Abilekaj: Mazhoranca sot ka më shumë pushtet se mbështetje

Analisti Enton Abilekaj komenton për A2 CNN situatën politike pas rezultateve të zgjedhjeve vendore, dhe deklaratave të bujshme të presidentit Ilir Meta ditën e djeshme.

Shkarkoni aplikacionin e A2