Arrestimi i gjyqtares dhe mjekut, Gjokutaj: SPAK nuk është ende ai që presim

Avokati Genc Gjokutaj ishte me mendimin se operacioni i fundit i SPAK që çoi në arrestimin e gjyqtares së Krujës dhe mjekut kardiolog po përdoret nga mazhoranca si sukses për fushatën elektorale që pritet të fillojë shumë shpejt.