Mbetën jashtë "Final 4", Tirana ndan rrugët me trajnerin dhe zëvendësin e tij

Nga A2 CNN
24 Maj 2024, 12:49 | Futboll

Mbetën jashtë "Final 4", Tirana ndan rrugët me

Nuk do të ketë një projekt bardheblu për t’ia besuar Erbim Fagut dhe Endri Vrapit në sezonin e ri futbollistik.

Tirana ka vendosur të ndajë rrugët me trajnerin dhe zëvendësin e tij, tanimë që kampionati ka përfunduar dhe bardheblutë nuk mund të arrinin objektivin, që ishte faza “Final 4”, vendimtare për titull.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, klubi kryeqytetas njofton mbylljen me konsensus të bashkëpunimit me Fagun dhe Vrapin.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli