-videolojera-makina-e-ndjekur-nga-policia-rrokulliset-dhe-vazhdon-arratine/100%Always2020-05-13 12:15
https://a2news.com/video/rifillimi-i-futbollit-me-3-qershor-vendimi-pas-takimit-me-presidentet-e-kategorise-superiore/100%Always2020-05-13 11:09
https://a2news.com/video/sportistet-nuk-do-te-tatohen-dy-vite-miratohet-kerkesa-edhe-pse-e-reduktuar/100%Always2020-05-13 08:54
https://a2news.com/video/shano-legalizimi-shnderron-narkotrafikantet-ne-farmaciste-nderkohe-jane-rishfaqur-listat-e-bukes/100%Always2020-05-13 08:31
https://a2news.com/video/rihapja-e-amerikes-fauci-kunder-trump-kujdes-rrezikohet-nje-tjeter-shperthim-i-virusit/100%Always2020-05-13 08:30
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-shehu-ide-per-te-hequr-vemendjen-nga-problemet-e-verteta-te-vendit/100%Always2020-05-13 08:05
https://a2news.com/video/perplasja-mes-policise-dhe-qytetareve-lamallari-kundershtite-politike-te-shprehen-pasi-te-kaloje-kjo-situate/100%Always2020-05-13 07:37
https://a2news.com/video/sjellja-me-femijet-ne-kohen-e-vetizolimit/100%Always2020-05-13 07:05
https://a2news.com/video/kujdesi-per-ushqimin-gjate-izolimit/100%Always2020-05-13 06:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-12-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-13 06:39
https://a2news.com/video/16-te-infektuar-shkodra-i-kthehet-normalitetit-por-mbetet-vater-aktive/100%Always2020-05-13 06:36
https://a2news.com/video/shifra-reale-e-te-vdekurve-ne-britani-eshte-dyfish-me-e-larte/100%Always2020-05-12 19:25
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-civici-ka-perfitime-te-medha-ekonomike-por-a-e-bejme-dot/100%Always2020-05-12 18:48
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-kokedhima-projekti-im-do-ta-bente-shqiperine-lider-ne-evrope-per-prodhimet-mjekesore/100%Always2020-05-12 18:38
https://a2news.com/video/kanabisi-mjekesor-opozita-favorizohen-grupet-kriminale/100%Always2020-05-12 18:07
https://a2news.com/video/procedura-e-re-per-pajisjen-me-mjetet-e-identifikimit/100%Always2020-05-12 17:45
https://a2news.com/video/keshilli-politik-dhe-qendrimet-e-opozites/100%Always2020-05-12 19:38
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-dhe-qendrimi-i-socialisteve/100%Always2020-05-12 17:35
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-kushtet-e-rames-dhe-bashkepunimi-elektoral-me-meten/100%Always2020-05-12 17:31
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-opozita-nuk-do-te-kerkoje-ndryshimin-e-sistemit/100%Always2020-05-12 17:30
https://a2news.com/video/aplikimi-per-pasaportat-dhe-kartat-e-identitetit-ja-hapat-e-reja-qe-duhet-te-ndiqni/100%Always2020-05-12 17:26
https://a2news.com/video/infektohen-me-covid-19-per-te-dale-nga-burgu/100%Always2020-05-12 16:42
https://a2news.com/video/brataj-per-rihapjen-efektet-priten-ne-fund-te-majit-zbatoni-masat/100%Always2020-05-12 15:12
https://a2news.com/video/raporti-i-pnud-bie-besimi-i-qytetareve-te-qeverisja/100%Always2020-05-12 15:05
https://a2news.com/video/fondet-publike-cocoli-demet-me-te-medha-nga-abuzimet-me-tenderat/100%Always2020-05-12 15:03
https://a2news.com/video/shqiptaret-ne-siri-a2-pyet-kryeministrin-rama-kemi-regjistrin-e-te-gjithe-personave/100%Always2020-05-12 14:27
https://a2news.com/video/parate-publike-per-cfare-paguajme-dhe-ku-shkojne/100%Always2020-05-12 14:21
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-rama-trend-boteror-do-ta-kalojme-kete-sesion-parlamentar/100%Always2020-05-12 13:51
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-4-raste-te-reja-78-e-te-prekurve-jane-sheruar/100%Always2020-05-12 12:59
https://a2news.com/video/italia-do-te-heqe-disa-kufizime-per-autoritetet-ne-gjermani-rreziku-nuk-ka-kaluar/100%Always2020-05-12 12:52
https://a2news.com/video/bllokimi-nga-pandemia-fermeret-e-kemi-te-pamundur-te-shesim-prodhimet-tona/100%Always2020-05-12 12:51
https://a2news.com/video/ditari-ora-09-00-12-5-2020-speciale-legalizimi-i-kanabisit-mjekesor-ne-shqiperi/100%Always2020-05-12 12:37
https://a2news.com/video/rikthehet-debati-politik-lufte-kunder-kanabisit-apo-legalizim-te-tij/100%Always2020-05-12 12:29
https://a2news.com/video/menyra-se-si-veproi-policia-le-per-te-deshiruar/100%Always2020-05-12 12:28
https://a2news.com/video/protestuesja-e-dhunuar-tregon-per-a2-se-cfare-ndodhi-me-9-maj/100%Always2020-05-12 12:01
https://a2news.com/video/mbi-80-mije-viktima-ne-shba-virusi-ne-shtepine-e-bardhe-stafi-urdherohet-te-mbaje-maska/100%Always2020-05-12 11:12
https://a2news.com/video/as-ne-pune-dhe-as-te-papune/100%Always2020-05-12 10:51
https://a2news.com/video/frike-ne-korene-e-jugut-vater-e-re-infektimi-mbi-100-raste-me-covid-19/100%Always2020-05-12 09:38
https://a2news.com/video/elbasani-zone-e-gjelber-rikthehen-xhirot-e-mbremjes-ne-parqe-e-bulevard/100%Always2020-05-12 09:26
https://a2news.com/video/debati-per-kanabisin-zyla-ne-maqedonine-e-veriut-nuk-ka-pasur-asnje-fatkeqesi-sociale/100%Always2020-05-12 08:58
https://a2news.com/video/debati-per-kanabisin-sharka-kriminalizim-i-ekonomise-bujqesore/100%Always2020-05-12 08:41
https://a2news.com/video/legalizimi-i-kanabisit-toksikologu-ka-disa-veti-nuk-eshte-bime-cudiberese-por-duhet-depenalizuar/100%Always2020-05-12 08:38
https://a2news.com/video/kreu-i-shoqates-shqiptare-te-turizmit-duhen-dy-vite-per-rimekembjen/100%Always2020-05-12 08:09
