Atentati në Durrës | Rama: Do t’i nxjerrim “ujë të zi” të fortëve të krimit “KÇK”

Pas atentatit në Shkozet të Durrësit, Kryeministri Edi Rama zotohet për t’i nxjerrë “ujin e zi” prokurorëve dhe gjyqtarëve të korruptuar. Paralajmëron ligjin special kundër të inkriminuarve. Reagon Lulzim Basha, i cili e quan ngjarjen luftë bandash në pushtet.