Basha nga Kavaja: Në 16 shkurt largojmë të keqen

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka nisur turin e takimeve me qytetarët, për të dëgjuar prej tyre shqetësimet që do të përcillen në protestën opozitare të 16 shkurtit dhe në platformën qeverisëse të demokratëve.