38 vite pritje, rikthimi i Partizanit në fronin e volejbollit

Pas 38 vitesh pritje, Partizani kurorëzoi me titullin kampion një sezon të shkëlqyer në volejboll. Titulli është gjithashtu i 16-ti në historinë e klubit të kuq, të drejtuar nga trajneri veteran Ylli Tomorri. Në një intervistë me gazetarin e A2, Krist Martiro, Tomorri rrëfen emocionet e këtij suksesi dhe punën që i është dashur atij dhe vetë ekipit për të arritur deri aty.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 7 raste të reja në 24 orët e fundit, 416 në total