https://a2news.com/video/ceshtja-e-teatrit-kombetar-gaba-mungesa-e-gjykates-kushtetuese-na-solli-ne-kete-dite/100%Always2020-05-12 07:37
https://a2news.com/video/simboli-i-shqiponjes-nga-gjuha-shqipe-e-shenjave/100%Always2020-05-12 07:37
https://a2news.com/video/oferta-shqiptare-e-turizmit/100%Always2020-05-12 06:46
https://a2news.com/video/vlora-pergatitet-per-sezonin-e-ri-turistik/100%Always2020-05-12 06:34
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-11-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-12 06:32
https://a2news.com/video/auditim-per-kryebashkiakun-aleanca-per-teatrin-kerkon-hetim-financiar-per-tenderat/100%Always2020-05-11 20:35
https://a2news.com/video/vakum-dosjesh-gjykata-e-larte-mes-ceshtjesh-pezull-dhe-vakancave-te-tejzgjatura/100%Always2020-05-11 20:37
https://a2news.com/video/krasniqi-keshilli-politik-jo-per-qytetarin-por-pergjigje-ndaj-nderkombetareve/100%Always2020-05-11 20:01
https://a2news.com/video/raporti-vjetori-i-prokurorise-cela-vettingu-na-boshatisi-prokurorite-me-keq-ne-2020/100%Always2020-05-11 19:16
https://a2news.com/video/rimbledhja-e-keshillit-politik-palet-ende-larg-draftit-te-pranuar-nga-te-gjithe/100%Always2020-05-11 19:05
https://a2news.com/video/pd-ps-akuza-te-ndersjella-per-prishje-te-konsensusit-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-11 18:57
https://a2news.com/video/protokollet-e-sigurise-ekspertja-e-ekonomise-bizneset-jane-te-papergatitura/100%Always2020-05-11 18:48
https://a2news.com/video/lehtesimi-i-masave-rihapen-dyqanet-ne-qendrat-tregtare/100%Always2020-05-11 18:14
https://a2news.com/video/rihapja-e-bizneseve-si-ishte-dita-e-pare-e-punes-per-parukerite/100%Always2020-05-11 18:12
https://a2news.com/video/sherbimi-dentar-protokolli-i-ri-per-stomatologet-dhe-kostot-per-qytetaret/100%Always2020-05-11 18:49
https://a2news.com/video/te-zbulosh-virusin-me-smartfon/100%Always2020-05-11 16:58
https://a2news.com/video/ne-ndjekje-te-covid-19/100%Always2020-05-11 16:28
https://a2news.com/video/restoranti-i-sigurt-nga-covid-19/100%Always2020-05-11 16:10
https://a2news.com/video/gjendja-e-sipermarrjes-drejt-daljes-nga-karantina/100%Always2020-05-11 15:10
https://a2news.com/video/mbi-35-mije-dosje-ne-pritje-gjykata-e-larte-nis-me-gjoba-per-rekurset-e-pabaza/100%Always2020-05-11 15:10
https://a2news.com/video/500-milione-euro-per-restorantet-ne-austri/100%Always2020-05-11 14:13
https://a2news.com/video/koreja-e-jugut-kthen-kufizimet-rikthehet-frika-ne-kine-covid-19-qarkullon-ne-komunitet/100%Always2020-05-11 13:56
https://a2news.com/video/rihapen-klinikat-dentare-stomatologet-rritje-30-e-tarifave-te-rishikohen-protokollet/100%Always2020-05-11 13:50
https://a2news.com/video/java-paraqitet-e-kthjellet-dhe-e-nxehte-por-neser-priten-reshje/100%Always2020-05-11 13:16
https://a2news.com/video/stomatologia-pacientet-mendojne-se-rifilluam-sherbimin-e-plote-por-nuk-na-lejohet-te-perdorim-as-turbinen/100%Always2020-05-11 12:48
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-4-raste-te-reja-shkon-ne-872-numri-i-te-prekurve/100%Always2020-05-11 12:47
https://a2news.com/video/shkodra-zone-e-kuqe-distancimi-dhe-masat-parandaluese-jane-harruar/100%Always2020-05-11 12:45
https://a2news.com/video/fshf-zhvillon-asamblene-online/100%Always2020-05-11 12:42
https://a2news.com/video/protestojne-tregtaret-ne-korce-duan-hapjen-e-tregut-te-rrobave-te-perdorura/100%Always2020-05-11 12:04
https://a2news.com/video/kritika-ndaj-planit-te-johnson-inkurajoi-rikthimin-ne-pune-klasa-punetore-ne-rrezik/100%Always2020-05-11 11:15
https://a2news.com/video/shkeputja-e-masivit-shkembor-ne-koman-na-ka-shpetuar-vetem-fati/100%Always2020-05-11 10:50
https://a2news.com/video/europianet-nga-sot-me-te-lire-shume-shtete-zbusin-me-tej-kufizimet/100%Always2020-05-11 09:08
https://a2news.com/video/pneumologu-pergjegjesia-nga-shteti-tani-kalon-tek-individi-te-lirohen-oraret-per-qytetaret/100%Always2020-05-11 08:53
https://a2news.com/video/koronavirusi-shtohet-dezinformimi-ne-rrjetet-sociale/100%Always2020-05-11 08:40
https://a2news.com/video/bozdo-duhet-nje-pakete-e-trete-ku-te-perfshihet-edhe-bujqesia/100%Always2020-05-11 08:22
https://a2news.com/video/psikiatrja-rreli-abuzimi-me-alkoolin-problematike-kryesore-e-lidhur-me-stresin-nga-izolimi/100%Always2020-05-11 07:43
https://a2news.com/video/imunologu-sulcebe-tregon-se-kur-duhet-ta-presim-valen-e-dyte-te-covid-19/100%Always2020-05-11 07:27
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-rikthehet-tryeza-politike-e-reformes-zgjedhore/100%Always2020-05-11 06:54
https://a2news.com/video/arti-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-11 06:54
https://a2news.com/video/korca-me-vetem-1-te-infektuar/100%Always2020-05-11 06:29
https://a2news.com/video/fasha-e-dyte-e-bizneseve-nis-aktivitetin-nga-kjo-e-hene/100%Always2020-05-10 17:25
https://a2news.com/video/italianet-i-rikthehen-shetitjeve-me-pica-ne-duar/100%Always2020-05-10 15:22
https://a2news.com/video/ulet-frika-nga-koronavirusi-parqet-dezinfektohen-ne-fundjave-qytetaret-shijojne-lirine/100%Always2020-05-10 14:37
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-korese-se-jugut-koronavirusi-do-te-rikthehet-ne-shtator/100%Always2020-05-10 14:23
