Adoleshenti hero shpëton vogëlushen – A2

Adoleshenti hero shpëton vogëlushen

Po binte nga kati i dytë i pallatit, por fatmirësisht shpëtoi falë një “heroi” të vërtetë. Video dramatike, e kapur nga kamerat e sigurisë, tregon momentin kur dyvjeçarja bie dhe kapet nga një djalë, i identifikuar më pas si Feuzi Zabaat, 17 vjeç. Djali e sheh që vogëlushja është në rrezik dhe e pret me duar hapur duke e shpëtuar.

Shkarkoni aplikacionin e A2