Atentat në Vlorë, vritet 22-vjeçari, plagoset shoku i tij

Në orët e para të së hënës, një atentat në Novoselë të Vlorës la të vdekur Sotiraq (Raqi) Mëhilli 22 vjeç dhe të plagosur 32-vjeçarin Eno Mataj, shokun e tij.

  • KORONAVIRUSI | Ministria e Shëndetësisë: 15 raste të reja me koronavirus
  • KORONAVIRUSI | 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë dhe 1 rast në Kamëz
  • KORONAVIRUSI | Ministria e Shëndetësisë: 15 raste të reja me koronavirus