Basha prezanton programin për turizmin: Me investimet e duhura do ndryshojë ekonominë

Pas prezantimeve të programeve për ekonominë, rininë, shëndetësinë dhe mirëqenien sociale, kryedemokrati Lulzim Basha shpalosi përpara shqiptarëve dhe planin e tij për ekonominë, si një nga motorët kryesorë të zhvillimit të vendit.