Atentati në Vlorë, ndërron jetë një nga të plagosurit – A2

Atentati në Vlorë, ndërron jetë një nga të plagosurit

Ka ndërruar jetë në spitalin rajonal një nga personat e plagosur një ditë më parë në qytetin e Vlorës. Në orët e para të mëngjesit, për shkak të plagëve të marra ndërroi jetë shtetasi Arben Beqiraj. Beqiraj kishte marrë 6 plumba në trup dhe me gjithë përpjekjeve të mjekëve nuk mundi të mbijetojë. Në ngjarjen e djeshme në Vlorë mbetën të plagosur dhe i biri i viktimës, Ergest Beqiraj si dhe i afërmi i tyre Nesim Hodaj.