“Beteja” për Himarën, Beleri “sulmon” arrestin dhe përgjimet në Gjykatën e lartë

Nga A2 CNN
7 Shtator 2023, 16:53 | Aktualitet

Kryebashkiaku i zgjedhur i Himares, Alfred Beleri, i lene ne qeli prej 12 majit, i eshte drejtuar edhe njehere per liri Gjykates se Larte. Permes dy rekurseve te vecante Beleri kerkon vlersim te paligjshem te arrestit ne flagrance dhe te pergjimeve te dosjes.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni