Artim Shaqiri: 50% shanse, Partizani u la përshtypje azerëve – A2

Artim Shaqiri: 50% shanse, Partizani u la përshtypje azerëve

Me një të kaluar të shkëlqyer si futbollist, ku ka luajtur në Premier Ligën angleze dhe tashmë në rolin e trajnerit, Artim Shaqiri analizoi duelin e Partizanit me Karabakun.