Anulimi i “30 qershorit”, Alibeaj: Të pritet Kushtetuesja ose dialog politik

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj, ishte i ftuar në “Ditarin” e orës 09:00 në A2 CNN, nga ku foli për zhvillimet më të fundit politikë në vend dhe konkretisht për anulimin nga Presidenti Meta të datës 30 qershor për mbajtjen e zgjedhjeve lokale.

Shkarkoni aplikacionin e A2