Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, 2 viktima dhe 4 të plagosur

Publikuar më: 1/2/2022, ora 12:31

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, 2 viktima dhe 4 të plagosur

Publikuar më: 1/2/2022, ora 12:31

Një aksident i rëndë me pasoja tragjike u regjistrua mëngjesin e kësaj të marte, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur si “Kthesat e Murrashit”.

Aksident i rëndë në aksin Elbasan-Librazhd, 2 viktima dhe 4 të plagosur

Publikuar më: 1/2/2022, ora 12:31

Një aksident i rëndë me pasoja tragjike u regjistrua mëngjesin e kësaj të marte, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, në vendin e quajtur si “Kthesat e Murrashit”.