Vaksinimi i fëmijëve dhe doza e tretë për moshat mbi 60 vjeç

Nga A2 CNN
8 Nëntor 2021, 16:50 | Aktualitet

Gazetarët e A2 CNN tregojnë situatën me vaksinat ndaj Covid-19 në rrethe të ndryshme të vendit.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi