Atentati ndaj prokurorit Ndoja, Veliu takon grupin hetimor

Për ngjarjen ka patur edhe një takim informal mes drejtorit të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe grupit hetimor. Mbledhja ka zgjatur disa orë. Sipas burimeve të A2, Veliu ka kërkuar hetim intensiv të ngjarjes dhe përshpejtim të procesit.