Basha: Anulojmë tenderin Milot-Balldren

Nga Kurbini, kreu i opozitës Lulzim Basha ka paralajmëuar anulimin e tenderit Milot-Balldren dhe vënien para drejtësisë të kryeministrit Edi Rama dhe ministres së Infrastrukturës, Belinda Balluku e paraardhësit Damian Gjiknuri, si përgjegjës të një afere prej 260 milionë euro.