Atentati ndaj prokurorit/ Redian Rraja mohon akuzën, gjykata e lë në burg

Dy ditë pasi u ndalua si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoja, mikut të tij Aleksandër Laho dhe shoferit Andi Maloku, Redian Rraja mbërriti i prangosur në Gjykatën për Krimet e Rënda.