https://a2news.com/video/maturantet-ne-durres-mes-masave-ndaj-covid-19-dhe-ankthit-te-provimeve/100%Always2020-05-10 14:01
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-rikthehet-diskutimi-ne-tryezen-politike/100%Always2020-05-10 13:49
https://a2news.com/video/39-milione-te-shpetuar-si-i-ruan-evropa-vendet-e-punes-gjate-krizave/100%Always2020-05-09 21:19
https://a2news.com/video/in-memoriam-maks-velo-1935-2020/100%Always2020-05-09 21:14
https://a2news.com/video/konflikti-per-teatrin-kombetar-artiste-mblidhen-serish-ne-shesh-veliaj-reagon-nga-bovilla/100%Always2020-05-09 18:09
https://a2news.com/video/robocop-kunder-covid-19-helmetat-qe-zbulojne-koronavirusin/100%Always2020-05-09 16:36
https://a2news.com/video/celet-sezoni-turistik-vlora-thyen-karantinen-plazhet-gati-te-heqin-maskat-dhe-dorezat/100%Always2020-05-09 16:03
https://a2news.com/video/dy-muaj-pandemi-shenohet-pozitiviteti-me-i-ulet-6-raste-te-reja/100%Always2020-05-09 16:00
https://a2news.com/video/mish-birra-dhe-muzike-por-kete-vit-pa-feste/100%Always2020-05-09 19:11
https://a2news.com/video/teatri-kombetar-basha-akt-lufte-artit-qytetarise-dhe-europes/100%Always2020-05-09 15:25
https://a2news.com/video/teatri-prone-e-bashkise-meta-cenimi-i-godines-dhunon-rendin-kushtetues/100%Always2020-05-09 15:05
https://a2news.com/video/te-jetosh-ne-vetem-9-meter-katror/100%Always2020-05-09 14:57
https://a2news.com/video/ftese-metes-dhe-bashes-rama-tango-apo-valle-shpatash-une-jam-gati/100%Always2020-05-09 15:06
https://a2news.com/video/gazetaret-ne-shqiperi-mes-presionit-dhe-profesionit/100%Always2020-05-09 14:31
https://a2news.com/video/kur-te-gjithe-flene-ata-zgjohen-per-te-na-sherbyer/100%Always2020-05-09 14:23
https://a2news.com/video/ringjallja-e-angela-merkel-kancelarja-gjermane-liderja-boterore-ne-luften-me-covid-19/100%Always2020-05-09 13:55
https://a2news.com/video/origjina-e-covid-19-natyra-apo-njeriu/100%Always2020-05-09 13:22
https://a2news.com/video/homazh-per-bluzat-e-bardha-ne-kohe-pandemie-ndryshojne-edhe-heronjte/100%Always2020-05-09 19:33
https://a2news.com/video/samiti-i-zagrebit-shqiperia-me-prane-apo-me-larg-procesit-te-anetaresimit/100%Always2020-05-09 12:27
https://a2news.com/video/integrimi-rama-thirrje-metes-e-bashes-per-nje-tryeze-te-gjere-percakton-dhe-negociatorin/100%Always2020-05-09 14:55
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-08-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-09 07:05
https://a2news.com/video/suedia-nuk-ka-mbeshtetje-ligjore-per-masa-kufizuese/100%Always2020-05-08 19:51
https://a2news.com/video/ku-eshte-evropa-sot-ekspertja-sfida-te-shumta-por-nuk-ka-ecur-kurre-mbrapa/100%Always2020-05-08 20:00
https://a2news.com/video/ata-qe-bene-luften-ne-shqiperi-perfunduan-ne-plumb-dhe-internim/100%Always2020-05-08 19:37
https://a2news.com/video/ekonomi-ne-pandemi-sa-e-ndihmojne-paketat-financiare-biznesin/100%Always2020-05-08 19:19
https://a2news.com/video/avokati-ndryshimi-i-kodit-penal-ka-dispozita-teresisht-te-pazbatueshme/100%Always2020-05-08 18:56
https://a2news.com/video/covid-19-hyjne-ne-fuqi-ndryshimet-e-kodit-penal-per-pandemine/100%Always2020-05-08 18:18
https://a2news.com/video/fraksioni-i-dosjes-339-ne-gjyq-avdylajt-e-shijakut-dhe-grupi-i-heroines-ne-has/100%Always2020-05-08 18:12
https://a2news.com/video/mjekja-e-familjes-ne-janar-shkurt-dyndje-pacientesh-me-simptoma-te-ngjashme-te-covid-19/100%Always2020-05-08 17:53
https://a2news.com/video/shkodra-e-kuqe-vlora-e-gjelber/100%Always2020-05-08 17:47
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-okb-guterres-covid-19-po-shkakton-nje-tsunami-ksenofobie/100%Always2020-05-08 15:28
https://a2news.com/video/gjendja-e-bareve-dhe-restoranteve-para-se-te-rihapin-dyert/100%Always2020-05-08 16:06
https://a2news.com/video/dita-e-fitores-kur-miliona-evropiane-festuan-paqen/100%Always2020-05-08 14:50
https://a2news.com/video/zgjedhjet-ne-universitete-presidenti-pershendet-shtyrjen-nga-ministria-e-arsimit/100%Always2020-05-08 14:48
https://a2news.com/video/baret-hapen-me-18-maj-si-do-e-pime-kafen/100%Always2020-05-08 14:40
https://a2news.com/video/talasemia-ne-pandemi-pacientet-ne-pritje-per-gjak-lutje-per-dhurime/100%Always2020-05-08 14:34
https://a2news.com/video/vlora-turistike-klima-e-biznesit-dhe-sfidat-pas-hapjes-graduale/100%Always2020-05-08 14:26
https://a2news.com/video/mbi-270-mije-viktima-ne-bote-vijon-trendi-pozitiv-ne-evrope-zbuten-me-tej-kufizimet/100%Always2020-05-08 13:40
https://a2news.com/video/trajtimi-financiar-per-policet-lleshaj-jemi-polici-e-plakur-ne-raport-me-popullsine/100%Always2020-05-08 13:33
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-8-raste-te-reja-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-08 13:31
https://a2news.com/video/rasti-ne-dhjetor-njihuni-me-pacientin-e-pare-te-evropes-me-covid-19/100%Always2020-05-08 13:27
https://a2news.com/video/shtyrja-e-zgjedhjeve-ne-universitete-artan-hoxha-vendim-i-duhur-jemi-ne-gjendje-te-jashtezakonshme-2/100%Always2020-05-08 13:02
https://a2news.com/video/shtyrja-e-zgjedhjeve-ne-universitete-qiraxhi-beteje-e-fituar-nga-studentet/100%Always2020-05-08 12:40
https://a2news.com/video/fundjave-me-diell-maji-mbyll-pranveren-me-temperatura-larta/100%Always2020-05-08 11:18
https://a2news.com/video/rindertimi-ne-pandemi-durresi-ne-lufte-me-virusin-dhe-demet-e-termetit/100%Always2020-05-08 10:30
https://a2news.com/video/kriza-ne-kosove-ne-pritje-te-kushtetueses-per-qeveri-te-re-apo-zgjedhje-te-reja/100%Always2020-05-08 10:02
https://a2news.com/video/pandemia-koronavirus-cilesia-e-menaxhimit-te-situates-nga-bashkite/100%Always2020-05-08 09:57
https://a2news.com/video/trump-kerkon-aleate-per-fushaten-kunder-kines/100%Always2020-05-08 08:59
https://a2news.com/video/ku-do-te-pushojme-kete-vit/100%Always2020-05-08 08:40
https://a2news.com/video/kosova-perballe-pandemise-dhe-krizes-politike/100%Always2020-05-08 08:21
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-nga-origjina-e-virusit-tek-akuzat-e-trump-ndaj-kines/100%Always2020-05-08 07:46
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-07-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-08 08:45
https://a2news.com/video/epidemiologu-alimehmeti-dendesia-e-popullsise-faktor-kyc-ne-pandemi/100%Always2020-05-08 07:30
https://a2news.com/video/vetem-3-raste-aktive-me-covid-19-ne-elbasan/100%Always2020-05-08 07:15
https://a2news.com/video/kerkesa-per-ulje-taksash-ne-vlore-biznesi-ne-lungomare-kunder-draftit-te-msh/100%Always2020-05-08 07:12
https://a2news.com/video/ibiza-ne-heshtje-nuk-ka-me-festa-e-muzike-pandemia-godet-turizmin/100%Always2020-05-07 21:21
https://a2news.com/video/ndahet-nga-jeta-maks-velo/100%Always2020-05-07 21:13
https://a2news.com/video/rikthimi-i-futbollit-ministria-e-shendetesise-i-kthen-pergjigje-fshf-se/100%Always2020-05-07 21:09
https://a2news.com/video/perzierja-e-covid-19-me-gripin-sezonal-mjeku-shqiptar-ne-kanada-do-te-ishte-katastrofike/100%Always2020-05-07 20:55
https://a2news.com/video/gent-cakaj-ne-a2-samiti-i-zagrebit-integrimi-dhe-kosova/100%Always2020-05-07 20:36
https://a2news.com/video/dhune-dhe-mbyllje-ne-kafaze-denimet-me-te-ashpra-per-shkelesit-e-izolimit-ne-bote/100%Always2020-05-07 20:28
https://a2news.com/video/ahmeti-vala-e-pare-e-covid-19-mbyllet-ditet-ne-vijim-ne-vjeshte-rikthehet-por-me-i-bute/100%Always2020-05-07 20:21
https://a2news.com/video/bota-post-pandemise-si-do-te-duket-normaliteti-i-ri-e-cfare-do-te-humbasim/100%Always2020-05-07 20:03
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-itali-bie-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-07 19:56
https://a2news.com/video/media-ne-shqiperi-dhe-ne-bote-karantinimi-me-detyrim-i-saj-nga-institucionet/100%Always2020-05-07 19:28
https://a2news.com/video/shefi-i-mikrobiologjise-ne-qsut-testet-serologjike-ne-fazen-e-pare-kemi-testuar-440-persona/100%Always2020-05-07 19:00
https://a2news.com/video/koronavirusi-ve-ne-prove-familjen-e-madhe-te-bashkimit-evropian/100%Always2020-05-07 18:34
https://a2news.com/video/detajet-e-hetimit-si-ndihmoi-29-vjecari-atentatoret-e-prokurorit-ndoja/100%Always2020-05-07 18:04
https://a2news.com/video/karantine-apo-gjurmim-cfare-zgjedhin-shqiptaret/100%Always2020-05-07 15:05
https://a2news.com/video/media-ne-pandemi-informacioni-ne-karantine-por-cfare-ndodh-ne-bote/100%Always2020-05-07 14:32
https://a2news.com/video/sa-u-kushtoi-izolimi-familjeve-shqiptare/100%Always2020-05-07 14:28
https://a2news.com/video/raportimi-ne-kuvend-institucionet-e-pavarura-japin-dhe-kerkojne-llogari/100%Always2020-05-07 14:02
https://a2news.com/video/pandemia-e-covid-19-trump-me-e-rende-se-sulmet-ne-pearl-harbor/100%Always2020-05-07 13:52
https://a2news.com/video/paralajmerimi-i-okb-pandemia-pasoja-katastrofike-ne-vendet-me-te-varfra/100%Always2020-05-07 13:48
https://a2news.com/video/rama-mbledh-komitetin-teknik-deri-me-18-maj-do-hapet-90-e-aktiviteteve-problem-transporti/100%Always2020-05-07 13:46
https://a2news.com/video/operatoret-turistike-te-vlores-kundershtojne-draftin-e-ministrise-se-turizmit/100%Always2020-05-07 13:41
https://a2news.com/video/kishte-shpallur-zgjedhjet-ne-ut-shkarkohet-pedagogia-majlinda-keta/100%Always2020-05-07 13:35
https://a2news.com/video/samiti-i-zagrebit-gjosha-ashtu-si-nxenesit-politika-duhet-te-kishte-punuar-online/100%Always2020-05-07 13:30
https://a2news.com/video/samiti-i-zagrebit-kodheli-pandemia-nuk-ka-zvogeluar-apo-shtuar-piket-per-shqiperine/100%Always2020-05-07 12:30
https://a2news.com/video/pandemia-e-koronavirusit-ndalon-festen-e-luleve-ne-shishtavec/100%Always2020-05-07 11:46
https://a2news.com/video/ndikimi-nga-covid-19-ke-shqiperia-goditje-ne-buxhet-540-milione-euro-te-ardhura/100%Always2020-05-07 11:45
https://a2news.com/video/nga-serat-te-konsumatoret-pse-kemi-fruta-dhe-perime-te-shtrenjta-ne-treg/100%Always2020-05-07 10:59
https://a2news.com/video/tabaku-sot-po-diskutojme-per-standarde-te-vitit-1991-asnje-arritje-ne-7-vite/100%Always2020-05-07 09:57
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-06-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-07 17:56
https://a2news.com/video/ne-kohe-pandemie-shendetesi-apo-demokraci/100%Always2020-05-07 09:54
https://a2news.com/video/tre-viktima-nga-i-njejti-fis-ne-berat-xhaxhai-dhe-dy-nipat-bllokohen-ne-pusin-e-ujit/100%Always2020-05-07 08:48
https://a2news.com/video/shtohen-rastet-e-reja-ne-shkoder-16-te-infektuar/100%Always2020-05-07 17:25
https://a2news.com/video/kriza-ne-kosove-drejt-zgjedhjeve-me-14-qershor/100%Always2020-05-07 07:38
https://a2news.com/video/nisma-e-aleksander-mosiu-teatri-i-durresit-sjell-audiotregimin/100%Always2020-05-07 09:53
https://a2news.com/video/si-ta-kuptojme-ceshtjen-dvorani/100%Always2020-05-07 07:19
https://a2news.com/video/gjermania-hap-te-gjitha-dyqanet-merkel-jemi-te-guximshem-por-duhet-te-bejme-kujdes/100%Always2020-05-06 21:31
https://a2news.com/video/perdorimi-i-maskave-veshtiresi-komunikimi-per-personat-me-probleme-te-degjimit/100%Always2020-05-06 21:03
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-covid-19-bashkepunim-amerikano-gjerman-nis-testimi-tek-njerezit/100%Always2020-05-06 20:58
https://a2news.com/video/koronavirusi-pesoi-198-mutacione-shkencetaret-ne-medyshje-lidhur-me-impaktin/100%Always2020-05-06 20:55
https://a2news.com/video/itali-rritet-numri-i-viktimave-ne-24-oret-e-fundit/100%Always2020-05-06 20:42
https://a2news.com/video/gjermania-rihap-aktivitetet-por-te-gjithe-i-tremben-vales-se-dyte/100%Always2020-05-06 20:41
https://a2news.com/video/pakete-ne-ndihme-te-bujqesise-cuci-nuk-ka-arsye-covid-19-nuk-e-ka-destabilizuar-bujqesine/100%Always2020-05-06 20:14
https://a2news.com/video/rihapja-e-pjesshme-e-shkollave-zv-ministrja-e-arsimit-ka-nje-plan-te-percaktuar-qarte/100%Always2020-05-06 20:11
https://a2news.com/video/hasimja-politika-ka-perdorur-shoqerine-civile-dhe-mediat/100%Always2020-05-06 19:55
https://a2news.com/video/pedagogu-mark-marku-komenton-raportin-e-freedom-house/100%Always2020-05-06 19:47
https://a2news.com/video/problemet-e-fermereve-prodhimit-dhe-tregut/100%Always2020-05-06 19:24
https://a2news.com/video/bujqesia-perballe-pandemise-rrapaj-hallkat-e-sektorit-jo-te-koordinuara-konkurrenca-do-te-jete-me-e-forte/100%Always2020-05-06 19:14
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-basha-gati-qe-neser-qeveria-nuk-shprehet-per-propozimet-tona/100%Always2020-05-06 18:32
https://a2news.com/video/a-ka-pasur-te-infektuar-qe-ne-janar-ne-vendin-tone-tomini-jep-pergjigjen-per-a2/100%Always2020-05-06 17:54
https://a2news.com/video/pushimet-verore-lideret-europiane-sugjerojne-zbutje-te-kufizimeve/100%Always2020-05-06 15:19
https://a2news.com/video/gjiknuri-hajdari-koha-ta-mbyllim-reformen-sdo-mbahet-peng/100%Always2020-05-06 15:04
https://a2news.com/video/atentati-ndaj-prokurorit-ndoja-policia-zbardh-ngjarjen-ne-kerkim-dhe-dy-persona/100%Always2020-05-06 14:59
https://a2news.com/video/masat-qe-duhen-marre-per-te-rimekembur-ekonomine/100%Always2020-05-06 14:56
https://a2news.com/video/si-do-te-udhetojme-kur-te-rikthehen-urbanet/100%Always2020-05-06 14:40
https://a2news.com/video/perfaqesia-e-asamblese-ne-universitetin-luigj-gurakuqi-kunder-ministrise-se-arsimit/100%Always2020-05-06 14:39
https://a2news.com/video/matura-ne-pandemi-12-nxenes-ne-klasa-me-maska-doreza-dhe-distance/100%Always2020-05-06 14:34
https://a2news.com/video/covid-19-ne-burgje-zero-transparence-nga-ministria-e-drejtesise/100%Always2020-05-06 14:20
https://a2news.com/video/banoret-e-geshtenjasit-ne-proteste-kundershtojne-vendgrumbullimin-e-mbeturinave/100%Always2020-05-06 14:18
https://a2news.com/video/basha-qeveria-po-shkakton-pandemi-ekonomike/100%Always2020-05-06 13:56
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-05-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-06 13:54
https://a2news.com/video/protestojne-punonjesit-e-shendetit-ne-durres-kerkojne-shperblimet/100%Always2020-05-06 14:41
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-bylykbashi-keshilli-politik-eshte-rruga-e-vetme-konsensusi-mban-larg-cunat-e-forte-nga-vjedhja/100%Always2020-05-06 13:15
https://a2news.com/video/autori-i-raportit-te-freedom-house-per-shqiperine-renia-buron-nga-ndryshimet-kushtetuese-te-vitit-2008/100%Always2020-05-06 13:04
https://a2news.com/video/raporti-i-freedom-house-krasniqi-shume-me-pozitiv-sesa-eshte-gjendja-ne-shqiperi/100%Always2020-05-06 12:29
https://a2news.com/video/shtepia-e-bardhe-po-mendon-te-shperndaje-task-forcen-kunder-koronavirusit/100%Always2020-05-06 11:23
https://a2news.com/video/bashkepunimi-anglo-gjerman-per-vaksinen-kunder-covid-19-nis-testimi-te-njerezit/100%Always2020-05-06 11:21
https://a2news.com/video/pustec-pandemia-bllokon-edhe-cajin-e-malit/100%Always2020-05-06 11:13
https://a2news.com/video/shehu-piku-i-pandemise-ne-shqiperi-ishte-ne-shkurt-kurba-eshte-e-corientuar/100%Always2020-05-06 10:14
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-gjiknuri-hajdari-koha-ta-mbyllim-sdo-mbahet-peng/100%Always2020-05-06 10:05
https://a2news.com/video/rreth-dy-muaj-me-covid-19-si-ta-kuptojme-kurben-e-rasteve/100%Always2020-05-06 09:44
https://a2news.com/video/piano-karantine-2020-konkursi-muzikor-i-pazakonte/100%Always2020-05-06 08:23
https://a2news.com/video/civici-nje-vale-e-dyte-e-koronavirusit-do-te-ishte-shkaterrimtare-per-ekonomine/100%Always2020-05-06 08:15
https://a2news.com/video/raporti-i-freedom-house-shqiperia-ka-perkeqesim-bie-indeksi-i-demokracise/100%Always2020-05-06 07:53
https://a2news.com/video/lufthansa-ne-bisedime-me-qeverine-gjermane-per-nje-plan-shpetimi/100%Always2020-05-05 21:03
https://a2news.com/video/largimi-i-dvoranit-nga-gjykata-e-larte-klgj-kerkon-opinion-nga-usaid-dhe-euralius/100%Always2020-05-05 20:43
https://a2news.com/video/a-eshte-gati-fakulteti-per-te-pritur-studentet-apeli-i-forte-i-fuges-te-mos-luhet-me-jeten-e-studenteve/100%Always2020-05-05 20:37
https://a2news.com/video/me-afer-mjekimi-sesa-vaksina/100%Always2020-05-05 20:59
https://a2news.com/video/mikrobiologu-lufta-nuk-eshte-ende-fituar-perdorni-maskat/100%Always2020-05-05 20:42
https://a2news.com/video/trump-reagon-ndaj-obsh-se-shba-ja-do-te-nxjerre-nje-raport-per-origjinen-e-covid-19/100%Always2020-05-05 20:20
https://a2news.com/video/a-e-ndihmon-realisht-biznesin-garancia-sovrane/100%Always2020-05-05 19:37
https://a2news.com/video/sa-femije-jane-infektuar-nga-koronavirusi-ne-shqiperi-shefja-e-infektivit-te-pediatrise-zbulon-shifren-per-a2/100%Always2020-05-05 18:44
https://a2news.com/video/radiologu-ne-kruje-per-covid-19-i-kam-te-ngulitura-imazhet-raste-te-tilla-ka-patur-edhe-ne-janar/100%Always2020-05-05 18:24
https://a2news.com/video/basha-mbledh-aleatet-diskutohet-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-05 18:12
https://a2news.com/video/deklarata-e-zagrebit-rajoni-e-ka-vendin-ne-be-por-nuk-permenden-afate/100%Always2020-05-05 16:09
https://a2news.com/video/berisha-ne-a2-per-pandemine-ekonomine-politiken-dhe-kosoven/100%Always2020-05-05 15:39
https://a2news.com/video/liria-e-medias-ne-shqiperi-borchardt-veterregullimi-opsioni-me-i-mire/100%Always2020-05-05 15:39
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-biznesi-po-has-veshtiresi-ne-marrjen-e-kredive/100%Always2020-05-05 15:34
https://a2news.com/video/garancia-sovrane-sa-perfitoi-biznesi/100%Always2020-05-05 15:18
https://a2news.com/video/operacioni-forca-e-ligjit-bllokohen-12-milione-litra-nafte-ne-pronesi-te-lulzim-berishes/100%Always2020-05-05 15:04
https://a2news.com/video/sali-berisha-ne-a2-akuzon-qeverine-se-fshehu-vdekje-nga-covid-19/100%Always2020-05-05 14:49
https://a2news.com/video/2020-viti-i-distancimit-fizik-moszbatimi-rrezikon-perhapjen-bino-sqaron-situaten/100%Always2020-05-05 14:36
https://a2news.com/video/ishulli-i-qarkullimit-rrugor-shoqata-e-autoshkollave-kerkon-nisjen-e-punes-me-masa-sigurie/100%Always2020-05-05 14:28
https://a2news.com/video/si-do-te-ndiheshit-po-te-karantinoheshit-me-31-femijet-tuaj/100%Always2020-05-05 14:24
https://a2news.com/video/qendrimi-i-obsh-koronavirusi-ka-origjine-natyrore-kemi-prova-konkrete/100%Always2020-05-05 14:17
https://a2news.com/video/meta-nese-nuk-jemi-vigjilente-liria-behet-e-cenueshme/100%Always2020-05-05 14:13
https://a2news.com/video/qytezes-se-84-liqeneve-i-mungojne-10-mije-turiste/100%Always2020-05-05 14:06
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-konfirmohen-17-raste-te-reja/100%Always2020-05-05 13:16
https://a2news.com/video/berisha-gjithcka-ndodh-ne-kosove-eshte-e-lidhur-me-dosjen-thaci-dhe-lekuren-e-tij/100%Always2020-05-05 13:16
https://a2news.com/video/shqiperia-ne-izolim-berisha-ne-a2-po-mbillet-masivisht-kanabis/100%Always2020-05-05 12:00
https://a2news.com/video/pandemia-ne-kosove-si-po-ndihmon-shoqeria-civile-ne-perballimin-e-situates/100%Always2020-05-05 10:16
https://a2news.com/video/7-vjet-pertej-mandatit-dvorani-nuk-e-mendon-largimin/100%Always2020-05-05 09:41
https://a2news.com/video/te-izoluar-nga-covid-19-njerezit-ne-karroca-kerkojne-liri-ne-levizje/100%Always2020-05-05 09:07
https://a2news.com/video/pasioni-qe-ne-femijeri-eldi-inxhinieri-i-vogel-nga-tirana/100%Always2020-05-05 08:35
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-04-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-05 08:08
https://a2news.com/video/perballja-me-covid-19-shtetet-e-bashkuara-dhe-pandemia-globale/100%Always2020-05-05 08:05
https://a2news.com/video/planet-per-sezonin-veror-si-do-te-duken-pushimet-e-vitit-2020/100%Always2020-05-05 08:05
https://a2news.com/video/epidemiologu-shqiptar-ne-shba-problemi-me-i-madh-tani-qendron-tek-disiplina/100%Always2020-05-04 21:17
https://a2news.com/video/fshf-leter-qeverise-propozohet-protokolli-sanitar-per-organizimin-e-ndeshjeve-te-futbollit/100%Always2020-05-04 20:17
https://a2news.com/video/kemi-rifituar-lirine-jemi-ne-periudhe-prove/100%Always2020-05-04 20:43
https://a2news.com/video/fluturimet-rinisin-kete-muaj-mbajtja-e-maskave-do-te-jete-e-detyrueshme/100%Always2020-05-04 20:06
https://a2news.com/video/nis-hapja-graduale-e-ekonomise-sa-kohe-do-te-duhet-per-kthimin-ne-normalitet/100%Always2020-05-04 19:57
https://a2news.com/video/3-metra-larg-njeri-tjetrit-ne-det-si-shihet-draft-protokolli-nga-operatoret-turistike/100%Always2020-05-04 19:26
https://a2news.com/video/analiza-e-koronavirusit-a2-cnn-ne-laboratorin-ku-dalin-pergjigjet-per-covid-19/100%Always2020-05-04 17:55
https://a2news.com/video/epidemiologu-ulqinaku-ja-pse-eshte-mire-qe-te-kemi-raste-te-reja-cdo-dite/100%Always2020-05-04 17:54
https://a2news.com/video/mberrin-ne-klgj-shkresa-e-dvoranit-zbardhen-argumentet/100%Always2020-05-04 17:51
https://a2news.com/video/koronavirusi-rikthehen-rastet-e-reja-ne-durres-dhe-elbasan/100%Always2020-05-04 17:31
https://a2news.com/video/speciale-a2-bardhi-nese-ps-ja-ka-vullnet-gati-per-reformen-zgjedhore/100%Always2020-05-04 16:59
https://a2news.com/video/samiti-i-zagrebit-a-do-e-shperqendroje-covid-19-europen-nga-integrimi/100%Always2020-05-04 15:02
https://a2news.com/video/pd-i-pergjigjet-socialisteve-bardhi-gati-per-reformen-zgjedhore-nese-ps-ja-ka-vullnet/100%Always2020-05-04 14:42
https://a2news.com/video/puna-e-ild-se-vetem-nje-zyre-dhe-nje-inspektor-per-te-mbikeqyrur-drejtesine/100%Always2020-05-05 07:31
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-pd-pjese-e-tryezes-ne-pritje-te-qendrimit-te-ps/100%Always2020-05-04 13:57
https://a2news.com/video/biznesi-ne-pune-por-nuk-ka-xhiro/100%Always2020-05-04 13:49
https://a2news.com/video/kosova-lehteson-kufizimet-84-te-vdekur-ne-maqedonine-e-veriut/100%Always2020-05-04 13:44
https://a2news.com/video/drite-ne-fund-te-tunelit-per-disa-shtete-ne-evrope/100%Always2020-05-04 13:42
https://a2news.com/video/gazetaret-pastrojne-liqenin-e-fierzes-sensibilizim-per-autoritetet-dhe-qytetaret/100%Always2020-05-04 13:39
https://a2news.com/video/vlora-derdhet-ne-rruge-ne-zonen-e-gjelber-rikthehet-trafiku-i-zakonshem/100%Always2020-05-04 13:34
https://a2news.com/video/pandemia-ne-shba-trump-mund-te-kemi-100-mije-jete-te-humbura/100%Always2020-05-04 13:30
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-rritet-numri-i-te-prekurve-te-rinj-2-raste-edhe-ne-elbasan/100%Always2020-05-04 13:27
https://a2news.com/video/rihapja-e-ekonomise-ne-maj-nisin-punen-biznese-te-reja-por-xhiroja-ne-krize/100%Always2020-05-04 13:23
https://a2news.com/video/ish-zevendesministeri-i-financave-qeveria-nuk-po-ben-bamiresi-por-ka-detyrim-ligjor-te-ndihmoje/100%Always2020-05-04 12:53
https://a2news.com/video/milva-ekonomi-ringritja-sfida-me-e-madhe-e-ekonomise-fasonet-te-ndahen-ne-kategori/100%Always2020-05-04 12:21
https://a2news.com/video/na-pret-nje-jave-e-kthjellet-rriten-edhe-temperaturat/100%Always2020-05-04 11:00
https://a2news.com/video/a2-brenda-laboratorit-te-virologjise/100%Always2020-05-04 10:18
https://a2news.com/video/basha-takim-ne-seline-e-partise-demokratike/100%Always2020-05-04 09:58
https://a2news.com/video/rihapja-vijon-por-dentistet-mbeten-ne-shtepi/100%Always2020-05-04 09:52
https://a2news.com/video/pandemia-e-covid-19-zbritje-me-protokoll-ne-fushen-e-blerte/100%Always2020-05-04 09:41
https://a2news.com/video/edhe-pse-zone-e-kuqe-ne-korce-u-rikthyen-pikniket-ne-fundjave/100%Always2020-05-04 08:37
https://a2news.com/video/britania-ne-veshtiresi-perballe-covid-19/100%Always2020-05-04 08:25
https://a2news.com/video/azilkerkues-nga-lindja-e-mesme-shuajne-urine-duke-lypur-ne-tirane/100%Always2020-05-04 08:18
https://a2news.com/video/politika-ne-nje-jave-reforma-zgjedhore-do-te-vijoje-pavaresisht-kushteve/100%Always2020-05-04 08:09
https://a2news.com/video/masat-per-pandemine-soreca-koha-te-mendojme-per-fundin-e-gjendjes-se-jashtezakonshme/100%Always2020-05-04 08:00
https://a2news.com/video/artistet-ne-karantine-kumbaro-duhet-mbeshtetje-financiare-per-kulturen/100%Always2020-05-04 07:07
https://a2news.com/video/dy-jave-nga-hapja-e-bareve-makinetat-ne-rruge-nje-kafe-e-shpejte-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-03 20:02
https://a2news.com/video/mbi-30-milione-turiste-vendas-per-festen-e-majit-ne-kine-1-8-miliarde-dollare-fitime-ne-dite/100%Always2020-05-03 19:05
https://a2news.com/video/jo-vetem-pandemi-fermeret-gjermane-goditen-edhe-nga-thatesira/100%Always2020-05-03 18:20
https://a2news.com/video/futbolli-ne-shqiperi-gati-per-rinisjen-fshf-propozon-protokollin-mjekesor/100%Always2020-05-03 17:37
https://a2news.com/video/vaksina-kunder-covid-19-shkencetaret-ne-australi-pershpejtojne-testimet/100%Always2020-05-03 14:51
https://a2news.com/video/reforma-zgjedhore-ku-ngeci-konsensusi-per-kodin-elektoral/100%Always2020-05-03 13:22
https://a2news.com/video/nje-viktime-cdo-44-sekonda-nga-koronavirusi-ne-shba/100%Always2020-05-03 12:55
https://a2news.com/video/shahini-konsultimet-nuk-jane-te-detyrueshme-anulohen-mbremjet-e-matures/100%Always2020-05-03 12:43
https://a2news.com/video/balluku-nga-neser-ndryshojne-rregullat-per-te-riatdhesuarit/100%Always2020-05-03 12:34
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-opozita-skeptike-ndaj-masave-te-autoriteteve/100%Always2020-05-03 12:25
https://a2news.com/video/perhapja-e-koronavirusit-inteligjenca-five-eyes-kina-ka-fshehur-provat/100%Always2020-05-03 12:18
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-6-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-05-03 12:16
https://a2news.com/video/iftari-ne-prizren-pa-besimtare-ne-xhami-por-me-besim-dhe-shprese/100%Always2020-05-03 11:30
https://a2news.com/video/infektohet-samiti-i-zagrebit-a2-siguron-agjenden-fokusi-te-integrimi-dhe-covid-19/100%Always2020-05-03 10:49
https://a2news.com/video/boris-johnson-pata-nevoje-per-shume-oksigjen-doktoret-pergatiten-njoftimin-e-vdekjes-time/100%Always2020-05-03 10:19
https://a2news.com/video/libri-nuk-semuret/100%Always2020-05-03 09:45
https://a2news.com/video/speciale-a2-stervitje-ne-kushte-karantine-kampionia-e-botes-kerkon-edhe-tokion/100%Always2020-05-03 08:50
https://a2news.com/video/speciale-a2-sfida-e-pushimeve-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-03 08:41
https://a2news.com/video/kriza-e-shtypit-pandemia-i-dha-nje-grusht-gazetave/100%Always2020-05-02 17:39
https://a2news.com/video/kriza-e-koronavirusit-rritet-me-63-importi-i-grurit/100%Always2020-05-02 17:27
https://a2news.com/video/si-deshtoi-obsh-ne-menaxhimin-e-pandemise/100%Always2020-05-03 07:27
https://a2news.com/video/13-miliarde-banore-dhe-vetem-1000-vdekje-si-e-izoloi-india-koronavirusin/100%Always2020-05-02 17:28
https://a2news.com/video/spanjollet-rifitojne-lirine-lejohet-aktiviteti-fizik-pas-7-javesh-izolim/100%Always2020-05-02 14:04
https://a2news.com/video/vaksina-e-covid-19-merkel-do-te-kontribuojme-qe-te-jete-per-te-gjithe/100%Always2020-05-02 14:02
https://a2news.com/video/gjykata-e-le-ne-burg-te-akuzuarin-per-terrorizem-avokati-ne-vendlindje-i-rrezikohet-jeta/100%Always2020-05-02 13:56
https://a2news.com/video/pushtimi-i-delfineve-mungesa-e-turisteve-i-nxjerr-ne-siperfaqe/100%Always2020-05-02 12:31
https://a2news.com/video/koronavirusi-ne-shqiperi-ulet-serish-numri-i-rasteve-te-reja/100%Always2020-05-02 12:21
https://a2news.com/video/linjat-ajrore-a-eshte-ky-fundi-i-fluturimeve-low-cost/100%Always2020-05-02 12:18
https://a2news.com/video/shba-aprovon-remdesivir-ilaci-ndihmon-ne-trajtimin-e-pacienteve-me-covid-19/100%Always2020-05-02 12:17
https://a2news.com/video/vrasja-e-dy-vellezerve-avokati-i-ndocit-ska-lidhje-me-ngjarjen-ishte-dhe-ne-varrim/100%Always2020-05-02 12:15
https://a2news.com/video/clirohen-korcaret-dreka-familjare-dhe-lojera-ne-kodrat-e-qytetit/100%Always2020-05-02 12:12
https://a2news.com/video/del-ne-shitje-guri-henor-u-gjet-ne-shkretetiren-e-saharase/100%Always2020-05-02 10:53
https://a2news.com/video/spektakel-virtual-per-femijet-ne-karantine-protagoniste-jane-kafshet-e-tyre-te-dashura/100%Always2020-05-02 10:28
https://a2news.com/video/ndihmat-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-02 10:14
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-01-05-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-02 08:39
https://a2news.com/video/fati-i-dvoranit-ne-ked-ne-detyre-7-vjet-pertej-mandatit-klgj-vendos-pas-se-henes/100%Always2020-05-01 20:48
https://a2news.com/video/perkujdesja-per-te-vegjlit-punonjesit-e-shtepise-se-foshnjes-ne-vlore-50-dite-larg-familjeve/100%Always2020-05-01 19:50
https://a2news.com/video/papunesia-ish-zevendesministri-i-financave-vuajtja-ka-nisur-per-te-gjithe-sektoret-e-ekonomise/100%Always2020-05-01 19:35
https://a2news.com/video/te-jesh-nene-dhe-te-punosh-ne-kohe-pandemie/100%Always2020-05-01 18:51
https://a2news.com/video/kushtetuesja-pezullon-dekretin-e-thacit-kosova-pa-kryeminister/100%Always2020-05-01 18:30
https://a2news.com/video/sociologu-covid-19-do-te-sjelle-nje-ndryshim-thelbesor-te-dramaturgjise-sociale-te-shoqerise/100%Always2020-05-01 18:00
https://a2news.com/video/ndikimi-i-pandemise-ne-tregun-e-punes/100%Always2020-05-01 16:47
https://a2news.com/video/punesimi-te-te-rinjte-puna-ne-shtet-e-veshtire-preferojne-sektorin-privat/100%Always2020-05-01 16:29
https://a2news.com/video/covid-19-rrit-armaten-e-te-papuneve/100%Always2020-05-01 15:45
https://a2news.com/video/karantina-e-ambasadoreve-si-funksionon-diplomacia-ne-kohen-e-pandemise/100%Always2020-05-01 15:19
https://a2news.com/video/ministria-e-shendetesise-9-raste-te-reja-me-koronavirus-ne-shqiperi/100%Always2020-05-01 14:52
https://a2news.com/video/covid-19-ka-hyre-ne-janar-mjeket-e-qsut-publikojne-imazhe-te-pranise-se-virusit/100%Always2020-05-01 14:50
https://a2news.com/video/pandemia-zgjat-deri-ne-24-muaj-bilanci-i-viktimave-ne-shba-mund-te-jete-disa-here-me-i-larte/100%Always2020-05-01 13:59
https://a2news.com/video/heroina-te-pandemise-punonjeset-e-shtepise-se-femijes-dalin-pas-50-ditesh/100%Always2020-05-01 12:42
https://a2news.com/video/bozdo-ajo-qe-ndodh-me-fasonet-pasqyre-e-perqasjes-se-qeverise-me-covid-19/100%Always2020-05-01 12:26
https://a2news.com/video/zbardhet-vrasja-e-vellezerve-haxhiaj-ne-durres-autoret-te-dyshuar-edhe-per-2-vrasje-te-tjera/100%Always2020-05-01 12:24
https://a2news.com/video/testimet-serologjike-mikrobiologu-tregon-per-a2-se-pse-jane-te-nevojshme/100%Always2020-05-01 12:01
https://a2news.com/video/testet-serologjike-a-e-tregojne-vertet-imunitetin-ndaj-virusit/100%Always2020-05-01 11:26
https://a2news.com/video/nga-e-hena-pritet-permiresim-i-motit-dhe-rritje-temperature/100%Always2020-05-01 11:12
https://a2news.com/video/korca-pa-covid-19-nderpritet-zinxhiri-i-transmetimit-pas-6-javesh/100%Always2020-05-01 10:46
https://a2news.com/video/pandemia-e-covid-19-kreu-i-okb-ka-mungese-lidershipi-boteror/100%Always2020-05-01 10:25
https://a2news.com/video/pa-koment-protestues-te-armatosur-brenda-parlamentit-ligjvenesit-votojne-kunder-gjendjes-se-emergjences/100%Always2020-05-01 08:50
https://a2news.com/video/klinikat-private-jane-mbyllur-klinika-stomatologjike-universitare-e-vetmja-zgjidhje-per-momentin/100%Always2020-05-01 08:27
https://a2news.com/video/ndihma-ne-kushte-shtepie-per-njerezit-me-nevoja-te-vecanta/100%Always2020-05-01 08:19
https://a2news.com/video/a2-ne-spitalin-infektiv-pas-xhirimeve-gazetaret-vendosen-ne-karantine/100%Always2020-05-01 08:18
https://a2news.com/video/koncesioni-i-portit-perplasje-mes-socialisteve-ne-kuvend/100%Always2020-05-01 07:51
https://a2news.com/video/pas-pandemise-me-shume-korsi-bicikletash/100%Always2020-05-01 07:23
https://a2news.com/video/leviz-albania-aktivizem-permes-fotografise-nen-karantine/100%Always2020-05-01 07:19
https://a2news.com/video/bota-ne-nje-jave-vendet-me-menaxhimin-me-te-mire-te-covid-19/100%Always2020-05-01 06:47
https://a2news.com/video/ditari-ora-1900-30-04-2020-speciale-koronavirus/100%Always2020-05-01 06:42
https://a2news.com/video/koronavirusi-situata-ne-elbasan-18-te-infektuar-15-te-sheruar/100%Always2020-05-01 06:22