Braçe: Votat e pavlefshme janë vota kundër, duhen lexuar shumë mirë – A2

Braçe: Votat e pavlefshme janë vota kundër, duhen lexuar shumë mirë

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, i ftuar në emisionin “Dita Jonë” në A2 CNN, deklaroi se votat e pavlefshme që u regjistruan në zgjedhjet lokale 2019 janë shumë dhe, sipas tij, ato janë vota kundër qeverisë.

Shkarkoni aplikacionin e A2