Basha-Bardhit: Udha e mbarë në bunkerin antiamerikan, PD nuk e dëmtoni më

Nga A2 CNN
5 Shtator 2023, 12:17 | Aktualitet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha duket se tashmë ka një kundërshtar të ri brenda demokratëve dhe të gjithë retorikën e tij politike, e ka përqendruar pikërisht te ai, Gazment Bardhi.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi