5 vite nga reforma territoriale, Bozdo: Pranohet gjerësisht se ka sjellë probleme

Enno Bozdo, anëtari i kryesisë së Partisë Demokratike, u shpreh në A2 se reforma territoriale ka sjellë probleme dhe kjo pranohet edhe nga kryebashkiakët socialistë, thotë ai.

  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 705 raste në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Shqipëri, 17 viktima në 24 orët e fundit, 839 në total
  • LAJMI I FUNDIT | Po trajtohen 484 pacientë, 38 në terapi intensive, 13 pacientë të intubuar
  • LAJMI I FUNDIT | Janë kryer 2.186 testime, 528 të shëruar