Britania e Madhe shkëputet zyrtarisht nga BE

Britania e Madhe u shkëput zyrtarisht nga Bashkimi Europian, pas 47 vitesh anëtarësim dhe më shumë se 3 vjet pasi votoi pro Brexit në një referendum.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, asnjë humbje jete në 24 orë
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 12 raste të reja në 24 orë
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 19 të shëruar në 24 orë