Asllani luan kundër “të tijve”: Do të provojmë t’i lumturojmë tifozët

Publikuar më: 14/11/2022, ora 16:33

Asllani luan kundër “të tijve”: Do të provojmë t’i lumturojmë tifozët

Publikuar më: 14/11/2022, ora 16:33

Përpos trajnerit Edy Reja, miqësorja me Italinë është speciale edhe për Kristjan Asllanin. Talenti i Interit jeton përtej Adriatikut prej moshës 2-vjeçare dhe pret me padurim të sfidojë të kaltërit, me synimin që kuqezinjtë t’i dhurojnë kënaqësi tifozëve.

Asllani luan kundër “të tijve”: Do të provojmë t’i lumturojmë tifozët

Publikuar më: 14/11/2022, ora 16:33

Përpos trajnerit Edy Reja, miqësorja me Italinë është speciale edhe për Kristjan Asllanin. Talenti i Interit jeton përtej Adriatikut prej moshës 2-vjeçare dhe pret me padurim të sfidojë të kaltërit, me synimin që kuqezinjtë t’i dhurojnë kënaqësi tifozëve.