“Bota në një javë”, takimi Kurti-Vuçiç dhe ai Putin-Kim

Nga A2 CNN
15 Shtator 2023, 08:33 | Aktualitet

Producentja e lajmeve ndërkombëtare, Rosalba Bejdo, ishte e ftuar në studion e “Dita Jonë”, në A2 CNN, për të komentuar ngjarjet kryesore të javës nga rajoni dhe bota.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Debat nga Alba Alishani