Berisha: Rama ankohet se nuk i ngel asgjë nga 20% se duhet t’i japë dhe Lulit

Publikuar më: 26/11/2021, ora 19:39

Berisha: Rama ankohet se nuk i ngel asgjë nga 20% se duhet t’i japë dhe Lulit

Publikuar më: 26/11/2021, ora 19:39

Nga Kurbini, ish kryeministri Sali Berisha akuzoi edhe njëherë kreun e opozitës së bashkëpunon me Edi Ramën dhe se është një peng i tij.