Basha: Protestat vazhdojnë, nuk ka pazar PS-PD

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas mbledhjes me strukturat e partisë: “30% e familjeve nuk mbyllin dot shpenzimet e ushqimit. Ky është prioriteti absolut i vendit, ndaj gjithë energjia jonë është përqendruar drejt dhënies formë ndryshimit që pret çdo shqiptar. Që të ndryshojë gjendja ekonomike duhet të zgjidhëm krizën politike, përmes parimeve dhe standardeve perëndimore”.

Shkarkoni aplikacionin e A2