A ishte dorëheqja një mesazh për Bashën? Salianji flet për A2 – A2

A ishte dorëheqja një mesazh për Bashën? Salianji flet për A2

Vetëm pak orë pasi njoftoi për dorëheqjen nga posti i sekretarit të grupit parlamentar të Partisë Demokratike, Ervin Salianji tha për A2 se largimi i tij ishte një mesazh drejtuar demokratëve dhe jo vetëm kryetarit Lulzim Basha.