Basha nga Vlora: Më 16 shkurt shembim sistemin e kalbur

Kryetari i PD, Lulzim Basha nga Vlora, qarku ku është deputet Kryeministri Rama, ftoi qytetarët të dalin në protestë për të shembur atë që e cilësoi, sistem të kalbur qeverisës dhe që po i mbyll dyert e BE-së, vendit tonë.

  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Kuvendi është përballë me njeriun që e ka kthyer në frëngji Presidencën
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Meta sulmon nga të katër anët ne që jemi në të njëjtën linjë me SHBA
  • LAJMI I FUNDIT | Rama: Meta nuk kursen as partnerët strategjikë dhe aleatët tanë të mëdhenj