Akuza për falsifikim, prokuroria mbyll hetimet për Lulzim Bashën – A2

Akuza për falsifikim, prokuroria mbyll hetimet për Lulzim Bashën

Prokuroria e Tiranës përfundon hetimet për kreun e opozitës Lulzim Basha, ish-Sekretarin e Përgjithshëm Arben Ristani dhe financierin e kësaj partie, Ilir Dervishi.