Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humbin jetën 4 anëtarët e një familjeje nga Kosova (Pa koment)

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, në aksin Rrëshen-Rubik. Nga aksidenti mes një mjeti Citroen dhe një kamioni, ka 4 viktima nga një familje nga Kosova. Gjithashtu, një fëmijë ndodhet në gjendje të rëndë në spital.