Sulm me thikë vëllezërve në Elbasan, një i vrarë dhe një i plagosur, kapet autori

Nga A2 CNN
6 Nëntor 2021, 11:00 | Aktualitet

Një konflikt fizik që gjeneroi në përdorimin e armëve të ftohta të tipit thikë, shkaktoi një të vdekur dhe një të plagosur në qytetin e Elbasanit. Viktima dhe i plagosuri janë vëllezër, ndërsa policia identifikoi dhe arrestoi autorin e dyshuar. Hetimet paraprake nuk specifikojnë zyrtarisht motivet e kësaj ngjarje, duke i cilësuar si të dobëta.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri