4 tupanë në shesh, socialistët e Tropojës festojnë fitoren e bashkisë

Nga A2 CNN
15 Maj 2023, 08:14 | Politikë
4 tupanë në shesh, socialistët e Tropojës festojnë

Dhjetëra mbështetës të kandidatit socialist, Rexhë Byberi, kanë dalë në rrugët e Tropojës për të festuar fitoren në zgjedhjet lokale të 14 majit.

Festa me tupanë shpërtheu në sheshin kryesor të qytetit pas numërimit të kutisë së fundit që solli dhe fitoren me 250 vota në avantazh të Byberit ndaj kandidatit të “Bashkë Fitojmë”, Besnik Dushaj.

https://a2news.com/2023/05/15/tropojanet-pozicionohen-majtas-mbyllet-numerimi/

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu