A2 në Spitalin Infektiv. Pas xhirimeve, gazetarët vendosen në karantinë

Gazetari i A2, Julian Kasapi dhe operatori Endrit Myftari hynë në spitalin Covid-1 në Tiranë ditën e mërkurë dhe si pasojë e kësaj, duhet të karantinohen. Në një lidhje direkte me studion e “Dita jonë”, ata treguan eksperiencën brenda ambienteve të spitalit.