Berisha hap fushatën në Kukës: Opozitarët janë përçmuar nën qeverisjen e Ramës

Nga A2 CNN
11 Shtator 2023, 23:24 | Aktualitet

Ish-kryeministri Sali Berisha mori pjesë në hapjen e fushatës elektorale për zgjedhjet e pjesshme lokale në bashkinë e Kukësit, ku prezantoi dhe kandidatin Emri Vata.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi