Sondazh: Cilin stil pëlqeni më shumë për dekorimet e fundvitit?
  • Tradicional 50%
  • Modern 19%
  • Pak nga të dyja 31%

“Sterilizimi” në hetim, akuzat për korrupsion dhe konflikt interesi

Nga A2 CNN
30 Gusht 2023, 14:35 | Aktualitet

Në studion e A2 CNN ishte e ftuar deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi.

Debat - nga Alba Alishani