Basha: Taksa progresive ka prodhuar vetëm kaos, Rama e ka futur dorën në xhepin e çdo qytetari

Me anë të një postimi në Facebook, kreu i opozitës, Lulzim Basha ka reaguar për situatën ekonomike në vend. Ai shkruan se taksa progresive ka prodhuar vetëm kaos dhe barra më e madhe e taksave ka rënë mbi shtresën e mesme.