Boja ndaj Ramës, Ferhati: E turpshme! Çupi: Kryeministri e ka provokuar vazhdimisht Palokën

Për të folur për zhvillimet e fundit politike në vend, ngjarjet e fundit në parlament këtë te enjte, por edhe protestën e së shtunës të opozitës, Dhurata Çupi nga Partia Demokratike dhe Klotilda Ferhati nga Partia Socialiste ishin në emisionin “A2 Debat” të drejtuar nga Juli Krisafi.