Berisha me të rinjtë e PPE: Rama solli kakistokracinë dhe kanabizimin e vendit – A2

Berisha me të rinjtë e PPE: Rama solli kakistokracinë dhe kanabizimin e vendit

Ish-kryeministri Sali Berisha, në një takim me të rinjtë e Partive Popullore Europiane i ka bërë një skanim qeverisjes së Edi Ramës, e cila, sipas Berishës ka mbjellë kakistokracinë si dhe ka kanabizuar vendin nëpërmjet bandave që futi në Parlament. Këto janë arsyet, që opozita e bashkuar dhe PD, sipas Berishës ka nisur një rrugë pa kthim deri në rrëzimin e kësaj qeverie dhe rikthimin e vlerave europiane.

Shkarkoni aplikacionin e A2