Berlini rikthen dialogun Kosovë-Serbi, Kurti: Vuçiç nuk distancohet nga Millosheviçi

Përditësuar më: 5/5/2022, ora 10:40

Berlini rikthen dialogun Kosovë-Serbi, Kurti: Vuçiç nuk distancohet nga Millosheviçi

Përditësuar më: 5/5/2022, ora 10:40

Kryeredaktori i Kosovapress, Ideal Gola flet për takimin e fundit në Berlin mes kryeministrit Kurti dhe presidentit Vuçiç.