Anuloi zgjedhjet, Meta: Procesi zgjedhor fiktiv dhe farsë, rrezik real për tension

Pasi tërhoqi dy ditë më parë dekretin për zgjedhjet lokale të 30 qershorit, Presidenti Ilir Meta doli në një konferencë për mediat mëngjesin e sotëm, për të dhënë arsyet e këtij vendimi.

Shkarkoni aplikacionin e A2