Arrestimet pas tërmetit, Prokuroria e Tiranës: 31 zyrtarë në pranga, vijojnë hetimet

Çdo banesë e konstatuar e pabanueshme pas tërmetit të 26 nëntorit në Tiranë do të jetë objekt hetimi i prokurorisë. Grupi hetimor dhe drejtues të policisë së kryeqytetit dhanë detaje nga operacioni ku u arrestuan 33 persona.