Baza e Kuçovës, Pashalimani dhe Porto Romano, rëndësia strategjike e tyre

Nga A2 CNN
26 Maj 2023, 21:30 | Aktualitet

Gjeneral Brigade, Bilbil Bitri, në “Intervistë me Merita Haklajn” dha detaje për Defender Europe 2023.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Edicioni informativ nga Suela Demiri