Arrestohen dy persona për trafik armësh, sekuestrohet një mitraloz dhe municione luftarake

Policia ka finalizuar me sukses operacionin e koduar “Telekomanda”, duke vënë në pranga 2 persona në Durrës pasi akuzohen për trafik armësh.