Abazaj: Te Osijek do të tregoj se Anderlecht gaboi – A2

Abazaj: Te Osijek do të tregoj se Anderlecht gaboi

Ëndrra për të luajtur te Anderlehti u kthye në makth, por pas gjashtë muajve vuajtje, Kristal Abazaj ka rigjetur buzëqeshjen. Kalimi te Osijeku në Kroaci duket se i ka bërë mirë talentit kuqezi, që për A2 CNN zbulon arsyet e transferimit, ka një mesazh për klubin mbretëror në Belgjikë dhe mendon për Kombëtaren.