Arbritrat zgjedhin më të mirët e vitit

Enea Jorgji mbetet arbitri më i mirë shqiptar. Pas vlerësimit nga trajnerët e Kategorisë Superiore, tashmë 34-vjeçari u vlerësua edhe nga Bashkimi i Arbitrave Shqiptarë të Futbollit, si më i miri për vitin 2018.

  • LAJMI I FUNDIT | Ministria e Shëndetësisë: 4 viktima dhe 83 raste të reja me koronavirus
  • LAJMI I FUNDIT | Në Spitalin Infektiv janë të shtruar 72 pacientë
  • LAJMI I FUNDIT | 8 pacientë në terapi intensive, ndërsa 4 prej tyre janë të intubuar