Boçi: Rama, përpjekje të shumëfishta për të shkërmoqur protestën

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi ishte i ftuar në Ditarin e orës 09:00, ku foli për zhvillimet politike në vend dhe protestën e studentëve.

  • LAJMI I FUNDIT | Jep dorëheqjen kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj
  • LAJMI I FUNDIT | Mediat kosovare: Dorëheqja e kryeministrit Haradinaj, e parevokueshme
  • LAJMI I FUNDIT | Haradinaj njoftoi dorëheqjen pas mbledhjes së qeverisë
  • LAJMI I FUNDIT | Mediat: Dorëheqja, pasi Haradinaj është thërritur nga Gjykata Speciale