Sondazh: Cilat janë faktorët më të rëndësishëm për zhvillimin e një fëmije?
  • Edukimi shkollor 11%
  • Kujdesi familjar 84%
  • Ndikimi i shoqërisë 5%

Temperatura të larta dhe lagështirë në ajër, reshje të pakta

Nga A2 CNN
6 Qershor 2022, 07:50 | Aktualitet

Parashikimi i motit në A2 CNN nga meteorologia Tanja Porja

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi